Skocz do zawartości

BMW R75 skala 1/72-budowa od podstaw.


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Kermit Ja kupiłem taki spryskiwacz do kwiatów, ustawiłem na ten wąski strumień i jak widzę że nadjeżdża nieprzyjaciel to mu odłamkowym i robi odwrót, ale wieczorem i tak następny podjazd i tak w kółko

Mam tylko nadzieję, że mu przejdzie na starość i sobie odpuści, bo stanowi niemałe zagrożenie dla moich modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej chloapki!

 

Dzieki za wsparcie i doping. Nie jestem pierwszym, ani ostatnim, ktory przechodzi takie perypetie...

 

Co do mojej Panny to widzę, że rozumie moje hobby.

Wiesz Constructor, byla kiedys taka piosenka. Nie znam tytulu, ani autora, ale spiewala kobieta. Moral mniej wiecej taki: "przed slubem on najmadrzejszy, przed slubem on najpiekniejszy, przed slubem on najwaznijszy - a po slubie go w leb! - i ten watek przewijal sie w kazdym refrenie...

 

Z reszta chyba lepiej, żeby facet miał jakieś kreatywne zajęcie, a nie siedział pod blokiem pluł na chodnik i bluzgał.

Ten argument akurat nie przemawia do mojej polowy...

A co do Twojego kota, gryzie Cie bo po prostu chce na siebie zwrocic uwage i pewnie nie lubi Cie za to pryskanie na niego woda... Zwala modele - moze po prostu jest ciekawy tego co robisz? Mialem juz pare kotow, moja tesciowa tez ma kilka i kazdy jest inny. Choc nie chcialbym miec rasowego kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek

No niestety czasem tak jest, że jedno drugiego nie rozumie, a czasem jak już coś dostrzegamy to jest już za późno. Miałem podobny problem z moimi eks, narzekały, ze spędzam czas nad modelami, że nie chcę iść na jakieś ochlane imprezy itd., że to, że siamto, a teraz mają całkiem odwrotną sytuację, są imprezy jest chlanie, są problemy innej natury

Poza tym to hobby rozwija faceta, bo przecież model to nie tylko kawałek plastyku, ale kawałek historii związany z danym pojazdem, który też zawsze wpada nam do głowy.

 

Co do kota to on mnie lubi jak piję mleko, wtedy zachowuje się jak koleś od kieliszka:P

 

Jutro Dzień Kobiet, więc korzystając z okazji, życzę wszystkim paniom, pannom i dziewczętom wszystkiego naj i wytrwałości wytrzymałości psychicznej przy nas

Mamy panie na forum co nie?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy panie na forum co nie?
Mamy, mamy i to kilka!

 

Pozdrawiam

 

Tzn. bo ja widziałem tylko jedną panią chyba ma Agnieszka na imię w awatarze miała taką fotkę dziewczyny w czarnych włosach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. bo ja widziałem tylko jedną panią chyba ma Agnieszka na imię w awatarze miała taką fotkę dziewczyny w czarnych włosach
Przejrzyj dział "Tutaj się witamy i przedstawiamy", to naliczysz minimum 5: Agnieszka, Adize, Myszka , Kasia, Ana, i kilka innych...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. bo ja widziałem tylko jedną panią chyba ma Agnieszka na imię w awatarze miała taką fotkę dziewczyny w czarnych włosach
Przejrzyj dział "Tutaj się witamy i przedstawiamy", to naliczysz minimum 5: Agnieszka, Adize, Myszka , Kasia, Ana, i kilka innych...

 

Pozdrawiam

 

Faktycznie, dawno tam nie zaglądałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie odnosicie wrazenia, ze troche z tematu zbaczacie?
Też mam takie wrażenie. Ale wiesz, jak to jest Majek - od kwestii do kwestii i czasem nawet nie wiadomo, kiedy już nie jest się w temacie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję swoją namówić na modelarstwo. samo sklejanie jej średnio się podoba, ale lubi malować (i robi to świetnie), więc myślę czy jej nie kupić jakichś figurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po relacji warsztatowej reggiego, mam ochotę pomalować sobie konia.

Mam nadzieje,że zabrzmiało to tak jak powinno :-))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po relacji warsztatowej reggiego, mam oczotę pomalować sobie konia.

Mam nadzieje,że zabrzmiało to tak jak powinno :-))

 

 

Sam dobrze wiesz jak to zabrzmiało zboku;>

 

HAHAHAHHAHAHAHA to się uśmiałem

 

A co do modeliku, to wygląda EXTRA

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Wracajac do tematu... Model jest juz skonczony. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Nie wstawiam jeszcze zdjec do galerii, bo moze wpadnie mi do glowy jeszcze jakis pomysl. Nie chce jednak stwiac kolo motoru zadnej figurki. Po pierwsz nie jestem za dobry w te klocki i nie chce zepsuc efektu, po drugie znajac mnie pewnie bym sie wkurzyl i zaczal dlubac figurke od podstaw . No i po trzecie chce miec kolekcje motocykli w 1/72, a nie winietek... Tak wiec scenariusza nie ma; jest tylko model i podrasowana podstawka.

 

Jesli chodzi o galerie, to chcialbym wstawic tam super zdjecia (moze z Ju 52/3m w tle), a moze z jakims innym, spreparowanym tlem... Na razie pare zdjec w sepii:

 

th_DSC01750.jpg th_DSC01751.jpg th_DSC01752.jpg th_DSC01753.jpg th_DSC01754.jpg th_DSC01755.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git!

 

Mam tylko pytanko - którędy motocykl wjechał na podstawkę? Czy może podłoże jest aż tak twarde, że ślady się nie odcisnęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Mam tylko pytanko - którędy motocykl wjechał na podstawkę? Czy może podłoże jest aż tak twarde, że ślady się nie odcisnęły?

Jak zapewne wiesz, na pustyni wieje silnuy wiatr. Więc zasypał ślady, które odbiły opony na piasku.

Skoro Marudek nie zrobił śladów opon, to napewno wziął wiatr pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.