bigmodel Napisano Czwartek o 04:46 Share Napisano Czwartek o 04:46 8 godzin temu, P-790 napisał: Jeszcze dla przypomnienia, zdjęcie przytaczane na tym forum wielokrotnie. Od Acromy do Zwycięzcy, tom 2, str. 80. Oczywiście podpisane M4A2 Tu oryginalne zdjęcie. Bo to z Acromy do Zwycięzcy, tom 2, jest ucięte z tyłu. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
bigmodel Napisano Czwartek o 13:02 Share Napisano Czwartek o 13:02 18 godzin temu, P-790 napisał: Panowie, cieszę się że pobudziłem Was do dyskusji. Zatem może sformułuje to pytanie inaczej. Jaki zestaw polecacie żeby odwzorować Shermana Mk I, używanego w 2.DPanc. Czy da się coś złożyć z istniejących modeli Asuka, np. 35-032? Jak ja bym miał się zabierać za jakiegoś M4 z PUK, to brał bym Asuke 35-032. Tak na marginesie, możesz jeszcze zrobić M4 - KRECHOWIAK. Tylko mała uwaga, M4 z PUK, miały już późne, ostro-nose odlewane osłony transmisji, oraz pozostaje pytanie o wieże. Czy były z integralnym dopancerzenieniem, i czy miały pisol-port. Oraz czy posiadały owalny właz ładowniczego. Cassino, chyba nie posiada wieżowego pistol-portu ( mała otwierana pokrywa z boku wieży ) Dodatkowo ostatnio wyszły nowe zdjęcia do Shermanów z Pułku Ułanów Karpackich. Głównie do M4-compozyt z 75 mm i do M4.I.c Przy okazji, dwie ciekawostki z PUK 1 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.