Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

W znacznej mierze coś innego. Bliżej temu do White Spirit'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości sklepów plastycznych - de facto jest to po prostu rozcieńczalnik używany do artystycznych farb olejnych. Produkcji np. Talensa albo Fundacji Egit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke Sky Walker Jak byś podał okres i na jakie pojazdy to może szybciej by ci ktoś pomógł

 

Więc tak hangar ma być z okresu II wojny światowej. Najlepiej żeby był 3 przedziałowy. Planuje dać do niego: Tigera I, Kubelwagena i Opla Blitza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak hangar ma być z okresu II wojny światowej. Najlepiej żeby był 3 przedziałowy. Planuje dać do niego: Tigera I, Kubelwagena i Opla Blitza.

To ja takiego czegoś nie widziałem. Teraz chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobić taki garaż od podstaw, ale zastanawiam się czy jest sens. Wg mnie dioramka lepiej by wyglądała z tymi 3 pojazdami w punkcie paliwowym, ogólnie zaopatrzeniowym. Dużo beczek, skrzyń z amunicją, figurek. Taki mój pomysł, ale nie znam wszystkich szczegółów dotyczących tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITALERITRUCKKacperek315 Mnie sie wydaje że to jednak co innego ja mam benzynę lakowa firmy dragon nie mylić z firmą dml i jest to dość agresywny rozpuszczalnik i nie nadaje się do washa .

 

Ale myślę że to nie będzie takie agresywne bo to jest w końcu dla plastyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna lakowa benzynie lakowej nierówna. Miałem takie co rozpuszczały plastik (PICCO? ) jak i jakieś które nadawały się do washa. Na opakowaniu mogą napisać nawet "Paliwo rakietowe" i raczej tak szybko im nikt nic nie zrobi. Przecież przez parę lat nikt nie zabrał się za masło, w którym jest tyle masła co margaryny (no ostatnio niby coś drgnęło).

Po prostu trzeba kupować i próbować, albo pytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Chce zrobic dioramę w skali 72

ma byc to brytyjska baza na pustyni ma byc w niej ten czolg http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=109764

te figurki http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=141879&kateg=288516

 

i chce zrobic jeszcze jeden czolg ktory ma stac na kanale np ten bo tez brytyjski http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=108333&kateg=288909 i cos w nim sprawdzaja, ale chodzi mi o jakąś ciezarowke z bezyną ale zeby pasowała do reszty bo wszystkie co patrzylem to jakies ruskie a potrzebuje brytyjskie lub jakiekolwiek inne ktore da sie zrobic na brytyjskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na forum przeczytałem że do zmniejszenia błyszczenia się zbyt błyszczącego modelu może posłużyc filc. Bo mam taki problem pomalowałem model lakierem akrylowym do samochodów ( Razz ) i zbyt strasznie sie błyszczy jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.