Jump to content
Szydercza Gała

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

Zastanawiam się nad malowaniem pokoju i tutaj pytanie do Ciebie, ile czasu zajmie Ci pomalowane ściany o wymiarach 3 x 2,6 m w tej skali kafli? A tak na poważnie bardzo fajnie to wygląda, naprawdę oryginalnie i bardzo jestem ciekaw efektu końcowego

Dzięki, a kto nie jest ciekawy ? Więcej tego samego, nie mam w sumie nic do napisania.....

27933904657_bfc14fdbe3_o.jpg

42753538112_5714e75662_o.jpg

ciekaw jestem , jak to będzie wyglądało po położeniu wszystkich warstw

ciekaw jestem , jak to będzie wyglądało po położeniu wszystkich warstw

juz 17 strone czekam i czekam , znowu nie będzie sensu niczego na konkursy wozić bo zwycięzca własnie sie robi

znowu nie będzie sensu niczego na konkursy wozić bo zwycięzca własnie sie robi

Eeetam, to zależy od tego co akurat lubią sędziowie - jedni wolą żagle a inni szachownice

Spoko Gała raczej do Polandu z nim się nie przykula.

Faktycznie to już 17 stron, a końca nie widać, nie widać. Ale za to jest czad.

i-find-your-lack-of-faith-disturbing-16786928.png

a tak poza tym to ciach:

41117517020_47c60b9c3b_o.jpg

42927898071_2e63038293_b.jpg

41117517100_ee744e9e30_o.jpg

42927898371_ccc1ff0c80_o.jpg

jeszcze tylko wymaskować pokład, pokaflować te ćwierć pasa pod nim, barbety, pokłady przy kazamatach, Faza III i bazy zrobione ...

Edited by Guest

Kolorwy jak jakiś jaszczur. No czekam cierpliwie na dalsze kroki.

P. S. Zdecydowanie idziesz na lidera w długości warsztatu - oczywiście nie mam nic przeciwko.

A czy Pułkownik Mitrofanow i bojcy na jakiś urlop pojechali, bo cicho coś ...

Cicho bo robiOM sFoje, wrogowie zostali wyeliminowani, piwnice TFierdzy pękają w szFaH, zapas soli do posypywania ran wysypuje sie wszystkimi szparami ze spiżarki.... SIELANKA

O czym więc tu pisać... chyba będę musiał ich do Markuza wysłać, moze tam będą miali wiecej do roboty

Edited by Guest

...A czy Pułkownik Mitrofanow i bojcy na jakiś urlop pojechali, bo cicho coś ...
...O czym więc tu pisać... chyba będę musiał ich do Marka wysłać, moze tam będą miali wiecej do roboty

Ufff dobrze, że to nie o mnie mowa

Robota pierwsza klasa. Bardzo mnie intryguje, jak to finalnie będzie wyglądało.

O Tobie, o Tobie, już wyedytowałem chyba rzeczywiście muszę ich spuścic ze smyczy, bo sie juz nic w tym dziale nie dzieje. Może Pułkownik będzie w stanie znaleźć porucznik Rosel

A co jak inni mogOM, to ja teSZ. Miałem jeszcze takOM fajnOM ze statkiem po przekątnej, ale co za dużo to nie zdrowo

Taśma to ZUOOOOO

28227093567_08cf9af48e_o.jpg

O jak miło! Warsztat Pułkownika jak na dłoni!

Miałem jeszcze takOM fajnOM ze statkiem po przekątnej, ale co za dużo to nie zdrowo...
Racja, nie ma co przeciazac serwera forum działu okreNtowego

No, nie chciało mi sie nieść go na kanapę zeby zrobić fotkę na tle funky koca ciotki Brunhildy Tak wiec może znUF wyciąge dziś ciocię Iwatę z pudełka

Bardz zacnie to wychodzi, kapitan rosel wyjechała na wakacje i chwilowo ogranicza się do planowania ,) dalszych prac po 11.07 będą aktualizacje

Jak ci farba z taśmOM nie odlezie to będę zazdraszczaU umiejętności zabezpieczania powierzchni lakierowanych.

Uuuu pani porucznik awansowała???

Krzychu przeca on cały był juz oblepiany 19897 razy i to na valejowskim błocie. A pokład malowany Tamijunią, więc tam juz wogóle nie ma żadnuch szans na odłażenie....

taki wakacyjny awansik - dzieki tobie tez japońskie wynalazki będziemy stosować, choć nie wiem jak amerykańskie stocznie na to się zapatrują )

Tamijunia jest jak skała, ale błotem też można, jak widać na 18 poprzednich stronach Jeżeli chcesz kupować, to rozważ pomarańczowe Hataki, są ponoć zajebiaszcze. Miałem w ręku, wąchałem ( mocno nie śmierdzą, w zasadzie prawie wcale ) widziałem prezentację, sam nie miałem okazji malować, ale czekam tylko okazji żeby kupic i wypróbować

No i oczywiście najważniesza sprawa to PODKŁAD. Musi byc prawdziwy śmierdzący, nie żadne tam akrylowe gówna. Im wiecej czaszek na butelce tym lepiej