Skocz do zawartości

USS Gabrielle Giffords LCS-10 -Dragon 1/700


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być model na szybko i jakoś się udało wyrobić w niecałe 2 miesiące. Jeśli chodzi o sam model, to całkiem przyjemnie się go składało. Nie wymagał za dużo szpachli, części których było całkiem mało dobrze do siebie pasowały, jednak nie obeszło się bez kilku dodatków i dorobienia kilku części.  Zapraszam do oglądania. Jak zwykle dużo fotek :D

 

UAPP7eM.jpg

vcGPJip.jpg

bXv52cI.jpg

lk5B3Fe.jpg

nuDcJ6n.jpg

fYM9330.jpg

1bpfCAc.jpg

nMVWHho.jpg

SLjitZQ.jpg

CgvtnOR.jpg

Wpy7np1.jpg

FXjI8uK.jpg

1pV6obZ.jpg

JjTZUD3.jpg

sseVLlT.jpg

H8CG34R.jpg

hP1r2Ip.jpg

j7kykzb.jpg

iUA2CE4.jpg

SYQ3ukU.jpg

ilreQc1.jpg

HaAIjeh.jpg

ByrNAIs.jpg

9fKoFiJ.jpg

Gk1ZnoG.jpg

 

 

 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarstwo, jak każda dziedzina sztuki, może mieć poziom hobbystyczny czyli taki jaki zadowala i dostarcza satysfakcji wielu z nas jak i może mieć poziom artystyczny. Tutaj mamy przykład właśnie takiego. Wyrazy uznania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafał B napisał:

Nie moje to kręgi zainteresowań ale wykonanie imo fantastyczne.

Model okrętu, który chciałbym postawić u siebie 👍

 Dogadamy sie :D Ale musisz wiedzieć, że tani nie bedzie :haha:

 

31 minut temu, Slaw_21 napisał:

Modelarstwo, jak każda dziedzina sztuki, może mieć poziom hobbystyczny czyli taki jaki zadowala i dostarcza satysfakcji wielu z nas jak i może mieć poziom artystyczny. Tutaj mamy przykład właśnie takiego. Wyrazy uznania.

Bardzo dziękuję za miłe słowa :piwo:

 

26 minut temu, Adamo722 napisał:

Ciężko jest zrobić współczesny okręt jednak tobie się udało z nawiązką :super: Gratuluję :piwo:

Dzięki :piwo: Z nowoczesnymi jest ten problem, że są nudne, przynajmniej dla mnie. Z reguły prosta bryła, mało bajerów i trzeba się postarać, by taki okręt wyszedł ciekawie. Tutaj najwięcej robi malowanie, które jest dość oryginalne, jak na nowoczesna jednostkę. Tak więc nawet z takiego klocka można coś wyciągnąć :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hubert Kendziorek napisał:

Jeżeli to ma być przyszłość marynarki wojennej, to jestem na NIE!

Ale na takie modelarstwo mogę tylko głośno powiedzieć: TAK!

 

Pozdrawiam

Hubert

Amerykanie też są chyba na nie, bo mają z nimi same problemy :haha:

Dziękuję i cieszę się, że się podoba  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą galerie, a w zasadzie na to ostatnie jej zdjęcie bo ono chyba najlepiej oddaje umiejętności😉

Natomiast napisze też że moim zdaniem im nowocześniejszy okręt tym więcej bajerów tylko niestety skala je zjada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, unicaunica napisał:

Czekałem na tą galerie, a w zasadzie na to ostatnie jej zdjęcie bo ono chyba najlepiej oddaje umiejętności😉

Natomiast napisze też że moim zdaniem im nowocześniejszy okręt tym więcej bajerów tylko niestety skala je zjada.

 O proszę, miło że ktoś czekał na galerie :D  :piwo:

Co do bajerów to tak, więc może źle się wyraziłem.  Bardziej chodzi mi o to, że teraz idzie się w proste bryły. Nie jest tak jak w starych, że wszystkiego jest nawalone. Nawet jak pomalujesz jednym odcieniem farby i zapuścisz łosza, to jakoś to będzie wyglądać. Z nowymi okrętami jest ten problem, że mają tak prostą bryle, że nawet nie ma tam za bardzo co łoszować :) Pozostaje jedynie nadrobić malunkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, filipsg napisał:

Czapki z głów za tyle barwnych smaczków na okręcie, który zwykle wygląda jak wielkie, szare i smutne Toblerone :D 

I teraz tak patrzę na Gabryśkę i myślę, ugryźć, czy nie ugryźć :haha:Dziękówa :piwo:

 

13 minut temu, unicaunica napisał:

Właśnie dlatego czekałem na tą galerie😁

Szczerze przyznam, że jakoś podpasowały mi te nowoczesne klimaty i jak tylko uporam się z Fuyuzuki i Grafem w Szczecinie, to zrobię coś trochę mniej nowoczesnego, ale nowoczesnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny piękny piękny. Dla mnie jeszcze ładniejszy byłby na wodzie którą potrafisz zrobić po mistrzowsku. Co nie zmienia faktu, że piękny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzeju :piwo: Początkowo miałem plan by wykonać go w wersji waterline i osadzić na wodzie.  Jednak doszedłem do wniosku, że trzeba w koncubzrobic coś na podstawce :) Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego i zawsze mogę wrzucić go na wodę. Obiecuje, że kolejny nowy projekt będzie na wodzie i to na dużej wodzie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chudyhunter napisał:

Ale musisz wiedzieć, że tani nie bedzie :haha:

No cóż, no to se go nie postawię 😎

13 godzin temu, chudyhunter napisał:

Z nowymi okrętami jest ten problem, że mają tak prostą bryle...

I to właśnie podoba mi się w nich najbardziej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, taltos1 napisał:

Pięknie i realistycznie wymalowany, dla mnie bomba :super:

Cieszę się i dziękuję :super:

 

W związku z tym, że sie przekonałem do tych nowoczesnych pływadem, podjąłem kroki i przygotowałem się na przyszłość. Jak tylko uporam się z Grafem i Fuyuzuki zabiorę się za taki zestaw. Może nie do końca takie nowoczesne, ale jednak nasze czasy :) Oba zostaną osadzone na jednej wodzie :D

WHkZdm5.jpg

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.