Skocz do zawartości

VI Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 10-11.09.2016


Darek 1614

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I MY dotarliśmy do domu cali zdrowi i nadal w ogromnym szoku. Tym razem Darek nie pozwoli MI poprosić wszystkich o wielka brawa dla Organizatorów. Po raz kolejny Darek i reszta WSPANIAŁEJ ekipy Archeo Łask przeszli samych siebie, żeby stworzyć festiwal o nie zapomnianym klimacie, spotkaniach i atmosferze. Gdzieś z tyłu głowy zostaje bardzo przykra historia z Naszym kolegą Tomkiem (Tomku szybko wracaj do zdrowia), ale wspomnienia z imprezy zostaną wspaniałe. Dziękuję Darku i Ekipo. Dziękuję sędziom i fundatorom nagród specjalnych za docenieni mojego "małego" szmaciaka

Do zobaczenia za rok. Pozycja w kalendarzu obowiązkowa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarze kieleccy (również szczęśliwie} już w bazie . Dziękujemy za extra imprezę , osobiście zaś za wyróżnienie w kat. śmigłowców oraz grupie Tomcatsky za docenienie moich Grummanów ( Top Gun będę ogłądał bez względu na Wasze występy wokalne )

Pozdrawiam organizatorów za świetną organizację pomimo upału i wiadomości o tragicznym wypadku uczestników festiwalu.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim oraz Kolegów z Grupy Archeo wszystkim którzy postanowili zawitać w ten upalny weekend na VI Festiwalu w Łasku.

Szczególne podziękowania ślę do wszystkich tych Kolegów Modelarzy którzy bezinteresownie pomagali w przygotowaniu sali, w prowadzeniu warsztatów z najmłodszymi oraz w sędziowaniu.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną siódmą edycję naszej imprezy i ogłaszamy datę:

 

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną siódmą edycję naszej imprezy i ogłaszamy datę:

 

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.2017

Darku czyżbyście szykowali 12 konkursowy maraton w ramach VII Festiwalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że napiszę parę słów o festiwalu to proszę:

 

http://www.modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/32-konkursy/488-lask2016

 

W artykule znajdzie się też link do galerii zdjęć z lotniska i sali festiwalowej

 

A termin 9-10.09.2017 już sobie rezerwuje

 

Choćby po to aby mieć znowu taki widok

 

jyX8IkiSqWEjN--WN0eh4Mx-zyFIfHBEIRdgcZsJNpAjJHwd-SSeAzrwFYXXq2L91EhAe_OI-WKI66I=w1680-h1050-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeski błąd, zmęczenie jak zwał tak zwał ... brawo za czujność

 

Mam nadzieję że już bez wpadek data kolejnego Festiwalu:

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do:Darek 1614

Mam dwie prośby 1.O podanie imiennego składu komisji przypisanych do poszczególnych klas.

2.Kto oceniał w Konkursie z okazji 10-lecia Samolotu F-16 w Polskich Siłach Powietrznych?

 

Pozdrawiam,Marek Żuraw.

Marku, które komisje Cie interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs F-16 był naszym pomysłem dlatego też modele zgłoszone do tego konkursu podobnie jak nagrody specjalne od organizatorów oceniali i wybierali Modelarze z "Grupy Archeo".

Skąd to pytanie i czy są jakieś uwagi do naszej oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.