Skocz do zawartości

Grumman F6F-3 Hellcat Eduard 1/48


K_Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Kolejny model, który wykonałem jakiś czas temu to Hellcat od Edka. Jak dla mnie jeden z ładniejszych samolotów II wojny światowej. Do modelu do kupiłem kokpit żywiczny Airesa, wnęki podwozia oraz lufy mastera. Jednak po przeżyciach z tym kokpitem zrezygnowałem z wnęk i użyłem tylko goleni. Aby wpasować kokpit, musiałem wyszlifować żywice, jak i plastik do grubości kartki papieru.... Dodatkowo trochę wkładu własnego, lecz nie jestem ze wszystkiego zadowolony, jak np. okopcenia co było mega wyzwaniem dla mnie, i porażka przy lakierze GX (chyba zostanę przy sidoluxie i zwykłym "macie" tamiy). Żałuję też, że nie dałem szarego washa. No cóż, nie ma co się żalić tylko robić następny model. Zapraszam do oglądania i komentowania :)

DSC_1302.JPG

DSC_1308.JPG

DSC_1430.JPG

DSC_1442.JPG

DSC_1374.JPG

DSC_1421.JPG

DSC_1386.JPG

DSC_1384.JPG

DSC_1356.JPG

DSC_1351.JPG

20230517_201353.jpg

20230517_201330.jpg

20230517_201230.jpg

20230517_201136.jpg

20230517_200927.jpg

DSC_1446.JPG

Edytowane przez K_Mazur
  • Like 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Cieszę się że się podoba ! O to chodziło :)

@lord_karton  @greatgonzo hah na początku był zamysł aby zrobić podstawke  coś ala tych zdjęć które podesłaliście. Ale na zamyśle się skończyło i poszedłem na łatwiznę. Swoją drogą dobrej jakości są te drukowane podstawki :)

Edytowane przez K_Mazur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2023 o 10:11, K_Mazur napisał:

Cieszę się że się podoba ! O to chodziło :)

@lord_karton  @greatgonzo hah na początku był zamysł aby zrobić podstawke  coś ala tych zdjęć które podesłaliście. Ale na zamyśle się skończyło i poszedłem na łatwiznę. Swoją drogą dobrej jakości są te drukowane podstawki :)

 

Model się podoba i to bardzo.  Podstawkę drukowałeś sam czy kupiłeś ?  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2023 o 10:11, K_Mazur napisał:

hah na początku był zamysł aby zrobić podstawke  coś ala tych zdjęć które podesłaliście. Ale na zamyśle się skończyło i poszedłem na łatwiznę.

 

Nic straconego, zawsze można to "naprawić".

Zapewne na piaszczystym podłożu, z jakąś palmą w tle prezentowałby się znacznie ciekawiej😎

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.