Skocz do zawartości

M36B1 GMC Academy 13279, 1:35


Lipstein

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

Eeee tam . Jak chcesz zdobywać modelarskie ostrogi to nie na wiaderkach:mrgreen: ale na czymś takim💪 wtedy sława mołojecka wśród braci będzie  wielkości tego pojazdu :D:

Brockway-C666-Quickway-1-1000x500.jpg

 

Jest konwersja/model 3d, polskiego producenta, ale cena powala, ok 10 x cena modelu HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lipstein napisał:

 

Jest konwersja/model 3d, polskiego producenta, ale cena powala, ok 10 x cena modelu HB

Ja wiem że jest taka konwersja :haha: ,  i co tam te nędzne 1528, 86 PLN-ów + podatki +wysyłka  , jakbyś zbudował od podstaw to byłby dopiero wyczyn:mrgreen:, ale masz rację odłożysz  i kupisz, to się raczej nie liczy ale podobny temat z tej samej beczki transporter-układacz mostów na tym samym podwoziu, sprawdzałem tego nikt nie robi w 1/35 są tylko  w 1/72 i 1/48 . Tu tylko wystarczy wydłużyć ramę , paka do przeróbki i to ramię z siłownikami  do zrobienia łatwizna:cool:.

Plik:Wznoszenie mostu Brockway B 666 z Wo-II.jpg

 

Edytowane przez Adams M1A1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ad rem: dosypałem śniegu z sody i startej białej suchej pasteli, załogant czeka na szczotkę do ręki, odznakę TD na lewe ramię i wapno w wiaderku, jak wyschnie żywica w środku

IMG_8132.JPG

IMG_8133.JPG

IMG_8134.JPG

IMG_8135.JPG

IMG_8130.JPG

IMG_8131.JPG

IMG_8137.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Figurant ze szczotą i wapienkiem

Kiedyś dostanie jeszcze naszywkę na lewe ramię, ale w zasadzie to już finał budowy tego modelu i tej dioramy.

IMG_8156.JPG

IMG_8157.JPG

IMG_8158.JPG

IMG_8159.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robertmodelarz napisał:

No i chłop się wapnem wymazał!!!!!

image.jpeg.d69fe2552d55f6670368391b2046a93d.jpeg

Jaki wystrzelony po oczach- no tak za dużo wapna :)😂. Fajna diorka wychodzi już.

 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioramka spoko jest, murek fajny tym bardziej ze nie kupny a swojej roboty, a figurki to wiadomo trudne są, jedyne rozwiązanie trzeba je pewnie non stop malować, ale jednak jakoś tam ożywiają taka pracę, a że go trochę wystrzeliło po tym wapnie, taki klimat 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patrykd napisał:

Babciu a dlaczego ty masz takie wielkie oczy 😂

Nie Panie. Idzie czerwony kapturek przez las. Wyskakuje wilk i mówi do niej. Czerwony kapturku, pocałuje ciebie tam, gdzie jeszcze nikt nie całował. Po chwili odpowiada : możesz mnie jedynie w koszyczek pocałować :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie taką nabitę, jakby chłop był nagi i fajfusa bym mu z tyłu przykleił... dzisiaj postaram się coś z tym wytrzeszczem zrobić.

Docelowo miał mieć szluga w zębach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 17:50, Lipstein napisał:

Figurant ze szczotą i wapienkiem

Kiedyś dostanie jeszcze naszywkę na lewe ramię, ale w zasadzie to już finał budowy tego modelu i tej dioramy.

IMG_8156.JPG

IMG_8157.JPG

IMG_8158.JPG

IMG_8159.JPG

Tank w porządku :super: ludek w zasadzie też gdyby nie te oczy :wow:, wygląda tak jakby nagle jakiegoś Mausa  czy innego Jagdtigera zobaczył:D, ja wiem że ciężko jest wymalować oczy ale ludzie po to wymyślili kalkomanie gałek ocznych aby takie wyłupki nie wychodziły:mrgreen:. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje źrenice są umieszczone centralnie, jak u zdecydowanej większości populacji...?

Muszę po prostu zacząć używać lupy, ot co. Kilkanaście lat przed kompem, 8h dziennie - robi swoje. A i Pesel 78......... 😞

Edytowane przez Lipstein
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to chyba nie jest tylko i wyłącznie kwestia oczu, bo ta figurka w ogóle ma taką konsekwentną ale niezbyt fortunną pozę, jakby rzeczywiście coś go zaskoczyło i za chwilę by miał ten pędzel ze zdziwienia wypuścić... Ale na oczy się patrzy, oczy są ważne. Moja porada, jeśli jeszcze tak nie robisz, to zamiast czarnego i białego używać ciemno i jasnoszarego do malowania oczu - wtedy kontrast jest mniejszy i wszystko wygląda bardziej naturalnie.

Może jeszcze taki pomysł, żeby go o coś oprzeć - jakąś skrzynię, beczkę? Wtedy ta poza mogła by zmienić swoją wymowę.

Życzę powodzenia i pozdrawiam!

Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.