Skocz do zawartości

Suchoj Su-34 Kitty Hawk 1/48


smialus

Rekomendowane odpowiedzi

Po czterech latach jakoś się przemogłem do galerii. Główny kamuflaż malowany Mrp. Paint oraz Hataka..  Z dodatków jakie dałem to anteny wykonane z metalu we własnym zakresie.

Zapraszam do galerii

IMG_7365.jpg

IMG_7334.jpg

IMG_7342.jpg

IMG_7346.jpg

IMG_7347.jpg

IMG_7368.jpg

IMG_7377.jpg

IMG_7371.jpg

IMG_7381.jpg

IMG_7389.jpg

IMG_7367.jpg

IMG_7353.jpg

IMG_7351.jpg

IMG_7395.jpg

IMG_7356.jpg

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie popieram tego co się dzieje, ale patrząc tak realnie to tak samo mogę powiedzieć o swastyce, a tutaj na forum się tego naprawdę przewija i co nikt nie protestuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny ! Szczególnie podobają mi się odbarwienia na silnikach, gondolach i statecznikach - subtelne i delikatne a nie bijące po oczach jak na tych wszystkich kręconych w photoshopie fotach, które służą za dowód, że tak to wygląda w rzeczywistości - świetna robota - gratuluje !

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zmalowany. Tak jak kolega wyżej zauważył bardzo fajnie wyszły przebarwienia. Gratuluję

Ja tam lubię tą rodzinę Su-czek, uważam je za jedne z najpiękniejszych odrzutowców, choć tak ładnie teraz spadają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny :) Bardzo mi się podoba, super że jest w 48.  

Jak Ci się składało ten model? Polecasz?
 

45 minut temu, smialus napisał:

Oczywiście nie popieram tego co się dzieje, ale patrząc tak realnie to tak samo mogę powiedzieć o swastyce, a tutaj na forum się tego naprawdę przewija i co nikt nie protestuje...

Mam podobne odczucia do Twoich. Nie uważam, że zrobienie samolotu z gwiazdką różnii się specjalnie od zrobienia jakiegoś Meśka ze swastyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smialus napisał:

Oczywiście nie popieram tego co się dzieje, ale patrząc tak realnie to tak samo mogę powiedzieć o swastyce, a tutaj na forum się tego naprawdę przewija i co nikt nie protestuje...

Swastyce, hinomaru czy innym oznaczeniom, każda wojna ma zwycięzców i pokonanych. Jak pisałem model podoba mi się:flaga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, bulik58 said:

Byly ostatnio budowane i sa obecnie w trakcie budowy kolejne pojazdy i pokaz choc jeden negatywny komentaz? Wiec piszac te slowa miales siebie na mysli? 

 

Tez nie popieram tej ,,Operacji .. ,, ale co ma ten model wspolnego z ta sytuacja , popieram wiekszac glosow  i dla mnie model wyglada extracko.:super:

Podchodzę bardzo zimno do tematu. Ani mnie grzeje ani ziębi. Model mi się podoba. 

Nie ma negatywnych? 

No to jeden poniżej. Negatywny do tego, że RUS awiacja ale pozytywny co do wykonania modelu.

 

10 hours ago, Adamo722 said:

Niepopularny temat w chwili obecnej ale model świetny:super::piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2022 o 15:07, Juffre napisał:

Piękny :) Bardzo mi się podoba, super że jest w 48.  

Jak Ci się składało ten model? Polecasz?
 

Mam podobne odczucia do Twoich. Nie uważam, że zrobienie samolotu z gwiazdką różnii się specjalnie od zrobienia jakiegoś Meśka ze swastyką.

Model składał się dość przyjemnie, nie pamiętam czy szpachla była w użyciu bo dawno temu sklejony.  Jak była by okazja kupiłbym jeszcze jednego.

 

 

Piękny samolot, i piękny model. 👍 A to żółte pod antyblikiem to że niby grunt widać? 

 

Apek nie bardzo wiem co masz na myśli??

Dziękuje za miłe słowa koledzy. Coś niebawem jeszcze wrzucę jak czas pozwoli na galerię.

 

Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, smialus napisał:

 A to żółte pod antyblikiem 

Apek nie bardzo wiem co masz na myśli??

 

Między osłoną radaru a wiatrochronem na czarnym pasie przeciwodblaskowymi jest żółty kolor przebijający spod czarnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.