Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję schematów malowań Panter z 26. Pancernej Dywizji, Włochy, kwiecień 1945 o numerach taktycznych: 434, 424. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

Kolega Paweł Klaja robił kiedyś panterę z numerami 424

http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=212&t=8174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poszukuje figurek do zrobienia scenki Rurociąg z gry COD 2 (schyleni ruscy idący przez rurociąg a pod nimi Niemcy w zimowych mundurach akcja w Stalingradzie )

wszystko dokładniej obrazuje ten filmik

a dokładniej scenka z 2 minuty

 

Czy znacie jakieś figurki które mogłyby wziąść udział w tej akcji ?? oczywiście skala 1/35

jak tak to prosze o firme i numer ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do znawców tematu planuje zrobić dioramkę i wsadzić już zrobionego sturer emila do rozwalonego domu wyczytałem że walczył pod stalingradem (co jednak nie musi oznaczać że walczył W stalingradzie) . I teraz mam pytanie czy taka scenka będzie realistyczna bo wydaje mi się że działa samobieżne to raczej do miasta sie nie pchały ale może sie myle, i po drugie czy te figurki sie nadadzą http://allegro.pl/german-self-propelled-gun-crew-dragon-1-35-i2576579513.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!czy pancerz dodatkowy w Zeldzie/Izraelska wersja M-113/miał otwory"na wylot"czy tylko były to zagłębienia??wszelkie fotki-mile widziane

 

Cześć!

Zdjęcia z bliska opancerzenia "Toga":

 

w00766_6885411.jpg

 

Jak widać jest on perforowany.Zapewne pytasz, bo posiadasz, lub chcesz kupić model z Academy, ale niestety pancerz, który tam znajdziesz to kompletny szajs. Eduard robił kiedyś świetny fototrawiony pancerz, niestety teraz bardzo trudno to dostać ( mi się jakiś czas temu cudem udało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomóżcie jeśli chcę zrobić czołg z 502 to w którym miejscu mam nakleić słonia i czy trzeba jeszcze jakieś oznaczenia. Rozumiem że dla koloru dunkegelb będą numery 217. Rysunek C:

1255_2_aca1386_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o receptę do wykonania cienkich lini kamuflażu

Od jakiegoś czasu staram się wykonać cieniutki natrysk kamuflażu i efekt zadowalający udło mi się uzyskać zaledwie 4 razy (końcówka aero zdjęta). Cały czas następuje wypływ nadmierny farby lub aero się przytyka. Dodatkowo też występuje natrysk przerywany.

CIMG1798.JPG

Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie aerografu nie wystarczy do namalowania cienkich linii kamuflażu, tak jak posiadanie sztalugi, palety i pędzla nie wystarczy do namalowania portretu.

Trzeba jeszcze umieć malować ( bez obrazy )

Są ludzie, którym to wychodzi „samo”, a są też tacy, którzy muszą ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jest on perforowany.Zapewne pytasz, bo posiadasz, lub chcesz kupić model z Academy, ale niestety pancerz, który tam znajdziesz to kompletny szajs. Eduard robił kiedyś świetny fototrawiony pancerz, niestety teraz bardzo trudno to dostać ( mi się jakiś czas temu cudem udało).

Dzięki!! już posiadam i masz rację-na kolana nie rzuca..będę szukał tego "edka"może jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę szukał tego "edka"może jakieś namiary?

 

U nas w Polsce zestaw raczej nieosiągalny, ale widzę, że na stronie sklepu Eduarda mają to na stanie!

 

http://www.eduard.com/store/Eduard/Photo-etched-parts/Photo-etched-set/AFV/1-35/M-113-IDF-Zelda-armour-shields-1-35.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie aerografu nie wystarczy do namalowania cienkich linii kamuflażu, tak jak posiadanie sztalugi, palety i pędzla nie wystarczy do namalowania portretu.

Trzeba jeszcze umieć malować ( bez obrazy )

Są ludzie, którym to wychodzi „samo”, a są też tacy, którzy muszą ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć:

Więc dzięki za poradnik który znam - tyle daję radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams do piotrkura. Jeżeli Barthass wyśledził te osłony na na oficjalnej stronie Eduarda to tym bardziej powinien je posiadać polski Eduard we Wrocławiu spróbuj tam. Z własnego doświadczenia wiem że mają więcej niż sklep w Czechach kupiłem tam min. blaszki do AH64A 1/35 których próżno szukać w sklepie w Czechach strony co prawda nie mają ale można zadzwonić lub maila wysłać.A i sprowadzenie pewnie tańsze niż z Czech, wiem bo za fanty z Realmodela wartości 15 jurków musiałem zapłacić 12 jurków za przesyłkę.Z resztą będę na poczatku września we Wrocławiu w Eduardzie jak byś był zainteresowany to daj znać na PW.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć

Mam pytanie odnośnie farbek Gunze Sangyo - są bardziej popularne wśród militariów więc tu je zadam - czy jest jakaś różnica pomiędzy rozcieńczalnikami tej firmy - czyli - czy jest uniwersalny ten rozcieńczalnik do każdych z farb (C, H itd.) czy do każdego typu osobno?

http://www.gunze.pl/go/_info/?user_id=T-101&lang=pl

 

jest obok napisane (seria C) czyli do H nie podchodzi?

 

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do znawców tematu Stugów III. Mam taki zestaw z Tamiyi

stug.jpg

Chcę zbudować model tego pojazdu:

leftcg.jpg

Czy z tego zestawu da się zbudować model tego pojazu?

Już wiem, że będę musiał dorobić zimmerit i wymienić lufę na późną. Czy poza tym będę musiał jeszcze coś wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.