Skocz do zawartości

Polskie Abramsy


hamp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, gdyby nie twoja porada nie wiem co bym ze sobą zrobił. Kolego jeśli nie chcesz przekazać informacji przydatnych nie wypowiadaj się w ogóle, po co zaśmiecać wątek.  Pytam kogoś poważnego interesującego się tym sprzętem, bo przyznam się Abrams nigdy mnie nie kręcił no ale skoro będziemy je mieć fajnie dołączyć do kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wprzybylak napisał:

A ja z innej beczki, czy model Rye Field Model 5048 USMC M1A1 FEP odzwierciedla w 100% to co dostaniemy? Oczywiście pomijam drobiazgi, chodzi mi o elementy wyposażenia charakterystyczne dla tej wersji.

Krótko. Zasadniczo TAK. W szczegóły konkretnych wozów będzie można wnikać, jak już coś przypłynie. I jeszcze lemiesz shandlujesz.

Edytowane przez mandrivecs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo serdeczne dzięki, chodziło mi właśnie o tego typu odpowiedź. Jeden, czy drugi uchwyt raczej nie będzie stanowił wyzwania w przeciwieństwie do elementów typowych dla tej wersji, których mogło zabraknąć po reanimacji. Lemiesz zostanie na wszelki wypadek, a nóż zrobię kolejnego brzydala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 30.03.2023 o 11:08, tomaszzt napisał:

Może ktoś bardziej ogarnięty niż ja napisać, jakie są numery kolorów polskiego malowania tych Abramsów (jak mniemam też K2 i innych) ? 

Tamiya:
NATO BLACK  XF-69
NATO GREEN XF -67
NATO BROWN XF-68
 
 
 

 

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 10:48, bulik58 napisał:

Gdzies juz widzialem przerobki modelu wersji V2 na v3, jesli to odnajde to ci posle.

Bulik58 udało Ci się może to namierzyć? 

 

W dniu 31.10.2022 o 10:48, bulik58 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przepraszam za zaśmiecanie ale minister już zapowiadał Anramsy na marzec , jest czerwiec i znowu mają wypłnąć z Ameryki. Przy dzisiejszej sytuacji to bedzie sukces jak jaki kolwiek dopłynie bo są głosy radykałów z za oceanu any dostawy nie wysyłać. Jeszcze raz przepraszam za śmiecenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 3.06.2023 o 07:08, OLO napisał:

Przepraszam za zaśmiecanie ale minister już zapowiadał Anramsy na marzec , jest czerwiec i znowu mają wypłnąć z Ameryki. Przy dzisiejszej sytuacji to bedzie sukces jak jaki kolwiek dopłynie bo są głosy radykałów z za oceanu any dostawy nie wysyłać. Jeszcze raz przepraszam za śmiecenie

https://www.portalmorski.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo-granice/53673-pierwsza-partia-czolgow-abrams-dla-polskiej-armii-we-wtorek-w-porcie-szczecin

Jak tam ci "radykałowie zza oceanu w dzisiejszej sytuacji"? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.