Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nawiązują, albo i nawet parodiują klasyczne zestawy Tamki. Na początku myślałem że to będzie baza pod rzeźbienie własnych figurek ale raczej do tego się zbytnio nie nadają.

Po prostu jakieś "aesthetic 2k20 zielone żołnierzyki" =P

obraz.thumb.png.deaed48a3c43db57aaf055dd8932e292.png

 

SUYATA robi inne modele i zabawki a to po prostu jakaś designerska seria która być może znajdzie gdzieś swoich odbiorców.

Edytowane przez Irgr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Irgr napisał:

Zdecydowanie nawiązują, albo i nawet parodiują klasyczne zestawy Tamki. Na początku myślałem że to będzie baza pod rzeźbienie własnych figurek ale raczej do tego się zbytnio nie nadają.

Po prostu jakieś "aesthetic 2k20 zielone żołnierzyki" =P

obraz.thumb.png.deaed48a3c43db57aaf055dd8932e292.png

 

SUYATA robi inne modele i zabawki a to po prostu jakaś designerska seria która być może znajdzie gdzieś swoich odbiorców.

Ok ciekawy pomysł ale nie w moim stylu.

Edytowane przez fanpancerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 12:39, bulik58 napisał:

witam wszystkich po nocnej przerwie z takim o to pytaniem czy przyczepka transportowa Italeri jest lub przypomina ta ze zdjecia zamieszczonego jako nastepne?

18089d27be3f900bab251aff2cbc9084.jpg

 

1201370825_MTRVMk23Cargotruck.thumb.jpg.71732d177d5d77e011b06da56c9651b8.jpg

Kółeczka są do nabycia w Martolii

https://www.martola.com.pl/pl141/produkty91148/us_army_trailer_dodge_wc_extra_sagged_wheel_set_fo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięń dobry modelarze.

Chciałem usłyszeć waszą opinie o tym modelach .Który lepszy?         

                

P.s dla osób które widziały wcześniejsze posty w tym wątku  i się zastanawiają dlaczego on ciągle pyta o co nowsze modele to po prostu jestem niezdecydowany tamiya-1-35-german-panther-med-tank.jpgtamiya-135-panther-type-g-early-version.

 

Edytowane przez Szef
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szef napisał:

Dzięń dobry modelarze.

Chciałem usłyszeć waszą opinie o tym modelach .Który lepszy?         

                

P.s dla osób które widziały wcześniejsze posty w tym wątku  i się zastanawiają dlaczego on ciągle pyta o co nowsze modele to po prostu jestem niezdecydowany tamiya-135-panther-type-g-early-version.

 

Wybierz wersję G - to nowszy model- ma więcej części oraz jest dokładniej wykonany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szef napisał:

Chciałem usłyszeć waszą opinie o tym modelach .Który lepszy?

Z tych dwóch które pokazałeś lepszym będzie wersja wczesna ausf,G - lecz obydwie wersje powinny mieć nałożony "zimmerit".

Obydwa modele to Pantery - dlatego pomyśl może o trzecim wariancie. Też ausf.G tylko późny.

https://www.mojehobby.pl/products/Panther-G-late.html

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, meser262 napisał:

Z tych dwóch które pokazałeś lepszym będzie wersja wczesna ausf,G - lecz obydwie wersje powinny mieć nałożony "zimmerit".

Obydwa modele to Pantery - dlatego pomyśl może o trzecim wariancie. Też ausf.G tylko późny.

https://www.mojehobby.pl/products/Panther-G-late.html

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja może nie w tym miejscu powinienem o to pytać, ale jednak zapytam : znacie jakiś gotowy zestaw pasów / troków do pojazdów USArmy z II wojny światowej? Może znacie jakiś prosty patent na zrobienie klamer do takich pasków i na zrobienie samych pasów? Mam do zrobienia 12 sztuk w różnych długościach i trochę chce sobie życie ułatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lipstein napisał:

Cześć, ja może nie w tym miejscu powinienem o to pytać, ale jednak zapytam : znacie jakiś gotowy zestaw pasów / troków do pojazdów USArmy z II wojny światowej? Może znacie jakiś prosty patent na zrobienie klamer do takich pasków i na zrobienie samych pasów? Mam do zrobienia 12 sztuk w różnych długościach i trochę chce sobie życie ułatwić

Patent na paski:

1. Papier śniadaniowy

2. Folia aluminiowa

3. Taśma do maskowania Tamiya/AIZU 1 mm

4. Fototrawione np. Aber 35A021 - 1:35 Buckles and straps (klamerki do pasków, sprzączki)

b92f15af19eacfc2390dd8d49021870b.jpg

aizu-masking-tape-1mm.jpg

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest opisany jako pasy do karabinów, dlatego chociaż go znalazłem w necie nawet na niego nie patrzyłem. Może warto spróbować? Ktoś tego już używał?

EDIT. 

Zestaw jest dobrze opisany, ale ja jak zwykle coś źle odczytałem. O to chodziło, bardzo dziękuję za podpowiedź 

Edytowane przez Lipstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szef napisał:

Dzień dobry

Miała być panthera ,ale zmieniłem zdanie chce polską tanketke tks188_rd.jpg

Pytanie brzmi co o tym modelu myślicie?

Jakie  farby do niego są potrzebne?

 

 

 

P.s Za wszelką pomoc będe wdzięczny.

Nie polecam, model jest lekko powiedziawszy słaby . 

Edytowane przez fanpancerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.