Skocz do zawartości

Hajaty wINcYj niż CZy ;-)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu SZCZeliło mi w plecach. Czuje się trochę lepiej to nadrabiam. aŁtor ukontentowany:cool: Jeszcze go dojadę olejami.

DSC01097.thumb.JPG.21d39a05cca7885f88f36718d1b2d5bf.JPGDSC01096.thumb.JPG.5a46e10230b7e33014c0873fa37d2a29.JPGDSC01095.thumb.JPG.f2aed548ce8673ba456ddf65664d33d7.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lipa napisał:

Tydzień temu SZCZeliło mi w plecach.

 

Pewnie masz Procona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zaruk napisał:

 

Pewnie masz Procona.

 

Chińczyka za 60 zeta z dysza 0,3.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w zasadzie byłoby tego dobrego, trza śmigiełko przykleić i linkIE anteny rozpiąć, ale to już na gotowym podstawku, także ten...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i z bardziej przyziemnej perspektywy

Obrazek

Obrazek

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Przede wszystkim FspUłporady trzeba zachować do galerii, teraz może jeszcze dałoby się coś poprawić :haha:

 

Masz rację, zachowam cierpliwość.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Przede wszystkim FspUłporady trzeba zachować do galerii, teraz może jeszcze dałoby się coś poprawić :haha:

Zdecydowanie przesadziłeś z osmoleniami. Nity też nie dotarte i kalkomania za czyściutka w stosunku do reszty modelu. Ale to takie marudzenie bo jak na skalę 1/72 to kawał porządnej roboty. 

Edytowane przez Marek K
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie wytrzymam. Bardzo fajne malowanie, mam na myśli odcień i różne esy-floresy.

Nie przemawiają natomiast do mnie obicia w miejscu przesuwania się osłony  kokpitu. Tam była szyna, osłona nie suwała się bezpośrednio po burcie i nie zostawiała takich śladów.

 

Hajate.thumb.jpg.55c7de779acdc5a67d1c0acc54b6c846.jpg

 

Hajate_1.jpg.57352ebcb4e5c5b2173abb53524eb94b.jpg

 

Poza tym całość pięknie się komponuje, czekam na winietkę z rytuałem siorbania sake przed zgonem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Ooooo Oscara też bym se zrobił, tyle że nie takiego :haha:

 

TAK, Szanowny Kolego wspUłmodelarzu:wink:. Hajabusy są ładne, podobnie jak większość tego egzotycznego szmelcu z Dalekiego Wschodu. Zastanawiałem się ostatnio czy nie zanabyć bardziej, rozumISZ, kompaktowej wersji niż 1/48.

 

W dniu 20.03.2024 o 08:46, zaruk napisał:

No dobra, nie wytrzymam. Bardzo fajne malowanie, mam na myśli odcień i różne esy-floresy.

Nie przemawiają natomiast do mnie obicia w miejscu przesuwania się osłony  kokpitu. Tam była szyna, osłona nie suwała się bezpośrednio po burcie i nie zostawiała takich śladów.

 

Hajate.thumb.jpg.55c7de779acdc5a67d1c0acc54b6c846.jpg

 

Hajate_1.jpg.57352ebcb4e5c5b2173abb53524eb94b.jpg

 

Poza tym całość pięknie się komponuje, czekam na winietkę z rytuałem siorbania sake przed zgonem.

Fotel ładnie obity. Bedzie z czego zrzynać przy kolejnym japońcu:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przykleiłem go do podstawka i PRAWIE wymalowałem mordercę bez spadochronu :haha:

Za to widzę pozostali gdzieś poznikali, a myślałem że będę ostatni  przez te dwa tygodnie obsuwy ....

FstyT koledzy, HAŃBA :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.