Skocz do zawartości

Hajaty wINcYj niż CZy ;-)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Były w zestawie 70051 którego niestety nie posiadam więc też do wyboru tylko zielone albo sraczkowaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaje mnie dziwić średnia, oględnie rzecz ujmując, skutecznośc kamikaze. TakOM kolorowOM papugIE to i bez radaru nie tak trudno wypatrzyć :haha:

 

 

31.jpg

32.jpg

33.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

potem DRAPAŃSKO :haha:

 

Ja bym zostawił, dobrze i spójnie jest.

Ale widzę, że swędzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robić japoński samolot, a potem go nie drapać? Tylko oni malowali samoloty plakatUFkami, żedne inne tak nie obłaziły. Nie wiem jeszcze jak daleko sie to posunie, wyjdzie w praniu, ale coś podrapany byc MUSI. A do tego jeszcze pokopcony, pooblewany smarami i płynami... czysty to był Klod i bardzo mnei to bolało :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

czysty to był Klod i bardzo mnei to bolało :haha:

 

 

Mam namiar na dobrego psychologa, jakby co. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marek d napisał:

Mnie proponowałeś sekcję.

 

Każdy przypadek jest indywidualny. Jak widzisz, staram się nie działać sztampowo. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, socjo1 napisał:

 

To jakiś dyletant. Nie tylko nie potrafi zdecydować, czy woli być internistą czy laryngologiem ale, na dodatek, będzie próbował podać domięśniowo lek bez igły.  Dyplom uzyskany najpewniej w Collegium Humanum...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zaruk napisał:

 

To jakiś dyletant. Nie tylko nie potrafi zdecydować, czy woli być internistą czy laryngologiem ale, na dodatek, będzie próbował podać domięśniowo lek bez igły.  Dyplom uzyskany najpewniej w Collegium Humanum...

 

Nie widzisz, że on działa niesztampowo?

Każdy przypadek jest indywidualny...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, socjo1 napisał:

 

Nie widzisz, że on działa niesztampowo?

Każdy przypadek jest indywidualny...

 

No sztampowo działa. Jeśli chcesz, aby publika widziała w ziomku lekarza to wyposaż go w lusterko laryngologiczne. Nieważne, że ma być ginekologiem, czy psychiatrą.

Przepraszam Koleżeństwo właścicieli wątku za jego zaśmiecanie. Milknę i obserwuję dalej z natężoną uwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że jestem jak nasi, rozumISZ,  rzONdzący. Dużo obiecuję, gadam, innych poganiam a samemu, rozumISZ,  nic nie robię:wink: Troszkę mi zeszło na poprawkach. Zwłaszcza nitów. :szczerbol:

 

DSC01091.thumb.JPG.e0b0f0705d2b42de6edb1c8dd83e3cd3.JPGDSC01090.thumb.JPG.496188d8f8f4356d68821e93dda0776c.JPG

 

Porac czy tam Clark Field było typowym pastwiskiem z krzakami więc prócz trawy piachu i jakiegoś krzaka nic ciekawego nie będzie:szczerbol:

DSC01089.thumb.JPG.18cfb066f5422da1a4439f35991aa52e.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Marek K napisał:

Fajnie sobie poczynacie,  do kiedy jest ten projekt, czy tylko modele army się łapią.  

Mają być hajaty w 1/72, resztą nie ma znaczenia. Projekt będzie trwał aż uznamy że się skończył :haha:

Jak chcesz to działaj, nikt tego wONtku zamykał ani blokował nie będzie.

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.