Skocz do zawartości

Ka-27PŁ Hobby Boss, 1:48


Siema

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To moja pierwsza galeria na Forum, więc chciałem się serdecznie przywitać

 

Przedstawiam Wam galerię modelu, który dał mi trochę w kość- Ka-27PŁ Hobby Bossa w 48.

Model całkiem nieźle spasowany, ładnie oddane detale (wirnik to prawie 60 elementów )

Do modelu dodałem żywiczne fotele- Quickboost o ile pamiętam. Malowany farbami Billmodel. Kalki pochodzą z zestawu Begemot (godne polecenia!)

Trochę problemów, jak wspomniałem na początku, jednak z modelem miałem, choćby z własnej głupoty i nieuwagi zamieniłem kolejnością łopaty wirników (górny z dolnym )- dzięki Szanownemu Grzegorzowi Mitrandirowi za pomoc

 

Zapraszam do oglądania i komentowania

 

IMG_4109_zpsnsdsz341.jpg

IMG_4125_zpsutaviypa.jpgIMG_4124_zpsez4ucerf.jpg

IMG_4123_zpsoxct0rhl.jpg

IMG_4122_zpsncm979jn.jpg

IMG_4121_zps5yoiedjw.jpg

IMG_4120_zpspkgpczxh.jpg

IMG_4119_zpsbhrrfyf8.jpg

IMG_4117_zpsnfeb2zh2.jpg

IMG_4115_zps1sofqagg.jpg

IMG_4114_zps2wsvbqmk.jpg

IMG_4111_zps6cxqtawz.jpg

IMG_4110_zpsdenlwjzp.jpg

IMG_4128_zpsf7gryrji.jpg

IMG_4127_zpsokiwfd9b.jpg

IMG_4126_zpsctxbaabw.jpg

IMG_4131_zpsa7nikznp.jpg

IMG_4132_zps0iiqevja.jpg

IMG_4133_zpsy68petxb.jpg

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny helikopterek.

Fajne, nienachalne zróżnicowanie powierzchni lakierniczej, choć miejscami widać zbyt wyraźne, wręcz kontrastujące z powierzchnią "ciapki".

Brudzenie miejscami chyba też mogłoby być nieco subtelniejsze.

Ale co tam, to wszystko w sumie drobiazg, bo maszyna cieszy oczy.

Zdjęcia tez bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milusi Podoba mi się bardzo.

Przyczepiłbym się tylko, że te nieskazitelne kalki zbyt mocno odcinają się od bardzo zmęczonej powierzchni farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna beczułka. Malowanie, zarówno kalki jak i praca aero, bardzo w dechę. "Wysokociśnieniowe" opony malowane na błysk trochę odstają od reszty, może jeszcze bardziej wyrazisty kopciuch by mu dodał uroku, ale... Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszedł podoba mi się u mnie czeka taki w kolejce tez hobby boss ale w 1/72

 

... czy aby na pewno ?

 

Świetna beczułka. Malowanie, zarówno kalki jak i praca aero, bardzo w dechę. "Wysokociśnieniowe" opony malowane na błysk trochę odstają od reszty, może jeszcze bardziej wyrazisty kopciuch by mu dodał uroku, ale... Jest dobrze.

 

Dokładnie to co Ci powiedziałem ale moje zdanie już znasz

Gratuluje udanego debiutu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo pozytywnie odbieram ten model, jest bardzo fajnie zmalowany. Małe ale mam do tych białych plamek ale to pewnie kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna beczułka Dobrze wiedzieć, że HB zrobił go w 1:48. Zawsze myślałem, że jest dostępny tylko w 1:72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszedł podoba mi się u mnie czeka taki w kolejce tez hobby boss ale w 1/72

 

... czy aby na pewno ?

 

No masz racje pomyłka ja mam wersje 29 a nie taka jak tu 27 mój błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie!

 

Opony koniecznie poprawię- położę jeszcze jedną warstwę matu i zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Bardzo ładny model

Fajnie, że paszczękę od Begemota położyłeś

 

Szczęka musi być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.