Skocz do zawartości

7-TP Mirage Hobby 1/35


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po ponad rocznej przeprawie z wytworem firmy Mirage Hobby nadszedł czas na galerię.

Do budowy wykorzystałem dodatki w postaci: aluminiowa lufa, gąsienice friulmodel, zestaw blaszek Aber, nity MasterClub oraz poro własnych elementów. Model nie jest może wykonany super idealnie, jest kilka niedociągnięć a wy znajdziecie na pewno jeszcze kilka których nie zauważyłem.

Myślę jednak, że po takiej zaprawie następna siódemka wyjdzie mi całkiem przyzwoicie.

Chciałbym wszystkim którzy obserwowali mój warsztat serdecznie podziękować za doping i dobre rady.

Oto kilka zdjęć miłego oglądania.

1.

DSC05887.JPG

2.

DSC05906.JPG

3.

DSC05902.JPG

4.

DSC05901.JPG

5.

DSC05898.JPG

6.

DSC05897.JPG

7.

DSC05896.JPG

8.

DSC05894.JPG

9.

DSC05893.JPG

10.

DSC05890.JPG

11.

DSC05889.JPG

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny i ładnie "leży" na podstawce.

Gratuluję cierpliwości i zapału do tego modelu.

 

Podstawka oklejona jest patyczkami po lodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Śledziłem twój warsztat i wiem ile pracy włożyłeś w ten model. Wiele elementów które wykonałeś jest teraz niewidocznych, ale wiem że tam są. Jak dla mnie jest to jeden z najpiękniejszych modeli jakie się tu na forum pojawiły, a jeżeli kiedyś wystarczy mi odwagi aby zabrać się za mojego, to będę się miał na czym wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ładny 7TP, polska duma, a w avatarze autora sierp i młot. Nieładnie!

Wracając do modelu. Obserwowałem Twój warsztat i faktycznie wyciągnąłeś z niego i dodałeś wszystko co możliwe. Malowanie również eleganckie. Ładnie dobrane kolory. Według mojego gustu model troszkę za czysty, ale wykonanie bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny polski 7TP. Dawno nie widziałem tego modelu tak świetnie wykonanego. Winszuję.

 

Tak na marginesie. Trawa i drzewko jakiej firmy jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny polski 7TP. Dawno nie widziałem tego modelu tak świetnie wykonanego. Winszuję.

Tak na marginesie. Trawa i drzewko jakiej firmy jeśli można wiedzieć?

Krzaki wykonane własnoręcznie z cienkiego drutu i obsypane listowiem firmy NOCH.

Trawa to mata firmy Polak

 

Jarek - oczywiście że będą już zbieram materiały na następny projekt z serii WP1939

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 wyszła bardzo fajnie.

Tak jak niektórzy czuję pewien niedosyt w śladach eksploatacji i brudzeniu.

Chociaż przy podwoziu mogłeś Marcin troszkę mocniej podziałać.

Ale może to tylko moje "zboczenie".

Poza tym naprawdę bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze.

Jarek - oczywiście że będą już zbieram materiały na następny projekt z serii WP1939

TKS?

Tak, następny na warsztat trafił TKS

 

Jeśli chodzi o brudzenie to nie chciałem go zbyt mocno męczyć żeby było cokolwiek widać. Wanna moim zdaniem jest wystarczająco przykurzona choć może nie widać tego na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa za temat i wykonanie. też odczuwam niedosyt efekciarstwa (mocniejszy wash, farby olejne) ale to takie gusta i guściki, po prostu piekny model bardzo ładnego pojazdu. czekam na TKSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Świetny model. Gratuluję! Sam swego czasu zrobiłem 7tp wersję 2 wierzową i wiem ile czasu i pracy on wymaga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.