Skocz do zawartości

[G] Pz.kpfw. VI Tiger II Ausf. B „Porsche” (Zvezda, 1:35)


Thalgonis

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2021 o 09:25, Thalgonis napisał:

 Nie umiem pracować z zimmeritem. - w sensie jego późniejszego weatheringu... 

Pocieszę Cię, bo ja też ale szat z tego powodu rwał nie będę 😂

...poza tym kto powiedział, że każdy kolejny skończony model musi być idealny i koniecznie lepszy od poprzedniego?! 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładnie zmalowany choć bardziej zmęczony życiem prezentowałby się lepiej. Brakuje mu jakiegoś mocnego akcentu, który przyciągnie wzrok. Poza tym wszystko wyszło dobrze bo wiem, że tam jakieś przygody z nim miałeś i wybrnąłeś. Dobrze jednak, że odpuściłeś z weatheringiem jeśli nie miałeś na niego pomysłu bo wtedy można dopiero skopać fajny model. Coś o tym wiem...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 09:25, Thalgonis napisał:

Nie umiem pracować z zimmeritem. - w sensie jego późniejszego weatheringu... 

Szkoda, że nawet nie spróbowałeś. Miałeś okazję podnieść skilla, a tak powstał, co najwyżej średniak, żeby nie powiedzieć, że model jest nijaki, że brakuje mu "pazura", o czym pisał @TAW Pomijam już te fatalne siatki, samo dobre malowanie, jak się okazuje, nie załatwia sprawy. Miejscami samo brudzenie, jak i jego brak, jest fatalne w odbiorze modelu. Tylna płyta, wieża, układ bieżny- nie gra to wszystko ze sobą. Nie miałeś pomysłu, weny, to trzeba było zaczekać, a tak niestety poszedłeś po najmniejszej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście model się podoba ,odbiór pozytywny. Jedynie bym go bardziej przykurzył . Nie przejmuj się opiniami,  że jest źle bo pewien PAN walną by go po całości na brązowo i wtedy byłby ładny. Jak Ty sam odbierasz go pozytywnie to znaczy że idziesz w dobrą stronę, i tak naprawdę całe życie się uczymy ,pozdrawiam OLO.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po widowni - odbiór POZYTYWNY. :super:  Doceniam że mimo zwątpienia i bezsilności (chwilowej) dokończyłeś tego "KOCIAKA".

W swoim zwyczaju nie oceniam . . . zresztą Wiesz. Tylko takie małe - ale - dla innych robiących ten pojazd w przyszłości.1326208020_meser262@krzy.jpg.20839e2414b5c80ce773c9a2ed3e94ad.jpg

No właśnie tam gdzie jest miejsce na łopatę.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pan_na_Zulawach napisał:

 Miałeś okazję podnieść skilla, a tak powstał, co najwyżej średniak, żeby nie powiedzieć, że model jest nijaki, że brakuje mu "pazura", 

 

Czytając to miałem nieodparte wrażenie, że piszesz o swoich modelach.

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.