Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.06.2024 o 17:48, Wojtek59 napisał:

Coś na Babarybie słyszałem, że bliżej grudnia.

😇

A może AH czeka aż internauci wyłapią wszelkie możliwe babole u Edka a potem poprawią swój zestaw żeby był lepszy merytorycznie? Ceną nie dadzą rady konkurować, więc co innego mogą zrobić?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z nudów , pływając po internecie wlazłem na stronę Cybermodeler co tez tam piszą o wypustach Arma Hobby , Mustang czy Airacobra. Cisza, jest recenzja Mistercrafta :).  No dobra , poplynąłem na druga stronę Atlantyku . Scalemodedels omawia model ArmaHobby P-7 Expert Set.  Taka pozytywna recenzja, że trudno spotkać w polskich internetach. Jakieś małe oszibki ale model cudo. I tyle rysunków i opisów że trudno wszystko przeczytać na raz. Hm, może ten pan w kapeluszu z AH wysle jedno pudełko P-51B  lub P-39  do Cybermodelara ?  Amerykanie tacy biedni że ich nie stać na model. Ruskie same kupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maxy napisał:

Z nudów , pływając po internecie wlazłem na stronę Cybermodeler co tez tam piszą o wypustach Arma Hobby , Mustang czy Airacobra. Cisza, jest recenzja Mistercrafta :)

Z ciekawości po przeczytaniu powyższego wpisu zajrzałem na stronę Cybermodeler.com O Mustangu czy tym kolejnym wymienionym modelu nie zauważyłem wpisu ale o modelach Arma Hobby piszą a Mister Craft także jest zauważany pozytywnie tylko trzeba czytać wszystko. Stron którymi się posiłkujemy w tym hobby jest wiele

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zauważyłem że o modelu AH nie słowa.  A o Mistercrafcie czytałem tam już dawno .  AH powinna się wziąć za promocje na serio. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 20:51, panmopsik napisał:

 Mister Craft także jest zauważany pozytywnie tylko trzeba czytać wszystko. 

 

Bo poza Papieżem, to najlepsze co Polska dała światu!

Edytowane przez socjo1
  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadnięcia plastiku, nadlewki i ślady po frezowaniu form...pisana będzie reklamacja. Zobaczymy co na to Arma😏 mega krok wstecz w porównaniu z Hurrim...

IMG-20240709-WA0000.jpg

IMG-20240709-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest pod zapadnieciami? Jakas struktura wregi?

to pewnie jak u Revella - wewnatrz kabiny na burtach  pieknie odwzorowane duperele a na zewnatrz zapadniecia

plastiku. Firma ( Konstruktor, technolog) powinni wiedziec, czym to grozi. Szkoda, zwlaszcza, ze bedzie konieczne odwzorowanie linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BRAVO112 napisał:

a co jest pod zapadnieciami? Jakas struktura wregi?

Elementy wnęki podwozia.

302-1.jpg

 

Ale na zdjęciach próbnych wtrysków zapadnięć nie ma, czyli to nie jest problemem. Pewnie pracownik przy wtryskiwaniu obejrzał i stwierdził, że jest dobrze bo to zabawka i poszło zamiast poprawić ustawienia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.