Skocz do zawartości

Tom and Jerry 1/35


Adrianowro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem za grosze model tamki bez dolnych kółek.

Z początku miała być wersja pustynna ale szybka zmiana koncepcji scenariusza. Stąd jeszcze nie zamaskowana pokrywa silnika wersji afrykańskiej.....

Ogólnie porzucony czołg z kampanii zimowej i dwaj śmiertelni wrogowie...

 

4_zps9487d8bd.jpg

3_zpscf8d6f22.jpg

2_zps01651037.jpg

1_zps6044bd48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetnie się zapowiada... tylko...

Gryzoń (monstrualnych rozmiarów) za chwilę rzuci się na biednego kiciusia i... strach pomyśleć, co się będzie działo...

I szkoda mi tego kota...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Będę oglądał. Rozumiem, że scenografia zrobiona od podstaw? Bardzo fajnie wyszła ta zniszczona kolumna z prętami!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Będę oglądał. Rozumiem, że scenografia zrobiona od podstaw? Bardzo fajnie wyszła ta zniszczona kolumna z prętami!

 

pozdrawiam

Christian

 

Hej

Tak cała podstawka od podstaw....

Powoli dokładam kolory...

5_zps08f5e37d.jpg

6_zpsa49055c0.jpg

8_zps1a154199.jpg

7_zps45a09e0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Samo malowanie czołgu narazie mi nie podchodzi, ale liczę, że to jeszcze nie końcowy etap

To co natomiast nie podoba mi się i kłuci się to cegiełki w równych odstępach na czołgu - widać to dobrze na ostatnim zdjęciu. Patrząc od dołu na pancerz przedni, widać jakby ktoś specjalnie naznosił i poukładał te cegiełki tak..

Poza tym sama scena - rewelacja. Zainspirowałeś mnie do zbudowania czegoś podobnego w tym stylu

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie malowanie się bardzo podoba, efekt pokrycia pyłem jest świetny. cegiełki na czołgu nie pasują - jak mniemam, musiały spadać z pewnej wysokości i po upadku rozkruszyłyby się po uderzeniu o pancerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cegieł to mogę dowalic podłączonych dla równowagi. Jak przykurze pigmentami to całe powinny się zgubić. Co do zielonego nalotu to tylko farby valejlo.

Choć life Color wypuścił jakiś zestaw do robienia takiego mchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Diorama naprawdę pomysłowa, a detale, faktury (np ten betonowy słup) dopełniają całość, co chwilę znajduje się jakiś nowy szczegół. Malowanie zacieków z pyłu ceglanego też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! poprawiłeś zbrojenie słupa ! Brawo.

Bardzo fajna kompozycja.

 

 

No kompozycja to szybki ratunek, po odstrzeleniu kota..

Wydaje mi się że rusek lepiej by wyglądał z przodu ....choć diabli już wiedzą...

Tak czy siak na większe przeróbki brak już czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu rzucił mi się w oczy niepomalowany pręt miedziany jakoś strasznie odstaje kolorystycznie od reszty ( o ile to nie złudzenie odbitej lampy aparatu )

 

Poza tym scenka robi bardzo dobre wrażenie

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To jeszcze nie koniec...? Myślałem, że ostatnie fotki to już "produkt finalny", piękne Ci wyszła ta diorama, tzn. pięknie Ci wyjdzie ta diorama. Mam takie marzenie aby mój KT którego teraz robię stał sobie w takich ruinach (a tak na prawdę to moja Żona tak sobie wymyśliła, żeby podstawka była z jakimiś ruinami fabryki). Mam nadzieję, że nie będziesz miał pretensji jak co nieco skopiuję...

A co się stało z tytułowymi Tomem i Jerry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec...? Myślałem, że ostatnie fotki to już "produkt finalny", piękne Ci wyszła ta diorama, tzn. pięknie Ci wyjdzie ta diorama. Mam takie marzenie aby mój KT którego teraz robię stał sobie w takich ruinach (a tak na prawdę to moja Żona tak sobie wymyśliła, żeby podstawka była z jakimiś ruinami fabryki). Mam nadzieję, że nie będziesz miał pretensji jak co nieco skopiuję...

A co się stało z tytułowymi Tomem i Jerry?

 

Koniec koniec

 

Kot był brzydki po pomalowaniu to wyleciał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.