Skocz do zawartości

Nowy H&S Ultra i problemy


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.12.2019 o 13:28, arhtus napisał:

Jak ktoś trochę się porozgląda to da się w Polsce kupić np. Procona za nieco ponad 400zł...

Gdziekolwiek bym się nie rozglądał, to wszyscy krzyczą 6 stów. Możesz mi powiedzieć gdzie sprzedają za 4 ? Z chęcią kupie, bo mnie z Ultra już powoli trafia szlag ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwoty to nie ma znaczenia, jak wspominałem, do paczki wartości €24 (rękojeść do PS-290) doliczono mi €4,70 podatku i €20 kosztów opodatkowania. 

Ale kwestia taka, że faktura była w pudełku, a nie na. Skoro już otworzyli to szkoda im było nie opodatkować pewnie :D A tu jak zobaczyli, że będzie śmieszne €15 podatku to dali sobie spokój. Może coś w tym jest, jak zamawiałem modele od KittyHawka to też faktura była na wierzchu i nie oclili, chociaż przez celny przeszło. Tylko tam to DHLem szło. Znowu PS-290 ze Spraygunnera był w małym pudełku, faktura w środku i też oclony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam mam to samo urządzenie , te same problemy drugi raz bym tego szmelcu , który miał byc najtańszym z górnej półki nie kupię.

Jeżeli chodzi o przyczynę:

iglice nie dociskaj do końca bo ten szmelc nie ma siły oderwać ją z dyszy i przesunąć do tyłu.

jeżeli bąbelkuje w zbiorniczku z farbą i przez to nie maluje to brak lub zużyta uszczelka ( oring czarny) w obudowie dyszy. Po pierwszym lub drugim użyciu tego szmelcu i umyciu szlak mi ją trafił i stosuje teraz teflonową taśmę owijając gwint (koszmar).

Na koniec stwierdzam nieśmiało, że najczęściej używam do malowani Chińskiego aerografu Adler AD7790, którym w przeciwieństwie do tego szmelcu można malować małe skomplikowane elementy obrazu.

Nie polecam i nigdy bym więcej nie kupił zastanawiałem sie nad Infinitą  ale jeżeli okaże się tym samy g.. tylko droższym - to załamka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aerograf napisał:

Witam mam to samo urządzenie , te same problemy drugi raz bym tego szmelcu , który miał byc najtańszym z górnej półki nie kupię.

Jeżeli chodzi o przyczynę:

iglice nie dociskaj do końca bo ten szmelc nie ma siły oderwać ją z dyszy i przesunąć do tyłu.

jeżeli bąbelkuje w zbiorniczku z farbą i przez to nie maluje to brak lub zużyta uszczelka ( oring czarny) w obudowie dyszy. Po pierwszym lub drugim użyciu tego szmelcu i umyciu szlak mi ją trafił i stosuje teraz teflonową taśmę owijając gwint (koszmar).

Na koniec stwierdzam nieśmiało, że najczęściej używam do malowani Chińskiego aerografu Adler AD7790, którym w przeciwieństwie do tego szmelcu można malować małe skomplikowane elementy obrazu.

Nie polecam i nigdy bym więcej nie kupił zastanawiałem sie nad Infinitą  ale jeżeli okaże się tym samy g.. tylko droższym - to załamka.  

infinity to to samo przecież, tylko lepsze sprezyny itp. 

 

kup procona i będzie po bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.