Skocz do zawartości

Mil Mi 24E, Hobby Boss, 1/72


abtb

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, zgodnie  ze zwyczajem wpisanym już do kalendarzy biurkowych , "podaję" na tacy galerię do kawy. Dziś trafiło na Mi 24E. Model powstał jako tzw. "relaksacyjny",  czyli po prostu z pudła (z niewielką inwencją własną) bez przykładania do planów, suwmiarki, zdjęć i czegokolwiek innego co może popsuć dobrą modelarską zabawę. Słów kilka o modelu - jest. I tyle dobrego. Ma swoje zalety - w miarę dobrze się składa. I ma swoje wady - trochę źle się składa (:haha:)  i trochę upierdliwy w obróbce (min szkło z pięknym śladem po formie suwakowej który to trzeba zjechać nożem i wypolerować).

Sam model ubarwiłem w kamo libijskie które to było stosowane w jakimś tam okresie (do oblukania np. na Mi-2 lub Migach 21/23). Co prawda nie znalazłem fotki Mi 24 w takim kamo ale domniemam, że też mogły być ( a poza tym kto mi zabroni tak pomalować sobie model :mrgreen:) Tyle tytułem pitolenia, teraz pora na fotki (będzie dużo bo mi się nie chciało wybierać, a poza tym będą jakieś wariacje w temacie, i poza tym dwie galerie - dla tych co dobrze widzą i dla tych co słabiej widzą :haha:)

 

Mil Mi 24E, Libijskie Siły Powietrzne, lotnisko Bengazi-Benina, Bengazi, Libia, 1983

- galeria dla tych co słabiej widzą (a przynajmniej tak im się wydaje :wink: )

LkkZIpO.jpg

 

pBasErc.jpg

 

Czdnu5C.jpg

 

ZVGMjBQ.jpg

 

ndpu2OH.jpg

 

039JZ0O.jpg

 

 

 

kWqGXy4.jpg

 

I galeria dla tych co lepiej  widzą (a przynajmniej tak im się wydaje :haha:)

 

vPaLxmd.jpg

 

 

ibbaCYw.jpg

 

XBfX732.jpg

 

P15QXaX.jpg

 

tQSpUIZ.jpg

 

43a3JR1.jpg

 

FmicbmG.jpg

 

Iq4bK9o.jpg

 

BAuNrTc.jpg

 

QloT2ie.jpg

 

 

Z002EP9.jpg

 

Jak ktoś dotarł do tego miejsca to może coś skrobnąć od siebie tytułem tzw. "opinii o wyrobie" :wink:

 

:kawa:

 

P.s.

 

 

C0S5H5E.jpg

Jeszcze coś  w temacie libijskim będę tworzył, więc tego, tam, można wypatrywać warsztatów lub podwarsztatów. :mrgreen:

Edytowane przez abtb
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
17 minut temu, abtb napisał:

 

Niebawem powinienem ruszyć z budową piątego, ostatniego Krokodyla w wersji P :wink:

 

Na pewno zasiądę i będę oglądał warsztacik 🙂 Ja się powoli przymierzam do Zvezdy w 48 ale chciałbym zrobić naszego D z czasów PKW w Iraku a to się wiąże ze sporą ilością przeróbek - ale dojrzewam do tego 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.