Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jakim kolorem najlepiej walnąć piasek i budynki, które są w Iraku? Chodzi mi o numer farbki ;)

 

albo AK (mam dust effect i sand effect) i dają zarąbisty efekt. a do tego później pokryj sido, poczekaj aż wyschnie i pokryj jeszcze raz i na mokrą warstę sypni prawdziwym piaskiem najlepiej bardzo drobnym -- jak nad morzem lub np nawet i z piaskownicy --- będziesz musiał odsiać --- i będziesz miał 3d ---

tak zrobiłem na jedym modelu i wygląda zajefajnie

jedynie piasku bez przesady --- najlepiej miejscowo albo delikatnie po całości

ja zrobiłem tak na mokre sido --- piasek (troszkę) na kartkę i z własnych płuc dałem ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś destrukcyjna właściwości Debondera P ? Pytam,bo używając go na plastiku w niesamowity sposób zniknął mi spaw z modelu a wątpię bym mógł go zetrzeć patyczkiem higienicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tych plansz.

Na rysunku górnym wyraźnie widać brak wlotu powietrza w osłonie silnika.

3_7_b1.jpg

Na dolnym rysunku jest wlot powietrza...

Mam prośbę o pomoc w interpretacji...Pilot ten sam okres ten sam więc...??

3_7.jpg

 

 

Edytka:

Dobra, am'sorry to dwie różne maszyny .Troszkę się pospieszyłem z pytaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie

 

Mianowicie kiedy już wyszlifujemy owiewkę kabiny i dochodzimy do polerowania to, większość poleca pasty Tamki. Jednak słyszałem o polerowaniu białą pastą do zębów, a wspomnianej Tamki nie mam. Pytanie: jak polerować pastą do zębów? Najpierw nakładamy trochę po całości i polerujemy wacikiem/papierem toaletowym/chusteczką? Czy od razu wcieramy za pomocą wymienionych przedmiotów? Jedno co wiem, to na wypolerowaną całość dajemy Sidolux.

 

Pozdrawiam,

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nakładamy trochę po całości i polerujemy wacikiem/papierem toaletowym/chusteczką? Czy od razu wcieramy za pomocą wymienionych przedmiotów?

 

najpierw przeciągamy przez chomąto.

 

Jedno co wiem, to na wypolerowaną całość dajemy Sidolux.

 

a po co?

 

Można jaśniej?

 

Pozdrawiam,

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem..

 

To może Kolega poda swoją receptę jak wypolerować owiewkę? Pana modele, według mnie, są naprawdę świetne. Ja dopiero zaczynam i liczę na pomoc starszych forumowiczów, bo po prostu nie wiem jak się do tego zabrać.

 

Pozdrawiam,

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.