Skocz do zawartości

Lockheed F-104 Starfighter - "Opowieści dziwnej treści" , 1/72, Hasegawa, Revell


abtb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, abtb napisał:

Temat ZAMKNIĘTY :szampan1:

Ale furteczka jest uchylona, tak że czekamy na uzupełnienia. I dzięki za tą robotę, mega projekt i bardzo fajnie było na to spoglądać :D .

Edytowane przez barszczo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 29.01.2024 o 21:27, barszczo napisał:

Ale furteczka jest uchylona, tak że czekamy na uzupełnienia.

 

Wykrakałeś :wink:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - słowo się rzekło :wink:

Będzie trudno, ale postaram się ogarnąć temat przed świętem każdego mężczyzny czyli pierwszym czerwca.

Skoro jeden osobnik ( @Grzes) już  "poległ" w tym warsztacie i musiał kilka dudków zostawić w Katedrze drohiczyńskiej to chyba pora i drugiego osobnika ( @Xmen) wysłać na pieszą pielgrzymkę :mrgreen:

Tak więc założenia warsztatowe:

CF-104 z  Zweibrücken + osieł

 

image.jpeg.a37d8d9d272e5fc7297d17993dfcd808.jpeg.18ac677cfb44fe1f0cebb02ddf73793f.jpeg

Jakieś figurki sprzęt lotniskowy postaram się ogarnąć z zestawu Hasegawy, osła się dokupi (drogie bydlę widać, że hodowane wg norm UE bo kosztuje prawie tyle co "śledź" :zly:

Oczywiście zrobię to z wielkim przymrużeniem oka z kilku powodów

- 104-ka będzie z numerem CAF 779  z Indianinem na sterze kierunku, bo taka mi się bardzo podobała.

- ludziki i osioł pewnie będą pomalowane tak raczej słabo bo w tym kierunku to ja jestem uzdolniony jak przedszkolak :haha:

W drugim podejściu, już takim bardziej realnym mam zamiar zrobić pierwszą włoska 104-kę. A właściwie egzemplarz, który został wybudowany w USA i po oblocie i demontażu został zapakowany w skrzynie i wysłany do zakładów Fiata, gdzie zmontowano go ponownie .

 

VKalAgu.jpg

 

L4pRI56.jpg

 

I tak jakoś będę sobie to lepił, bez zbyt ambitnego prowadzenia relacji:mrgreen:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje mi życzyć koledze powodzenia w budowie.

Jakby co to podjadę część trasy samochodem bo urlopu nie mam tyle by pieszo tam zajść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ZDRADA!!

Miało być po cichu,  ale jednak kolega @Kon_Bar pękł i uderzył znienacka "rękawicą konkurencji", skutkiem czego  zaburzył święty spokój w warsztacie :zly

No nic - na takie zagrywki daję stanowczy odpór :

 

Bjq1Mbd.jpg

 

xOOrlOX.jpg

 

i śmiałym krokiem podążam do lakierni - malowanie czas zacząć :lajkonik:

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, abtb napisał:

Miało być po cichu,  ale jednak kolega @Kon_Bar pękł i uderzył znienacka "rękawicą konkurencji", skutkiem czego  zaburzył święty spokój w warsztacie :zly

No ładnie, trzech na jednego :rozga:. Czekam na malowanki :super:.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się konkurencji nie wykańcza... Ja po miesiącu zaczynam kończyć CZWARTEGO! Migusia a tu "wraży" obóz wytacza aż trzy sztuki... Litości!

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 08:15, abtb napisał:

ZDRADA!!

Miało być po cichu,  ale jednak kolega @Kon_Bar pękł i uderzył znienacka "rękawicą konkurencji", skutkiem czego  zaburzył święty spokój w warsztacie :zly

No nic - na takie zagrywki daję stanowczy odpór :

 

Bjq1Mbd.jpg

 

xOOrlOX.jpg

 

i śmiałym krokiem podążam do lakierni - malowanie czas zacząć :lajkonik:

Tomek szykujesz kolejne 3  śledziki ?  Zapowiada się intetesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2024 o 22:44, abtb napisał:

Cóż - słowo się rzekło :wink:

Będzie trudno, ale postaram się ogarnąć temat przed świętem każdego mężczyzny czyli pierwszym czerwca.

Skoro jeden osobnik ( @Grzes) już  "poległ" w tym warsztacie i musiał kilka dudków zostawić w Katedrze drohiczyńskiej to chyba pora i drugiego osobnika ( @Xmen) wysłać na pieszą pielgrzymkę :mrgreen:

Tak więc założenia warsztatowe:

CF-104 z  Zweibrücken + osieł

 

image.jpeg.a37d8d9d272e5fc7297d17993dfcd808.jpeg.18ac677cfb44fe1f0cebb02ddf73793f.jpeg

Jakieś figurki sprzęt lotniskowy postaram się ogarnąć z zestawu Hasegawy, osła się dokupi (drogie bydlę widać, że hodowane wg norm UE bo kosztuje prawie tyle co "śledź" :zly:

Oczywiście zrobię to z wielkim przymrużeniem oka z kilku powodów

- 104-ka będzie z numerem CAF 779  z Indianinem na sterze kierunku, bo taka mi się bardzo podobała.

- ludziki i osioł pewnie będą pomalowane tak raczej słabo bo w tym kierunku to ja jestem uzdolniony jak przedszkolak :haha:

W drugim podejściu, już takim bardziej realnym mam zamiar zrobić pierwszą włoska 104-kę. A właściwie egzemplarz, który został wybudowany w USA i po oblocie i demontażu został zapakowany w skrzynie i wysłany do zakładów Fiata, gdzie zmontowano go ponownie .

 

VKalAgu.jpg

 

L4pRI56.jpg

 

I tak jakoś będę sobie to lepił, bez zbyt ambitnego prowadzenia relacji:mrgreen:

Nie przepadam za standardowymi kamuflażami bojowymi ale ten jest naprawdę interesujący. Całkiem ładnie się to prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ze se robię podśmi:bip:ki z konkurencji a sam leżę fujarą do góry :wink:

- wstępniaki:

IMG20240429212512.thumb.jpg.d916a5ae701ce933d28f3e5f6bad6ee0.jpg

 

- uwielbiana przez kobiety koronkowa czerń:

IMG20240429221106.thumb.jpg.826d7b9db33313ff45c3c3747e9bbd0f.jpg

 

oraz dyskretny urok stali:

IMG20240429224340.thumb.jpg.f17adce7925ab123b75853669b22161e.jpg

 

:odlot:

Edytowane przez abtb
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.