Skocz do zawartości

Gaz Tigr i inne MRAP w działaniach w Ukrainie


Bartosz Ciesielski

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Adams M1A1 napisał:

Chyba zwariuję

Nie uciekaj znowu w chorobę, tylko męska decyzja - jedziesz?

Ja funduję bilet z Warszawy.

Kijów, Bachmut, gdzie chcesz, ja płacę.

I w drogę z pieśnią na ustach "Baćko nasz bandera, ukraina maty..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzes napisał:

Nie uciekaj znowu w chorobę, tylko męska decyzja - jedziesz?

Ja funduję bilet z Warszawy.

Kijów, Bachmut, gdzie chcesz, ja płacę.

I w drogę z pieśnią na ustach "Baćko nasz bandera, ukraina maty..."

To ja cię przebiję. Postawię ci bilet z tej Białej Podlaskiej czy gdzie tam mieszkasz na Białoruś czy do Rosji gdzie chcesz do pierwszego punktu werbunkowego  Grupy Wagnera, stać mnie nawet kieszonkowe dorzucę w twardej walucie bo ruble coś cieniutko ostatnio. A nie zapomnij opanować pieśni :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znów zafajdałeś zbroję i uciekasz w udawanie głupka.

Nawet sam nie potrafisz nic wymyślić, odbijając tylko piłeczkę ze zmienionym moim postem.

Tak myślałem, że taki z ciebie bojowiec znad klawiatury, a jak przyjdzie co do czego to... Zaleszczyki 2.0.

 

A skoro masz nadmiar gotówki to zamiast mi, proponuję wysyłać je (byle regularnie) do Kijowa.

Tam mają potrzeby nieograniczone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grzes napisał:

Czyli znów zafajdałeś zbroję i uciekasz w udawanie głupka.

Nawet sam nie potrafisz nic wymyślić, odbijając tylko piłeczkę ze zmienionym moim postem.

Tak myślałem, że taki z ciebie bojowiec znad klawiatury, a jak przyjdzie co do czego to... Zaleszczyki 2.0.

 

A skoro masz nadmiar gotówki to zamiast mi, proponuję wysyłać je (byle regularnie) do Kijowa.

Tam mają potrzeby nieograniczone... 

Ty to za to niezłomny twardziel jesteś taki co to się tym wszystkim upadlińcom (czy jak  ich ten twój wasal Em ich określa) do gardła rzuca, nie ma co :szczerbol:, jak jesteś taki niezłomny to pokaż to, jedź, wstąp do Grupy Wagnera myślę że czeka cię tam sława mołojecka może nawet samego Sołowiowa czy innego Prigożina  poznasz , zamiast chować się za plecami swojej dobrze zorganizowanej  grupy onucopozytywnych "rozumiejących Rosję". Tak abstra:bip:ąc zupełnie od tematu jakoś dziwnym trafem wy wszyscy jesteście z byłego zaboru rosyjskiego ( za wyjątkiem Xmena)  , jak po was widać, zabory skończyły się ponad 100lat temu a wy dalej mentalnie tkwicie w Priwislańskim Kraju, będąc rabami Matuszki Rosji, алузю понял ??

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, em napisał:

O pan , z rosyjskiego kanału znowu nadaje.

 

W sensie, że ja? :hmmm:

Bo jak chodzi o tego z przekręconą nazwą czołgu to pisz wyraźnie, cytuj, czy jakoś flagą/  wstążką oznacz :haha:

 

 

Edytowane przez abtb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abtb napisał:

:bleh:

1795–1807 – Bielsk w zaborze pruskim

 

 

 

 

 

 

 

A co z od 1807-1918????

 

43 minuty temu, em napisał:

O pan , z rosyjskiego kanału znowu nadaje. To sympatyczne wiedzieć co u kacapow się wyprawia. 

No nie wierzę i kto to pisze. Kto kibicuje kacapom,  kto zamieszcza antyukraińskie grafiki rodem z "Komsomolskiej Prawdy" kto się cieszy jak Ukraińcy stracą jakiś sprzęt czy poniosą straty, zdecyduj się chłopie czy popieram upadlińcow (tak dobrze??) czy jestem z rosyjskiego kanału, bo to są aktualnie wykluczające się pozycje:szczerbol:. Widać że onucopozytyny i antyupadliński aktyw naprawdę traci kontakt z rzeczywistością :miecz:, a tak na osłodę dla was i dla podniesienia waszego morale , pokaz mocy jakich to "żołnierzy" posyła car Putin I na wojnę z upadliną ( tak dobrze?):

https://www.o2.pl/informacje/ukraincy-pokazali-kolejnego-jenca-tego-sie-chyba-nie-spodziewali-6933565589932960a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

A co z od 1807-1918????

A co - do wikipedi nie chce ci się zajrzeć? Oj leniuszek z ciebie.

 

3 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

pokaz mocy jakich to "żołnierzy" posyła car Putin I na wojnę z upadliną

I widzisz, to jest taki fajny przekaz który ma drugie dno. Czytam i widzę takie obrazki - zapijaczona armia, zerowe morale. I w dodatku latają z wywalonymi fajfusami bo przecież wszyscy gwałcą. Z drugiej strony mamy zdeterminowaną, wyszkoloną, uzbrojoną  w zachodni sprzęt i wspartą zachodnim wywiadem i rozpoznaniem armię ukraińską. I efekt tego jest taki, że po prawie trzech miesiącach "ofensywy" Ukraińcom udało się PUNKTOWO dotrzeć do PIERWSZEJ z TRZECH linii obrony kacapów. Zdobycze terytorialne to raptem jakieś 300km2 na 250 km "aktywnego frontu"  To ja się pytam - co to k..a jest!  Wzajemne łaskotki i mizianie się po brzuszkach?

I co będzie jak się ruskim  wódka  skończy, fujary pochowają do spodni i stwierdzą, że trzeba by trochę powalczyć?  I uzmysłów sobie w końcu, że nie ma tu osób które popierają kreml, wołodzię i rosję tylko ludzie (których wyzywacz od onuc i po chamsku obdzielasz epitetami ) którzy patrzą trochę szerzej niż ukraińska propaganda sukcesu.

 

20 minut temu, Adams M1A1 napisał:

a tak na osłodę dla was i dla podniesienia waszego morale

 

żeby przypadkiem nie osłabło:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzucony Marder, wjechał jedną gąsienicą w okop i tak został, brak śladu zniszczenia, kadr filmu.

 

ps. Skończcie z tym kto komu kibicuje,  temat jaki wywołałem to wermachtowskie oznaczenia na sprzęcie Ukrainy.  To zostało potwierdzone.

A to kto komu kibicuje to już każdego prywatna sprawa, każdy w demokratycznym państwie ma prawo do swojego zdania, czy to się komuś podoba czy nie, to jest cecha demokracji i wolności.

"Coponiektórzy" są bardziej świeci od samego Papierza.

 

Starczy. 

Na forum publikuje kolega z Ukrainy, mógłby z Rosji. Dopóki będą publikować w ramach prawa i w tematach modelarskich, dlaczego nie.

To moim zdaniem dotyczy także i innych. i ......   Ludzie więcej szacunku do poglądów innych.

 

Marder.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chorąży napisał:

każdy w demokratycznym państwie ma prawo do swojego zdania,

:super:

 

5 minut temu, chorąży napisał:

Starczy. 

I słusznie. Ja się z dyskusji wycofuję :rozkaz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, chorąży napisał:

Porzucony Marder, wjechał jedną gąsienicą w okop i tak został, brak śladu zniszczenia, kadr filmu.

 

ps. Skończcie z tym kto komu kibicuje,  temat jaki wywołałem to wermachtowskie oznaczenia na sprzęcie Ukrainy.  To zostało potwierdzone.

A to kto komu kibicuje to już każdego prywatna sprawa, każdy w demokratycznym państwie ma prawo do swojego zdania, czy to się komuś podoba czy nie, to jest cecha demokracji i wolności.

"Coponiektórzy" są bardziej świeci od samego Papierza.

 

Starczy. 

Na forum publikuje kolega z Ukrainy, mógłby z Rosji. Dopóki będą publikować w ramach prawa i w tematach modelarskich, dlaczego nie.

To moim zdaniem dotyczy także i innych. i ......   Ludzie więcej szacunku do poglądów innych.

 

Marder.jpg

A odnalazł się pan chorąży, coś długo myślałeś,  wpierw wrzuciłeś granat do szamba ,gówno wybiło zrobiła się zadyma ochoczo rozkręcona przez "rozumiejących Rosję" a ty teraz ze starczy , nie, nie starczy . Piszesz ze na naszym Forum pisze Kolega z z Ukrainy znam go  to Ivan Kolesnikov, jak myślisz jak się on może czuć gdy taki kacapski troll jak Em  i inni "rozumiejacy Rosję i jej interesy" jak Grzes ,atab, czy reszta  w obliczu tych wszystkich zbrodni popełnianych  w Jego  Ojczyźnie przez tą azjatycką dzicz pisze Upadlina, czy o Jego rodakach per upaińcy czy upadlińcy, dodatkowo obarczając go odpowiedzialnością zbiorową za zbrodnie popełnione 80 lat temu, pytam gdzie tu jakikolwiek szaczunek????  Napiszę to co wcześniej napisałem, każdy może mieć własne zdanie, ale warto być przyzwoitym , są w naszej historii momenty trudne jak rzeź wołyńska  tego nikt zdrowo rozsądkowy nie kwestionuje , ale jest też np. obrona Lublina w 1920 roku  w której główną siłą byli właśnie Ukraińcy pod wodza Petlury których potem Piłsudski po prostu zostawił na pastwę sowietów. Niestety  trzeba ważyć słowa, bo można naprawdę kogoś skrzywdzić tak, tak atab ciebie też to dotyczy. A co z moim pytaniem dalej na nie, nie odpisałeś , czy Polska też miała się dogadać z sąsiadem w 1939 odnośnie "korytarza" no przecież  legalnie wybrany przywódca tego  sąsiada Adolf H. też miał słuszne i uzasadnione interesy aby mieć stały i pewny dostęp do swoich włości w Prusach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem basta.

A jak ja muszę się czuć, gdzie Ukraińcy wymordowali mi 1/2 rodziny,  a tu mała grupka ukrofilów próbująca zakrzyczeć wszystkich innych, bo mają czelność mieć inne zdanie niż oni ?!?! 

Starczy, to jest forum modelarskie, tu każdy może publikować, dla mnie oznaczenia wermachtu na ich sprzęcie są nieakceptowalne, a w Polsce jak na razie jest demokracja i nikt nikomu nie narzuca, nie ma prawa narzucać "poglądów".... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chorąży napisał:

Napisałem basta.

A jak ja muszę się czuć, gdzie Ukraińcy wymordowali mi 1/2 rodziny,  a tu mała grupka ukrofilów próbująca zakrzyczeć wszystkich innych, bo mają czelność mieć inne zdanie niż oni ?!?! 

Starczy, to jest forum modelarskie, tu każdy może publikować, dla mnie oznaczenia wermachtu na ich sprzęcie są nieakceptowalne, a w Polsce jak na razie jest demokracja i nikt nikomu nie narzuca, nie ma prawa narzucać "poglądów".... 

 

Jak rozumiem ten ukrainofil to o mnie ??? Panie chorąży nie jesteś tu sam, część mojej rodziny mieszkała przed II wojną światową w powiecie Sambor i uwierz mi to co opowiadali członkowie mojej rodziny którzy przeżyli też się nadaje na książkę, podobnie łącznie z tym że część  członków mojej rodziny min. leśniczego i zarządcę majątku powierniczego Uniwersytetu Lwowskiego  w 1940 roku wraz z całą rodziną  wywiozło NKWD na Syberię  , a  z kolei moi dziadkowe od strony ojca zostali zamordowani przez hitlerowców za działalność w ZWZ, więc teraz  w/g twoich teorii powinienem nienawidzić Niemców, Ukraińców i Ruskich tak? Także jak widzisz mam pełne prawo do wypowiadania się w tym temacie. To co się stało 80lat temu niestety się już nie odstanie to już historia, nie żyją i sprawcy i ofiary umarło też już 2-gie pokolenie  (min. mój Ojciec) , dlatego uważam że trzeba przerwać ten seans nienawiści w waszym wykonaniu, zwłaszcza w obliczu aktualnych wydarzeń, kiedy znowu Armia Rosyjska działa tak samo jak za dawnych lat napadając , mordując i gwałcąc całkowicie niewinnych ludzi związanych tylko narodowością z tymi sprawcami z przed 80-ciu lat, masz rację odpowiedzialność zbiorowa w iście północnokoreańskim stylu, gratuluję.  Ukraińcy dając odpór tym azjatyckim hordom spłacają dług jaki wtedy zaciągnęli tak to widzę i wiem że musimy im w tym pomóc aby to opresyjne bandyckie państwo już nigdy nikogo nie napadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotr Dmitruk napisał:

Na pewno Mongołów, Turków i Szwedów również

Myślę że tak :mrgreen: , ale nie zapominajmy też o Węgrach, Czechach, Morawianach a z tych wcześniejszych o Prusach, Jaćwingach , Pomorzanach  i innych Serbach Połabskich :haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.