Skocz do zawartości

Gaz Tiger M - 233115 1:35


orzechu500

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bulik58 napisał:

A o ktorym Tajfunie mowa K czy U ? Ten Tigr dostal tylko flage z nowosci bo reszta wyglada jak za poprzedniego wlasciciela.

Tajfun K zakopał się w błocie więc został wyciągnięty ciężkim  ciągnikiem  rolniczym. 

A wracając do Tigra to widziałem wczoraj następnego wcielonego do wojsk UA w drzwiach kierowcy była szyba uszkodzona więc dospawano kawałek blachy i jest git 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 03:37, orzechu500 napisał:

 

16493818228853623682021879817147.jpg

 

Rozbija mnie drogowskaz... Z pasującego kierunku przyjechali... Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zdjęć z początków walk. Ostatni, z "0" w miarę świeże. Typhoon-K , dostępne zdjęcia 3 zniszczonych, spalonych, tego "holowanego" nie przejęli przynajmniej tak wynika z "ćwierkacza", ostatni filmik, który robi "furorę" to BMD-2, którego przejęli "gruzini", przy okazji robiąc rozwałkę. Brakuje aktualnych zdjęć nowoczesnego sprzętu, albo są to fragmenty filmów na tyle niewyraźnych, że nie wiadomo co to tak faktycznie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulik58 akurat z vallejo to nie, ale kiedyś takie płytkie oczko robiłem z produktu ak still water, parę bąbelków wyszło, ale to pierwsze prace to nawet nie wnikałem w to , może dałoby się to poprzekłuwać, albo wylewać to na kilka razy , a zalałem to raz gdzieś na centymetr, skurczyło się i trzeba było dolać, do płycizn to chyba się nadaje, może podobnie działa ten vallejo

50026428876_8ab41937ac_o.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 03:37, orzechu500 napisał:

P.S muszę pomalować drugiego gnoja 

16493818228853623682021879817147.jpg

 

@orzechu500 Przepraszam Cię, że dopiero teraz piszę o tym ale wcześniej na szybko obejrzałem i nie powiększyłem obrazka. Teraz powiększyłem i przeczytałem co jest napisane na tym drogowskazie. Podejrzewam, że nie wiesz co znaczy po rosyjsku "на хуй". Pisze bo może lepiej żebyś wiedział. To jest idiom i znaczy po prostu "wal się". W tym kontekście z lingwistycznego punktu widzenia jest bez sensu, aczkolwiek przyznaję, że tylko nieliczni którzy znają bardzo dobrze język rosyjski będą wiedzieć o co chodzi. Dla przeciętnego Polaka brzmi to śmiesznie. Biłem się z myślami czy Ci o tym pisać ale uznałem że powinieneś wiedzieć. Wcale nie znaczy że musisz to zmieniać ale jak Cię w przyszłości jakiś mądrala taki jak ja zaskoczy takim pytaniem to będziesz na to przygotowany.  🤪

Pozdrawiam.

Andrzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, bulik58 said:

Dzieki Evildead , nigdy nie wyplywalem na te wody wiec temat jest mi obcy

 

Może te filmiki trochę Ci pomogą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=SaWXW2VJDpg&list=PLDzTAIHHXSfHw52a0zsoc7l5qzPa9oZ6H&index=14

 

https://www.youtube.com/watch?v=mD16Z9l43mw&list=PLDzTAIHHXSfHw52a0zsoc7l5qzPa9oZ6H&index=15

 

https://www.youtube.com/watch?v=GHORH2tuqwM&list=PLDzTAIHHXSfF-4jAVfTpgNt01QGvAXcTI&index=15

 

Jest tam kilka porównań różnych siuwaksów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Endrju said:

 

@orzechu500 Przepraszam Cię, że dopiero teraz piszę o tym ale wcześniej na szybko obejrzałem i nie powiększyłem obrazka. Teraz powiększyłem i przeczytałem co jest napisane na tym drogowskazie. Podejrzewam, że nie wiesz co znaczy po rosyjsku "на хуй". Pisze bo może lepiej żebyś wiedział. To jest idiom i znaczy po prostu "wal się". W tym kontekście z lingwistycznego punktu widzenia jest bez sensu, aczkolwiek przyznaję, że tylko nieliczni którzy znają bardzo dobrze język rosyjski będą wiedzieć o co chodzi. Dla przeciętnego Polaka brzmi to śmiesznie. Biłem się z myślami czy Ci o tym pisać ale uznałem że powinieneś wiedzieć. Wcale nie znaczy że musisz to zmieniać ale jak Cię w przyszłości jakiś mądrala taki jak ja zaskoczy takim pytaniem to będziesz na to przygotowany.  🤪

Pozdrawiam.

Andrzej.

 

Dzięki za wyjasnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bulik58 napisał:

Czemu przejety ? Otriad Mobilnyj Osobogo Naznaczenija (OMOH) to oddzialy specjalne w ramach Ministerstwa Spraw Wewnetrznych Rosji, wiec mogli je rownierz otrzymac. Tym bardziej iz nie widac uzbrojenia na dachu pojazdu.

No widzisz człowiek ślepy i przeczytałem OMON - dzięki za sprostowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.