Skocz do zawartości

"ZIMNY WIATR" 1/35


pedzelek

Rekomendowane odpowiedzi

"ZIMNY WIATR"

FRONT WSCHODNI NIEMIECKA PIECHOTA

 

To co samemu udało mi się zrobić:

-Ruina została zbudowana z cegieł ,które zrobiłem ze szpachli.

-bałwan

-drzwi

-kostka brukowa

-kanał

-schody

-barierka betonowa

-sople lodu

-sanki z plandeką

-kamuflaż hełmu niemieckiego (Niemca ciągnącego sanie)

-szalik (Niemca ciągnącego sanie)

 

Zapraszam do komentowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podoba mi się

Bałwan prima sort, fajnie oddany ruch tzn. zadbałeś o takie szczegóły jak poły płaszczy "podwiewane" w tę samą stronę co kawałek papieru na lampie. Figurki po poprawkach ładnie się prezentują.

Duży plus dodatni za samą podstawkę, nie tam jakaś rama tylko czyściutko zrobiona solidna baza pod ładną scenkę, choć może to obramowanie na dole bym sobie darował.

Barierka i sanki zacne, choć już samo usytuowanie otwartego kanału pomiędzy figurką a sankami do końca mi nie leży, ale to już tylko tak żeby się doczepić

Fajna scenka, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie tylko jedno slowo choc mysle ze mowiace wszystko... Brawo!

 

P.S. Autorowi dioramy jak i wszystkim innym ktotzy dali sie zahipnotyzowac przedstawiona scenka polecam ksiazke "Zdradzona Armia", momentalnie mi sie przypomniala gdy zobaczylem zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze.

Początkowo diorama była z amerykańskimi żołnierzami. Po długim czasie stwierdziłem ,że wymienię figurki i dosypię śnieg. O "bałwanie" myślałem ,że może i nie pasuję tylko tak bardzo mi się podobał ,że szkoda mi było go odstawić na bok. Żona po obejrzeniu gotowej dioramy to samo powiedziała, że bałwan nie koniecznie pasuję. O marchewce nie myślałem w ten sposób ,że może ktoś chciałby ją zjeść. O dramacie Stalingradu dowiedziałem się szukając informacji na jego temat po zakończeniu dioramy. Wiedziałem oczywiście wcześniej co tam się działo ale dodatkowa szczypta historii uświadomiła bardziej jaką tragedie przeżyli żołnierze walczący po obu stronach frontu. Oczywiście większość nie przeżyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawaj chlopie ladna fote bo zdaje sie ze na stronie glownej bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Stalingrad?.

:

Tak.

Zacząłeś od 2strony. Na 1stronie masz więcej opisane. I polecam od 1strony zacząć. Jest kilka listów pisanych przez żołnierzy,którzy przeżywali piekło POD STALINGRADEM.

 

Dzięki jeszcze raz za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.