Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nabyłem taki... nie wiedziałem jaki ma być, ale na opakowaniu z tyło pisze, że zmyć można cleanluxem, wiec uznałem że dobry ;)

SIDOLUX-do-ochrony-i-nablyszczania-kamienia-i-terakoty,2833_1.gif

 

Podobno ten też można...

217.jpg

 

A Reggy pisał o tym chyba... wygląda, że się chyba nie nadaje...

SX%20mycie%20PCV1L-new%20et.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko może wydaje się trochę głupie ale...mam problem z zrobieniem zarostu na figurkach 1:35 próbowałem suchych pasteli ale za bardzo brudzą,maczanie wykałaczki w farbie też jest do kitu strasznie pracochłonne

 

 

Jeśli mogliście coś pomóc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam modelu samochodu Dodge Ram, najlepiej w skali 1:18, 1:24 lub 1:25. Google to jednak za mało. Szukałem po wszystkich katalogach, nawet w obcojęzycznych stronach i znalazłem tylko ofertę revella, numer katalogowy: 857204, DODGE RAM VTS P-UP 1/25

 

Czy ktoś z was nie zna innego modelu tego auta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lotnicy w czasie IIWŚ mogli mieć otwarte kokpity podczas lotu?

Po co to i czy miało jakieś istotne znaczenie?

Wydaje mi się że otwarte kabiny mieli otworzone tylko podczas startów i lądowań aby zwiększyć widoczność. Również otwarta kabina zmniejszała prędkość podczas lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś posiada może instrukcje do kalkomani hi-decal mig 29UB 1:72?

Chciałem zapytać jakie kolory są potrzebne aby wykonać polską wersję?

 

1st Fighter Regiment "Warszawa", Polish A.F.; Minsk Mazowiecki A.B., 1997;

 

Kalki dostanę pocztą nie wiadomo kiedy, a chciałbym już kupić/zamówić farby... najlepiej jak ktos ma skan instrukcji malowania, albo może podać gotowe nr. farb valejo lub gunze??

Z góry dziękuję

 

ps: sesja na polibudzie zakończona z sukcesem, czas wrócić do modelarstwa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie może jaki jest zamiennik humbrola 106 i revella 47 na pactre?! please pomocy... muszę mustanga pomalować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mięsięczniki nowa technika wojskowa i raport. Napewno znajdziesz tam bardzo dużo informacji na temat uzbrojenia poparty licznymi zdjęciami. Oczwiście istnieje też dużo opracowań obcojęzycznych na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.picasa2html.com , wchodzisz na swoje konto (albumy muszą być publiczne), wybierasz album i fotkę, na dole zamiast HTML bierzesz BB code i jakąś małą rozdzielczość. I wygeneruje Ci kod. Usuń z niego tylko po wklejeniu na forum ostatnie linie z reklamą. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, wejdź na stronę:

www.picasa2html.com

tam wpisz swoją nazwe konta, a ten programik połączy się z tym co masz wrzucone na swoją Picasę. Reszta już z górki. W Tajnikach Modelarstwa masz opisane w temacie o wrzucaniu fotek krok po kroku korzystanie z tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.