Jump to content

Nowy H&S Ultra i problemy

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tylko po jakiego tak kombinować i sprawdzać na sobie jakieś wynalazki. Każdy kto miał w rękach jakikolwiek japoński aerograf czy to Iwatę, Procona, Tamkę czy jeszcze coś innego, od razu odnosi wrażeni

Mówiłem żeby brać Iwatę.

Tak piszę post pod postem ale jeszcze zapytam jak zamocować zbiorniczek w Ultrze, żeby farba nie wyciekała? Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Posted Images

W dniu 20.12.2019 o 13:28, arhtus napisał:

Jak ktoś trochę się porozgląda to da się w Polsce kupić np. Procona za nieco ponad 400zł...

Gdziekolwiek bym się nie rozglądał, to wszyscy krzyczą 6 stów. Możesz mi powiedzieć gdzie sprzedają za 4 ? Z chęcią kupie, bo mnie z Ultra już powoli trafia szlag ?

2 godziny temu, kraszewskip napisał:

A jakiego Procona chcesz kupić?

A waham się pomiędzy PS-267 a PS-270 . Ten drugi poniżej 6 paczek nie schodzi ... Ale Artur miał na myśli PS-267 ?

Ja kupiłem właśnie PS-270 z AmiAmi za 360pln. Da się. Oczywiście, jak będziesz miał niefart to będzie 450, ale cóż, wyborem jest zapłacić ponad 600.

• Like 1
2 godziny temu, Tap-chan napisał:

Ja kupiłem właśnie PS-270 z AmiAmi za 360pln. Da się. Oczywiście, jak będziesz miał niefart to będzie 450, ale cóż, wyborem jest zapłacić ponad 600.

450zł z przesyłką?

Tak, moją paczkę trzymali przez 3 dni w celnym z fakturą i ceną na wierzchu, a opodatkowany nie został. Dałem zdaje się €84 łącznie.

Ja nieco ponad rok temu nie miałem tyle szczęścia z AmiAmi, ale brałem trzy różne szt więc kwota i sama paczka była troszkę większa i może z tego powodu mnie opłaty nie ominęły.  

Co do kwoty to nie ma znaczenia, jak wspominałem, do paczki wartości €24 (rękojeść do PS-290) doliczono mi €4,70 podatku i €20 kosztów opodatkowania. 

Ale kwestia taka, że faktura była w pudełku, a nie na. Skoro już otworzyli to szkoda im było nie opodatkować pewnie :D A tu jak zobaczyli, że będzie śmieszne €15 podatku to dali sobie spokój. Może coś w tym jest, jak zamawiałem modele od KittyHawka to też faktura była na wierzchu i nie oclili, chociaż przez celny przeszło. Tylko tam to DHLem szło. Znowu PS-290 ze Spraygunnera był w małym pudełku, faktura w środku i też oclony.