Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za zdjęcie, on chyba jest pomalowany w kamuflaż zielony z brązowymi pasami czy to tylko złudzenie??

 

 

To jest pył zmyty deszczem albo coś w ten deseń,albo pył się przykleił do wycieku wachy z wlewu.

masz rację przyjrzałem się dokładnie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam spory problem chcę wykonać model Pantery G z zimeritem z walk we Włoszech , z dodatkowymi osłonami dachu wierzy i wentylatorów. Druga kwestia to chęć poćwiczenia zimmeritu. I tu mam prośbę czy ktoś ma fotki jakiś fajnych panther g z tym właśnie pokryciem, i jeszcze jedno czy te pantery mogły posiadać podwyszony lewy wentylator jak tu. http://i260.photobucket.com/albums/ii31/klajus/PzRgt26-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum chociaż obserwatorem jestem długo. Czytałem akurat wątek warsztatowy mtb Leoparda 2A4 i tam było zdanie że gąsienice DS Track są lepsze od gumowych. Chciałbym się dowiedzieć czym one się różnią? Przed sobą mam akurat gumowe gąsienice z tego modelu oraz plastikowe challangera 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak patrze co trzeba w tym zminic?

zminić morzna wile...

Gdzieś czytałem, że ma złe wózki (bardziej eksponowane żebrowania wózków), cześć polskich Sextonów jeździła na podwoziu typu Gryzzli

http://www.militaryimages.net/photopost/showphoto.php/photo/29115/ppuser/1

 

o tesz przymiezam

 

ja tesz pszymieszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Myślę czy kupić Pzkpf III (1:72)od revela czy od attack, ja się skłaniam do Revella, a wy?

Jest jeszcze opcja numer 3:

Jeden "rozmiar większy" czyli Pz iV od hasegawy

http://crusader.pl/hasegawa-mt43-pz-kpfw-iv-ausf-g-german-army-battle-tank-1-72.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś moze zdjęcie m3 grant z zamontowanym karabinem 0,3 cala na wieży poczebuje widok od przodu, znalazłem trochę zdjęć ale wszystkie z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat płynów do kalek firmy Citadel.Wiem że jeden(pod)to jakiś rodzaj kleju,a drugi jakby utrwalacz ale nie wiem jak to ma się w praktyce czy te płyny tak naprawdę są coś warte bo cena atrakcyjna 20PLN(niecałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam szybkie pytanie. Gdzieś czytałem w sieci, ale niestety teraz nie potrafię sobie przypomnieć słowa-klucza, aby to odszukać. Jak jest sklejany model czołgu radzieckiego z czasów II WŚ, to jakoś - czymś smaruje się? pancerz, aby porobiły się dziurki/wżery? Ktoś mnie naprowadzi na trop? Pytam, bo chcę sklejać T-70M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sherman Calliope 1:35

Pytanie czy nie miałby ktoś na zbyciu gąsek do tego shermana??

Wysłał mi go Rafał Dumo ale niestety nie udało mu się odnaleźć do niego gęsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sherman Calliope 1:35

Pytanie czy nie miałby ktoś na zbyciu gąsek do tego shermana??

Wysłał mi go Rafał Dumo ale niestety nie udało mu się odnaleźć do niego gęsi.

a ktore mam jakieś DS ale od Zemsty jak pasują to podeśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim nastepnym celem jest StuG IV i potrzebowałbym do niego maski do malowania na koła. W sklepie trzeba na tekie cos złozyc rezerwacje i inne pierdoły, więc troche to trwa. Może ktos wie skąd mozna szybko dostac takie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie jestem w trakcie robienia winetki w walk w czasie Powstania Warszawskiego. Mam problem nigdzie nie mogę znaleźć niemieckiej nazwy ulicy Tamka i Kopernika. Możę ktoś z kolegów mieszkających w stolicy pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ciekawe pytanie? Zerkam więc na Stadtplan von Warschau wydany przez Polnische Verlag G.m.b.H Warschau 1942 i posługując się szkłem powiększającym piszę ci co widzę:

Ulica Tamka według tego planu nazywa się Tamka Straße

Ulica Kopernika- Kopernikus Straße. Kopernikus pisane przez "K" !

 

I takie ciekawostki : Neue Welt to Nowy Świat , Salz Straße- Solec, Honig Straße-Miodowa, itd itp.

 

Napisałem ci to co widzę, ale lepiej to sprawdź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.