Skocz do zawartości

BMW R75 skala 1/72-budowa od podstaw.


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Chcialbym podziekowac Wszystkim za swietna zabawe i wsparcie jakiego udzieliliscie mi podczas budowy tego modelu. Bez Was nie bylby taki dobry...

 

Wszystkim uczestnikom Zimowego Konkursu Modelwork gratuluje wspanialych modeli oraz zycze wygranej.

 

Link do relacji z budowy.

 

th_DSC01740.jpg th_DSC01741.jpg th_DSC01739.jpg th_DSC01742.jpg

th_DSC01743.jpg th_DSC01744.jpg th_DSC01745.jpg th_DSC01746.jpg

th_DSC01747.jpg th_DSC01748.jpg th_DSC01749.jpg th_DSC01750-1.jpg

th_DSC01751-1.jpg th_DSC01752-1.jpg th_DSC01753-1.jpg th_DSC01754-1.jpg

th_DSC01755-1.jpg th_DSC01756.jpg th_DSC01825.jpg th_DSC01823.jpg

Teraz model zajmuje honorowe miejsce w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Motór" całkiem fajny film

 

Podobnie jest z twoim modelem. Całkiem fajny, chociaż na tej podstaweczce przydałoby się jeszcze coś dla ożywienia scenki np. Drogowskaz namalowany na desce, kanistry, jakieś Empi lub coś w tym stylu...

Mógłbyś również lekko sponiewierać tego Mg-34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek ale ni możesz powiedzieć, ze to nówka, bo raczej powypadkowy

 

Tak na serio to spojrzałem na swoją dłoń, na zdjęcia modelu Marudka i padłem... dbałość o szczegóły mnie powala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dzieki za mile slowa. kornik_69, dlugo zastanawialem sie nad dodaniem chocby figurki, ale potem stwierdzilem, ze nie chce odwracac uwagi od motoru. No i nie bardzo wiedzialem jak sponiewierac KM...

 

Szwagier Marudka przerobil dla mnie zdjecie. Dzieki Szwagier!

 

th_bmw25sepia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucając kilka bambetli (nie od razu figurkę) nadasz scence wyrazu i wcale nie odwrócisz uwagi od motoru.

 

Mg-34 wystarczy lekko odrapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marudek!

 

Twój BMW robi ogromne wrażenie mimo swych małych gabarytów

 

Licznik części jest wprost oszałamiający!

 

Największe uznanie za pracę od podstaw czasem włączałem sobie Twoją relację gdy zaczynałem przeklinać wnęki podwozia w Halifaksie

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ipkinss!

 

czasem włączałem sobie Twoją relację gdy zaczynałem przeklinać wnęki podwozia w Halifaksie

 

Ciesze sie, ze moj motorek troche pomagal Ci przebrnac przez ta "dlubanine". Ale wlasnie o to chodzi, bo dzieki temu dlubaniu nie ma na swiecie drugiego takiego motoru, ani drugiego takiego Halifaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek/Marudku (jakkolwiek odmienie się twojego nicka), niniejszym składam Ci gratulacje za ukończenie tak wspaniałego modelu, jednak wydaje mie się, że lufa karabinu jest lekko krzywa (zdjęcie z ręką). Byćmoże to tylko złudzenie. Życzę kolejnych tak udanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest cudowny, zresztą tak jak pisałem Ci w czasie relacji. Ale teraz uzmysłowiłem sobie jaki on jest malutki. Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

To prawda, model kosztowal mnie duzo pracy, ale naprawde oplacalo sie. Mile wspominam kazda godzine spedzona na jego budowie

 

Spiton - co to jest? Zabawka? Jesli wezme sie jeszcze raz za Zundappa (zeby dorownal lub przewyzszyl BMW), to kupie zestaw Tamiya w 1/35 i zrobie to samo co z tym ITALERI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek, to tylko taka ciekawostka :-))

 

Ps. Pamiętam jaki byłem sceptyczny, kiedy zaczynałeś relacje.

Widziałem wtedy oczami wyobraźni ulepionego małego potworka:-))

Nie doceniłem Cię :-)) !!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Heh, jakby to nie było od dłuższego czasu oczywiste, to cieszyłbym się, że trafnie przewidziałem zwycięzce. W każdym razie serdeczne gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.