Skocz do zawartości

King Tiger 1/35 MENG


michal0281

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Model ma swoje silne i slabe strony, pomijając znaną kwestię zawieszenia plastik też był trochę dziwny w obróbce, za to kleił się jakoś lepiej niż "normalne plastiki". Najbardziej podoba mi się w tym modelu, że to co dostajemy w pudle, pozwala zrobić fajny model. Sporo się nauczyłem robiąc ten czolg, szkoda mi trochę, że tak mało zostało z tego co pod białym, ale po konsultacjach okazało się, że tak trzeba, generalnie dzięki wszystkim, którzy doradzali w warsztacie, rady zawsze cenne, wiem, nie do wszystkich się dostosowałem, ale się starałem.

IMG_20201014_143118.jpg

IMG_20201014_143225.jpg

IMG_20201014_143329.jpg

IMG_20201014_143434.jpg

IMG_20201014_143739.jpg

IMG_20201014_145137.jpg

IMG_20201014_143008.jpg

IMG_20201014_143434.jpg

Edytowane przez michal0281
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrego good jobu jak mawiał mój kierownik. Wiem że bardzo ładnie wyszło malowanie kamuflażu, ale osobiście bardziej podoba mi się w takim post-zimowym stanie.  Ta biel dodaje mu charakteru prawdziwej, eksploatowanej maszyny. Ogólnie bardzo podoba mi się ten model :super:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł realistyczny  model- świetnie pomalowany, ze śladami eksploatacji, ubrudzony nienachalnie- nie ma się czego wstydzić. Jedyne co mi nie pasuje w odbiorze, to numery taktyczne- nie chcesz ich trochę "postarzyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ciesze się, że się podoba.

11 godzin temu, Pan_na_Zulawach napisał:

Jedyne co mi nie pasuje w odbiorze, to numery taktyczne- nie chcesz ich trochę "postarzyć"?

Nie pisałem nic o kalkach, a wypadało zaznaczyć, że kalki w tym modelu są świetne, siadły doskonale. W realu tak ładnie się wkomponowały, że już ich ekstra katowanie było niepotrzebne, ostrość czarnej i białej  zbiła się w międzyczasie, na zdjęciach nie widać ale drobne elementy zacieków przechodzą przez numery i jak dla mnie to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurkę można by trochę bardziej ubrudzić, ale byłem tak zadowolony z cieniowania spodni, że już o tym zapomniałem 😁 na butach jest błotko, tylko na fotkach nie widać, jak będę miał trochę czasu to zrobię zdjęcia w przybliżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
40 minut temu, Vuko napisał:

Jakie farby i kolory użyte do początkowego kamuflażu?

Żółty to tamiya xf 88 i rozjaśniane żółtymi od miga, zielony to xf 89 a brązowy nie pamiętam, chyba czekoladowy brąz od miga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.