Skocz do zawartości

Rosomak IBG 1/35


Bobek

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu go skończyłem, zacząłem w sierpniu i tak zrywami go sobie rzeźbiłem. Pojazd bez oznaczeń z tym chyba poczekam albo wogóle nie zrobie nie wiem jeszcze natomiast, cel miałem jeden, na tyle ile potrafię zrobić jak najlepiej  wnętrze i duperele, i muszę przyznać ze sporo tego, od pasów, sufitu, środka wieży, blachy obić wewnątrz, przewodów itp. chyba najdroższy model jaki zrobiłem, sporo dodatków sporo szukania dokumentacji i podglądania już zrobionych. W sumie mam bardziej sentyment to modelu bo  nie mam dystansu i ciężko mi oceniać co tam poprawić. 

JikPoedh.jpg
VtfjGhhh.jpg
XazSXoFh.jpg
xmkvuMVh.jpg
Flh1z4oh.jpg
jKlm4Rth.jpg
tXFDxjth.jpg
P3BfZBqh.jpg
nbbDHpmh.jpg
QbcLD9jh.jpg
MFn7jeSh.jpg
x5CxqCUh.jpg
7FYmRfvh.jpg
GylwfUch.jpg
xQCNa2Uh.jpg
brvlTpeh.jpg
WIs9uFqh.jpg
EDz5pDAh.jpg
YMcGsh8h.jpg
dVdjgiDh.jpg
PckXYLhh.jpg
sGF4JJnh.jpg
O4CdPjuh.jpg
0zi7x8Th.jpg
xcTIGuMh.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że model na bogato. Wnętrze bardzo przyjemne zrobiłeś no i ta 5-galonówka na wyposażeniu miażdży :) Podstawka też bardzo fajna, takie nasze swojskie klepisko. Jedyne ale to ten grunt wydaje się być lekko grząski i mokrawy i ze względu na to Rosomak trochę zbyt czysty od spodu i bieżnik taki nienaruszony zabrudzeniami. Tak czy siak pięknie się to prezentuje. Róbcie takich więcej to może kiedyś przekonam się do współczesnych pojazdów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za Polaka, brawo za Rosomaka, brawo za uzupełnienia i waloryzacje wszelakie, brawo za malowanie, brawo za budzenie, brawo za całokształt. Bardzo mi się podoba! 

Jakimi farbami malowałeś? Zestawem Hataki dedykowanym do współczesnych polskich wozów? 

Będę mimo wszystko namawiał na położenie kalek. Tablice rejestracyjne i jakieś godła napewno go ożywią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzieki za dobre slowo. malowane hataka orange z zestawu ale ich greyish sand jest nie wlasciwy i zrobiony jest na podstawie jakiegoś tam wozu (rozowy odcien), takze do właściwego odwzorowania większości maszyn uzywanych przez wojsko trzeba dodac sand.

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.