Jump to content

VI Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 10-11.09.2016

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I MY dotarliśmy do domu cali zdrowi i nadal w ogromnym szoku. Tym razem Darek nie pozwoli MI poprosić wszystkich o wielka brawa dla Organizatorów. Po raz kolejny Darek i reszta WSPANIAŁEJ ekipy Archeo Łask przeszli samych siebie, żeby stworzyć festiwal o nie zapomnianym klimacie, spotkaniach i atmosferze. Gdzieś z tyłu głowy zostaje bardzo przykra historia z Naszym kolegą Tomkiem (Tomku szybko wracaj do zdrowia), ale wspomnienia z imprezy zostaną wspaniałe. Dziękuję Darku i Ekipo. Dziękuję sędziom i fundatorom nagród specjalnych za docenieni mojego "małego" szmaciaka

Do zobaczenia za rok. Pozycja w kalendarzu obowiązkowa!!

Modelarze kieleccy (również szczęśliwie} już w bazie . Dziękujemy za extra imprezę , osobiście zaś za wyróżnienie w kat. śmigłowców oraz grupie Tomcatsky za docenienie moich Grummanów ( Top Gun będę ogłądał bez względu na Wasze występy wokalne )

Pozdrawiam organizatorów za świetną organizację pomimo upału i wiadomości o tragicznym wypadku uczestników festiwalu.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim oraz Kolegów z Grupy Archeo wszystkim którzy postanowili zawitać w ten upalny weekend na VI Festiwalu w Łasku.

Szczególne podziękowania ślę do wszystkich tych Kolegów Modelarzy którzy bezinteresownie pomagali w przygotowaniu sali, w prowadzeniu warsztatów z najmłodszymi oraz w sędziowaniu.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną siódmą edycję naszej imprezy i ogłaszamy datę:

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.2017

...

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną siódmą edycję naszej imprezy i ogłaszamy datę:

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.2017

Darku czyżbyście szykowali 12 konkursowy maraton w ramach VII Festiwalu

Obiecałem, że napiszę parę słów o festiwalu to proszę:

http://www.modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/32-konkursy/488-lask2016

W artykule znajdzie się też link do galerii zdjęć z lotniska i sali festiwalowej

A termin 9-10.09.2017 już sobie rezerwuje

Choćby po to aby mieć znowu taki widok

jyX8IkiSqWEjN--WN0eh4Mx-zyFIfHBEIRdgcZsJNpAjJHwd-SSeAzrwFYXXq2L91EhAe_OI-WKI66I=w1680-h1050-no

Do:Darek 1614

Mam dwie prośby 1.O podanie imiennego składu komisji przypisanych do poszczególnych klas.

2.Kto oceniał w Konkursie z okazji 10-lecia Samolotu F-16 w Polskich Siłach Powietrznych?

Pozdrawiam,Marek Żuraw.

Marku, które komisje Cie interesują

Konkurs F-16 był naszym pomysłem dlatego też modele zgłoszone do tego konkursu podobnie jak nagrody specjalne od organizatorów oceniali i wybierali Modelarze z "Grupy Archeo".

Skąd to pytanie i czy są jakieś uwagi do naszej oceny?