Skocz do zawartości

Gaz Tigr i inne MRAP w działaniach w Ukrainie


Bartosz Ciesielski

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzes napisał:

meme-face-palm.gif.efa9aafbed9442dc1d24bb855b95da8c.gif

 

Ciekawe do czego to się odnosi , ja maluczki i nie kumaty , możesz to rozwinąć Krynico Wszelkiej Mądrości, Znawco wszelkich statków latających tych które były są i będą, Niepodzielny Władco Działu Lotniczego oraz Seniorze Wszystkich Tych tak rozumiejących i wielbiących Rosję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adams M1A1 napisał:

Odpowiem Wam wszystkim tutaj licznie zgromadzonym "rozumiejącym Rosję" To stwierdzenie żywcem wzięte z Russia Tudej napisz jeszcze panie Chorąży coś o prześladowaniach tych nieszczęsnych rosyjskojęzycznych w Donbasie i o tym nieszczęsnym oderwanym

 

Kolejne stwierdzenie rodem z Russia Tudej i z  tym też pozwolę się nie zgodzić jak rozumiem te siły zbrojne w ilości 400 tysięcy

 

Zgadza się ale skądś się ta 400 tysięczna armia wzięła  ja też uważam 

 

A to ciekawe. Rozumiem że ten pedofil był Ukraińcem?

 

Widzisz mam trochę lat na karku i różne chorubska które mi się przyplątały z racji wieku, ale mogę Cię pocieszyć że trochę tych ludzi na całym świecie się znalazło aby walczyć  "Za wolność Waszą i naszą" min. prowadzą tam rozminowanie nasi emerytowani saperzy.

 

Odnośnie tego stwierdzenia przeczytaj sobie ze zrozumieniem moje wcześniejsze i Kolegów n_lukasza i Sorisa posty. Myślę że tym postem  udało mi się odpowiedzieć na wasze symetrystyczne stwierdzenia. Tak ciężar gat

Szanowny Panie Adwersarzu:

Czyli ustaliliśmy, że Ukraińcy walczą o swój kraj, a nie Europę  -  cieszę się z tego, przynajmniej jeden punkt zgodny.

Piszesz Pan o prześladowaniach "tych nieszczęsnych rosyjskojęzycznych" - to Szanowny ten watek porusza, proszę mi nie przypisywać tematów o których się nie wypowiadałem. 

 

Co do "pedofila", nie wiem, ale skoro Pan tak twierdzi, informacje dziennikarzy w każdym razie nie zawierały kwestii narodowościowej sprawcy, a to makabryczne zdarzenie miało miejsce kilka-naście lat temu.

 

I najważniejsze, proszę mi wierzyć, jeżeli masz Pan oczy, obie ręce, nogi i dodatkowo prawo jazdy, przyjmą Pana z otwartymi rękami i będziesz mógł Pan się spełnić na froncie wschodnim za wolność "wasza i naszą" i nawet w obronie Europy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chorąży napisał:

... a nie umiała dogadać się z sąsiadem - to po primo 

 

 

 

 

Afganistan
Mołdawia
Osetia Południowa
Czeczenia
Gruzja
Syria

Ci też nie potrafili w ostatnich latach dogadać się z "sąsiadem", że o wcześniejszych "rozmowach" na przestrzeni, co najmniej stulecia nie wspomnę.

6 godzin temu, chorąży napisał:

Ja jako Polak widząc na pojazdach Ukraińskich znak wermachtu jednoznacznie to oceniam  i tu właśnie "warto być przyzwoitym" i tyle w temacie.    

 

Ober Szlezjen- a to gdzieś w Polsce?

To tak a propos przekazów, postrzegania i symboliki 😉

Skoro przy symbolach jesteśmy, to czy wytłumaczy mi ktoś znaczenie awatara Tap-Chana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soris napisał:

Syria

Tutaj to agresorem jest Turcja i Izrael.

Siły rosyjskie są za zgodą rządu syryjskiego.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Soris napisał:

...w ramach ONZ-tu.

Co w ramach ONZ-tu?

Turcja ubzdurala sobie że jakaś strefa buforowa się jej należy.Wykorzystała wojnę domową i zajęła tereny syryjskie.

Syria nawet gdyby chciała to nie może zaatakować bo Turcy są w NATO.

A Izrael jest mocny bo ma broń atomową i w dodatku poparcie diaspory z USA.

W tym momencie na świecie są 23 konflikty zbrojne w których giną cywile i to więcej niż na Ukrainie.I to nie są informacje z Russia Today.

Niestety tamci ludzie nikogo nie obchodzą bo są daleko a ta wojna jest za naszą granicą.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Soris napisał:

Afganistan
Mołdawia
Osetia Południowa
Czeczenia
Gruzja
Syria

Ci też nie potrafili w ostatnich latach dogadać się z "sąsiadem", że o wcześniejszych "rozmowach" na przestrzeni, co najmniej stulecia nie wspomnę.

Ober Szlezjen- a to gdzieś w Polsce?

To tak a propos przekazów, postrzegania i symboliki 😉

Skoro przy symbolach jesteśmy, to czy wytłumaczy mi ktoś znaczenie awatara Tap-Chana?

A więc w zwiazku z tym, ze ktoś ma wątpliwego awatara ( bzdura)  to Ukraińcy na swoim sprzęcie wojskowym i nie tylko mogą umieszczać symbolikę wermachtu i jest to usprawiedliwione ??

Wymienia szanowny jakieś Państwa.  To nie ma nic wspólnego z brakiem umiejętności czy woli politycznego zarzegnania czy rozwiązania konfliktu na Ukrainie.   "Ober szlezjen" - a co to ma do zreczy w temacie dyskusji ? Co ma to wspólnego z nieakceptowalna symboliką ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chorąży napisał:

A więc w zwiazku z tym, ze ktoś ma wątpliwego awatara ( bzdura)  to Ukraińcy na swoim sprzęcie wojskowym i nie tylko mogą umieszczać symbolikę wermachtu i jest to usprawiedliwione ??

Wymienia szanowny jakieś Państwa.  To nie ma nic wspólnego z brakiem umiejętności czy woli politycznego zarzegnania czy rozwiązania konfliktu na Ukrainie.   "Ober szlezjen" - a co to ma do zreczy w temacie dyskusji ? Co ma to wspólnego z nieakceptowalna symboliką ? 

Panie Chorąży a co z tym co ja napisałem per analogiam  czy Polska w 1939 roku też nie potrafiła dogadać się z sąsiadem?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2023 o 22:38, Adams M1A1 napisał:

 wartości podstawowe 

A'propos, dla polskich "patriotów" to są podobno "Bóg, Honor, Ojczyzna". Nikt mi nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego Ojczyzna jest na ostatnim miejscu, mimo, iż jest jedyną namacalną wartością. 

Nie mam kablówki ani satelity, ale dzięki Twoim wpisom jestem na bieżąco z Russia Today, dobrze, że pilnie śledzisz i zdajesz relacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, abtb napisał:

AeXGgT3.jpg

A wg. ciebie jaką flagę powinni mu pchać w d*** pę ruską? To by się i  zgadzało. Po zamieszczonym wyżej rysunku i reakcji niejakiego Tapczana widać że to są albo tzw. "pożyteczni idioci" albo agenci wpływu , ciekawe w jakiej walucie pobieracie honorarium bo ruski rubel ostatnio kiepsko stoi bo poniżej 1 centa amerykańskiego:haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

A wg. ciebie jaką flagę powinni mu pchać w d***

To pytanie do mnie?  

 

3 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

to są albo tzw. "pożyteczni idioci" albo agenci wpływu

Nie pozwalaj sobie za dużo :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abtb napisał:

To pytanie do mnie?  

 

Nie pozwalaj sobie za dużo :nienie:

Bo co? Wobec tego co  wyprawiała i wyprawia ta azjatycka dzicz w Ukrainie  sam się tak pozycjonujesz , zawsze też możesz się zaciągnąć do Grupy Wagnera aby dać odpór tej wstrętnej Ameryce :szczerbol: tam potrzebują takich jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adams M1A1 napisał:

Bo co?

Bo j........co.    Wkleiłem rysunek z prasy zachodniej, bez żadnego komentarza,  a ty się zagotowałeś jak woda w czajniku :haha: 

To tylko świadczy o tym, jak bardzo podatny jesteś na wszelkiego rodzaju sugestie/propagandę - Brawo Ty :super:

13 minut temu, Adams M1A1 napisał:

zawsze też możesz się zaciągnąć do Grupy Wagnera aby dać odpór tej wstrętnej Ameryce :szczerbol: tam potrzebują takich jak ty.

Nie wiesz do kogo piszesz, nie wiesz jakie mam poglądy a rzucasz się jak pies na ogrodzenie,  kiedy widzi przechodnia :mrgreen:

 

 

Edytowane przez abtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mikolaj75 napisał:

Lajk od Tapczana nie jest powodem do zadowolenia...

A gdzie ja napisałem, że jestem zadowolony?

1 minutę temu, Mikolaj75 napisał:

Warto czasem zastanowić się nad zamieszczeniem "dowcipnego" rysunku

O  "dowcipności" tego rysunku będziemy mogli porozmawiać za kilka lat, kiedy ta bezsensowna wojna w końcu sie skończy.  Porozmawiamy sobie wtedy o tym "kto" i "ile" zyskał na tej wojnie.  Na razie świat dozuje "zbrojeniową kroplówkę" - na tyle mocną  żeby Ukraina nie padła w ciągu miesiąca i nikt nikomu nie zarzucił braku wsparcia, i na tyle słabą, żeby Ukraina tej wojny nie wygrała. 

I ten fakt jakoś nikogo nie bulwersuje, a rysunek, będocy plagiatem zatknięcia flagi/zdobycia Iwo Jimy doprowadza do ogólnego szału i zapaści umysłowej - brawo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, abtb napisał:

Bo j........co.    

 

 

No i tyle z Twojego grożenia....

10 minut temu, abtb napisał:

 

Nie wiesz do kogo piszesz, nie wiesz jakie mam poglądy a rzucasz się jak pies na ogrodzenie,  kiedy widzi przechodnia :mrgreen:

 

 

Wrzucając  tą grafikę rodem z gazety "Комсомольская Правда" właśnie wystawiłeś sobie świadectwo kim jesteś i jakie masz poglądy i co sądzisz o tym co robiła i robi dalej Armia Rosyjska w Ukrainie tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzes napisał:

343772389_284641523912458_5106674267396233823_n.jpg.bcafe640df97168f24d930a834bad814.jpg.be5691e4de4421f868048b4200af817f.jpg

 

Adams, dla ciebie oferta extra - dojedź do Warszawy, a ja Ci stawiam bilet na wschód.

 

Chyba zwariuję  ze szczęścia ON  wymienił mnie  z nicka .  Wspaniały Władco działu lotniczego , Krynico wszelkiej mądrości i  wiedzy o wszelkich statkach latających tych które były są i będą , Seniorze wszystkich  skarpetosceptycznych i rozumiejących Rosję jakże ci się odwdzięczę za tą hojność :benc:.

Edytowane przez Adams M1A1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adams M1A1 napisał:

Wrzucając  tą grafikę rodem z gazety "Комсомольская Правда"

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

24 minuty temu, abtb napisał:

Wkleiłem rysunek z prasy zachodniej,

 

7 minut temu, Adams M1A1 napisał:

właśnie wystawiłeś sobie świadectwo kim jesteś i jakie masz poglądy

A może to zachodnie dziennikarstwo  ma "jakieś" poglądy a nie ja :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.