Skocz do zawartości

Hajaty wINcYj niż CZy ;-)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolesioFcem mym Lipą doszliśmy ostatnio do wniosku, że trzeba nam zlepić sobie tą samą latałkę i tym razem w tym samym czasie. Wybór padł na tytuowego Hajata od Army w 1/72.

Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany przyłączeniem sie do naszego wesołego projekciku, serdecznie zapraszamy. Osobiście posiadam wersję dla samobUjcUF:

 

1.jpg

 

Zasadniczo zamiezamy ruszyć z tematem jakoś w lutym, muszę najpierw rozprawić się z japońską HAŃBĄ na gąsiennicach :haha:

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek d napisał:

Szyderiusz nic nie mówił o ograniczeniu skali, także ten....

1884184100_Beznazwy.jpg.53263d72de5ed9507c522d9a6b4e704d.jpg

 

Niby tak, nawet mam jednego Franciszka 1:48 w szafie. Tyle, że zacząłem już dłubać przy innym pulpeciarzu i na razie nie chcę tego porzucać.

Niemniej z radością  popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DamianPoltorak napisał:

A tak btw, w 1/48 co lepiej wybrać? Hasegawe czy Tamke?

Zrobiłem oba.

Zdecydowanie Hasegawa.

Tamiya okoł 40 letni projekt. Część lini wklęsłych część wypukłych. Kabina jak w maczbksie.   :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zegeye napisał:

Kurde, kurde..... a może bym?

Też mi przemknęło to przez myśl, ale primo budżet na ten miesiąc jest już przekroczony, secundo z moim tempem do byście tego warsztatu przez rok nie zamknęli 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

OK, więc tak Hajaty muszą być w 1/72, z preferencją Army, ale tu sie upierał nie będę, chyba że kumoter Lipa jest kompletnie zafiksowany. Nie po to wymyśliliśmy sobie taki projekcik w 72 żeby potem nasze ulepki wyglądały jak zabawki dzieci z podstawówki na tle wielkich mutasUF w 1/48 , NO GO panowie :haha: 

 

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szydercza Gała napisał:

Nie po to wymyśliliśmy sobie taki projekcik w 72 żeby potem nasze ulepki wyglądały zabawki dzieci z podstawówki na tle wielkich mutasUF w 1/48

Oj dobrze że uprzedziłeś, już chciałem się ładować z 1/32. :haha:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie :hmmm:

Hajata mam, nawet w 72 -wójce, i nawet  Armowego. Tylko chyba umiejętności rzemieślnicze mam za słabe by stawać w konkury z takimi ulepiaczami  :wink:

Edytowane przez abtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Nie po to wymyśliliśmy sobie taki projekcik w 72 żeby potem nasze ulepki wyglądały jak zabawki dzieci z podstawówki na tle wielkich mutasUF w 1/48 , NO GO panowie :haha:

 

10 godzin temu, marek d napisał:

Szyderiusz nic nie mówił o ograniczeniu skali, także ten....

 

Sam widzisz. To wisiało w powietrzu. NO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Syderius Galus rzecze. Słabo by te nasze pszczUłki wyglądały przy murzyńskich ptaszkach:szczerbol: Do tego jak z tej samej stajni to i łatwiej linijkę przyłożyć:mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skusiłem się. Ale nie myślę czekać do lutego. W lutym to muszę mieć to już z głowy 8-) Nie pokazuję pudełka, bo już koledzy wrzucili....
To od razu robota.  Zastosowałem kilka części z zestawu żywic Arma Hobby dołączanych promocyjnie. 8-)
 

Amz93PnD_o.jpg

 

REYo5lR2_o.jpg

 

VaxxMZ7J_o.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że znalazł się jakiś ochotnik by wejść pierwszy na pole minowe. Teraz wystarczy stąpać po jego śladach.

laughing.gif

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

Już jestem :szczerbol:

Obrazek

No nie rozśmieszaj, czyj to warsztat? Albowiem konkurencja szabelkę pierwszeństwa z rączki wytrąciła i pognała hen do przodu

W dniu 22.01.2024 o 10:15, zegeye napisał:

 

REYo5lR2_o.jpg

:odlot:

Edytowane przez giberes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.