Skocz do zawartości

Projekt prl czyli....PLASTYK!


BHmodels

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, na miesiącach powinien wystartować projekt plastyk, kupię następujące modele i na potęgę będę je kleił 

Modele: 

PZL p-11c 

Super Lynx 

Iskra bis 

PZL 37 łoś 

Czapla Rwd 14b

Britis destroyer Class I

Mig 17 pf

PZL p-7a

Su 22 

PZL p7 a rumuński 

Brytyjski niszczyciel HMS

Czapla węgierski 

Łoś rumuński

 

Oczywiście wszystko firmy plastyk ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baas ArK napisał:

Posklejać tak, ale wyprowadzić... Betoniarę trza odpalić. I na ogon uważać, bo "fabrycznie" zwichrowany. Tak wyszło, że zrobiłem trzy i wszystkie miały tak samo.

Tak! Pamiętam do dziś jak rok czy dwa lata temu śmialiśmy się z kolegami że cała szpachla poszła na jeden model 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wątek pusty nie był to wrzucę zdjęcie starego jak świat modelu. Wszędzie była dawana szpachla więc wszędzie są ślady po niej. Ogólnie model tragiczny ale robiony 2 lata temu.

16520313273204006284780174082549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też obserwuję - nasz młody kolega ma talent do wywoływania ożywionych dyskusji! 🙂 Powodzenia!

Paweł

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BHmodels napisał:

Żeby wątek pusty nie był to wrzucę zdjęcie starego jak świat modelu. Wszędzie była dawana szpachla więc wszędzie są ślady po niej. Ogólnie model tragiczny ale robiony 2 lata temu.

16520313273204006284780174082549.jpg

 

Kurteczka, a mnie się zawsze wydawało, że szpachla jest po to, żeby ją dobrze wygładzić i żeby nie było jej potem widać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Thalgonis napisał:

Kurteczka, a mnie się zawsze wydawało, że szpachla jest po to, żeby ją dobrze wygładzić i żeby nie było jej potem widać..

To są jakieś gusła. :haha: im dziwniej tym fajniej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thalgonis napisał:

 

Kurteczka, a mnie się zawsze wydawało, że szpachla jest po to, żeby ją dobrze wygładzić i żeby nie było jej potem widać... 

Z naciskiem na wydawało 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BHmodels napisał:

Szczęśliwego dnia zwycięstwa! (8-9) maj

 

9 maja to w Rosji i na Białorusi. Wybierasz się na obchody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był starszy, to mógłbyś zaciągnąć się do legionu cudzoziemskiego i powalczyć z Ruskimi w Donbasie. Jeśli dostałbyś się do niewoli i szczęśliwie nie rozwalili by cię strzałem w głowę, to może wziąłbyś udział w tej paradzie. W charakterze jeńca, oczywiście.

Edytowane przez zaruk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 maja to "Dzień Unii Europejskiej" upamiętniający plan założenia Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
9 godzin temu, zaruk napisał:

Gdybyś był starszy, to mógłbyś zaciągnąć się do legionu cudzoziemskiego i powalczyć z Ruskimi w Donbasie. Jeśli dostałbyś się do niewoli i szczęśliwie nie rozwalili by cię strzałem w głowę, to może wziąłbyś udział w tej paradzie. W charakterze jeńca, oczywiście.

Według prawa i przyzwoitości Legia cudzoziemska to zdrada 😉

 

Edytowane przez BHmodels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.