Skocz do zawartości

Hajaty wINcYj niż CZy ;-)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2024 o 10:15, zegeye napisał:

No dobra, skusiłem się. Ale nie myślę czekać do lutego. W lutym to muszę mieć to już z głowy 8-) Nie pokazuję pudełka, bo już koledzy wrzucili....
To od razu robota.  Zastosowałem kilka części z zestawu żywic Arma Hobby dołączanych promocyjnie. 8-)
 

 

 

REYo5lR2_o.jpg

 

VaxxMZ7J_o.jpg

 

Zbyszku - fotelik, tablica i ten panel po prawo od niej to z zestawu? Bardzo apetyczne!

Edytowane przez socjo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, socjo1 napisał:

 

Fotelik, tablica i ten panel po prawo od niej to z zestawu? Bardzo apetyczne!

Eduard? Zestawowe to żenada jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lipa napisał:

Eduard? Zestawowe to żenada jest.

Nie to nie Eduard.  I sorry ale Eduard jest za duży.  Fotel jest z żywicznego wydruku dodawanego w przedsprzedaży. Parę małych pudełeczek na burty też. Tablica to zestawowa z nałożoną kalkomanią podobnie jak panel po prawej stronie od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę jeżeli można, mam nadzieję że dotrzymam tempa i nie dostanę zadyszki 

 

 

IMG_20240130_092048.jpg

 

Chyba będzie falstart, otworzyłem żywice od army i fotel średnio nadaje się do montażu, ma zwichrowane oparcie. Nie wiem czy wszystkie żywice tak wyglądają czy mi się trafił babol:

 

 

IMG_20240130_114900.jpg

IMG_20240130_114906.jpg

Edytowane przez sjr
Update
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie modele to ja rozumiem. LEGO to przy tym partactFo :haha:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To długi dzień był i wiele się działo, a na tym się skończyło :

Obrazek

 

Od dziś Arma jest moim ulubionym producentem, teraz muszę ich tylko przekonać żeby zaczęli robić statki :haha:

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę do przodu i u mnie.  Połączyłem połówki skrzydłą. Zlepiłem silnik i połączyłem też połówki kadłuba. Po tym wystarczy gotowy kokpit wsunąć od dołu do kadłuba i wszystko gra i bucy.


 

IMG_20240201_000504_resized_20240201_110039184.jpg

IMG_20240201_000721_resized_20240201_110040817.jpg

IMG_20240201_002037.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek d napisał:

Jakoś nikt nie chce pokazać go zlepionego i z kablami. :cool:

Nie zrobiłem kabli. Jak chcesz mogę zrobić fotkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zegeye napisał:

Nie zrobiłem kabli

Wszystko jasne.

10 minut temu, zegeye napisał:

Jak chcesz mogę zrobić fotkę. 

Wiem że umiesz., nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jednak znalazłem jedną w telefonie. Mam wersję z pudełka samobójców, a tam już nie ma blaszki. Nie chciało mi się robić kabli bo chcę to w miarę szybko skleić. W przyszłości będą jeszcze trzy sztuki więc tą traktuję jako rozpoznanie bojem.  Wstyd się przyznać ale minęły już dwa lata jak ją wypuściliśmy a ja jeszcze nie zlepiłem żadnej....

 

 

 

 

IMG_20240131_232104_resized_20240201_032143786.jpg

Edytowane przez zegeye
uzupelnienie tekstu
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 10:17, zegeye napisał:

Początki malowania...

Jak ty mnie teraz Zbyszek zaimponowałeś :super:  Już myślałem, że jestem na forum ostatnim preszejdingowym neofitą (jak co poniektórzy nazywają tych co stosują jeszcze tą metodę malarską ) a tu taka miła niespodzianka. No normalnie od dziś śpię spokojniej i obiecuję garniec zupy chmielowej w pierwszych dniach czerwca :piwo:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Szału ni ma ale żeby nie było, że sprinterzy zostawili mnie daleko w tyle:szczerbol: Silnik też zrobiłem bez kabelków. Wkleiłem druciane po czym wyrywałem je.

 

DSC01058.thumb.JPG.3e9c5a10b73ba2de8ab7e319b1373963.JPGDSC01056.thumb.JPG.b067a8b8b54ecc43ae0d6df1d41ace26.JPG

 

 

Skrzydła jak widać poCZebowały szczególnej troski. Tylko ja dostaję takie ch..e egzemplarze?

DSC01053.thumb.JPG.65fefd10049a2e7a652e40ac0d91673a.JPG

Edytowane przez Lipa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, astarott napisał:

Czemu wyrwałeś?

Teraz widzę, że wkradł się błąd. Miało być blaszkowe. Widać je zresztą na jednym ze zdjęć. Pierwszy raz blaszki użyłem do tego celu i spełniły się wszystkie moje obawy. Nie poradziłem sobie i musiałem wyrwać:szczerbol:. Zrobiłem kiedyś dwa silniki z uproszczonym okablowaniem z drutu. Na pewno w przyszłości wykonam jakiś od A do Z. Tymczasem skromne postępy.

DSC01061.thumb.JPG.7c1809270a21d5d4766e165345f47006.JPG

 

 

Nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem sobie fotkę dwóch wrogUF, na której widać, że samuraj jest dość filigranowej budowy :szczerbol:

DSC01059.thumb.JPG.ea6695e4a2802fd88e262b0677415831.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.