Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2016 - 1:48


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I kolejna, zupełnie nie znam tej firmy, ScaleMates wskazuje na to, że to jakiś zupełnie nowy model.

 

1014275-18282-41-pristine.jpg

 

Edit: a jednak to Rafale M Revella plus nie takie znowu rewelacyjne kalki Syharta, plus ich żywice żeby z M zrobić C.

Cena 60 juro, chyba ich troszkę poniosło.

 

14724549_546843148855157_5633958918622226646_n.jpg?oh=921195862405a57722a2553c542f9ada&oe=589E1766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem dzisiaj newsletter od Airfixa i nie wierze. Kolejny Mustang na rynku juz w przyszlym roku. Zastanawiam sie jak Airfix zamierza sie wyroznic na rynku swoim P-51D, aby na nim zarobic przy konkurencji tylu innych dobrych modeli tego samolotu w każdej klasie cenowej.

 

http://www.airfix.com/uk-en/news/workbench/new-wwii-classic-in-148th-scale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem dzisiaj newsletter od Airfixa i nie wierze. Kolejny Mustang na rynku juz w przyszlym roku. Zastanawiam sie jak Airfix zamierza sie wyroznic na rynku swoim P-51D, aby na nim zarobic przy konkurencji tylu innych dobrych modeli tego samolotu w każdej klasie cenowej.

 

http://www.airfix.com/uk-en/news/workbench/new-wwii-classic-in-148th-scale/

 

Kij z mustangiem tam jest napisane że nowy Walrus wychodzi. Speciaj Hobby ma swojego w skali 1/48 ale słyszałem że to jest przepak jakiegoś starszego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Walrusie ktos juz tutaj pisal kilka tygodni temu. Ale nie wiem czy ktos juz pisal o tym:

 

https://www.scalemates.com/kits/1016657-airfix-a06105-hawker-sea-fury-fb-ii

 

Jak dla mnie bomba!

Jakby ktoś czytał w moich myślach. Właśnie o tym Furym pisałem kilka postów wyżej. Co prawda ma być dopiero we wrześniu przyszłego roku, trudno,poczeka się. Po kiepskim merytorycznie modelu Trumpetera i średniej jakości AMG może ten będzie w miarę przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
WOW cena kosmos zastanawiam się czy ludzie kupują nie porównują cen ?? nie mowie tu o różnicach 10 zł -20 zł

 

Ale różnica nie aż taka duża Martola 464zł - Jadar 480zł czyli raptem 16zł - a tu jest od ręki, a w Martoli na zamówienie.

Mi się udało po rabacie w Plastmodel kupić za 418zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak tyle w temacie, że ta cena była tylko w przedsprzedaży, że będzie taniej gdy dojdzie do normalnej dystrybucji.

Chyba jednak nie.

Nadchodzą czasy gdy model za 300 zł będzie uważany za taniochę.

A do tego złotówka słabnie z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.