Skocz do zawartości

E-25 ZIMA 1945 :)


MINSTRAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

 

pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź na temat Twojego modelu z innego forum ...

 

Witam.

 

Postaram się krótko i rzeczowo - pewnie na to czekasz.

 

Model niefajny ... jakieś kompletne dziwadło, ludzie z Trumpetera jakieś chyba nocne schizy i zmazy mają bo zaczynają jakieś kasztany tworzyć ! Ale to moja opinia.

 

Zaś co do samego wykonania. Czysto ładnie i schludnie, ładnie wyeksploatowany, bez przesady i nadmiaru "dobroci". Sopelki bajer ! tylko jakoś mi do całości pojazdu nie pasują, model jest zbyt matowy jak na warunki pogodowe w których tworzą się sople - to na in PLUS

 

MINUSy - zakurzenie pojazdu nie pasuje bo podłoża, szczególnie widać to na 3 foto.

Według mnie śnieg, który zaprezentowałeś jest absurdalnie sztuczny, wygląda jak wylany gips ... i co dalej ?

Leżąca figurka, a raczej kostucha w mundurze to kolejne przegięcie ... no przecież że kości nie obejdą z ciała tak szybko ... chyba, że go szczury skonsumowały !

 

Pozdrawiam

S. - Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Fajny ma kamuflaż i wykonanie super. Co do błota na śniegu to różnie bywa. Często się zdarza, że pada deszcz, jest kupa błota a następnego dnia sru i pełno śniegu leży Widuje się u nas pojazdy pobrudzone jakimś czarno-brązowym paskudztwem po sam dach i to na śniegu. Może ten też akurat tak trafił w pogodę

Sopelki 1-sza klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niefajny ... jakieś kompletne dziwadło, ludzie z Trumpetera jakieś chyba nocne schizy i zmazy mają bo zaczynają jakieś kasztany tworzyć ! Ale to moja opinia.
- hmm ja tam sie na krzyzackiej pancerce malo znam (i ogolnie na tej z II wojny), ale Niemcy rysowali sobie jakies E-iles, wiec to pewnie takie pancerne Luft'46.

 

Sopelki bajer ! tylko jakoś mi do całości pojazdu nie pasują, model jest zbyt matowy jak na warunki pogodowe w których tworzą się sople
- no sopelki fajne. Trudno mi powiedziec, jak to sie powinno blyszczyc itd. Jedno co mi srednio pasi to fakt ze gdy pojazd jedzie to powinny dawno pospadac. Jednak fajnie wygladaja i niech sobie tam beda.

 

zakurzenie pojazdu nie pasuje bo podłoża, szczególnie widać to na 3 foto.
- bo ja wiem - rozne sa rodzaje gleb, o roznym skladzie i kolorze. Podlozem tam jest snieg, wiec...

 

Według mnie śnieg, który zaprezentowałeś jest absurdalnie sztuczny, wygląda jak wylany gips ... i co dalej ?
- snieg hmm tez na fotkach jest moim zdaniem ok. Moze na zywo by mnie uwieral? Jednak snieg nie koniecznie musi byc puszysty jak pianka na dobrym cappucino.

 

Leżąca figurka, a raczej kostucha w mundurze to kolejne przegięcie ... no przecież że kości nie obejdą z ciała tak szybko ... chyba, że go szczury skonsumowały !
- spokojnie facet moze sobie lezec od jesieni. Troche zjedzony, nastepnie snieg go zasypal, pozniej snieg sie topi, lapie mroz i gotowe. Hmm i pasuje to scenario do sniegu na dioramie - takiej nadtopionej czapy ktora ponownie zostala zmrozona. Na fotkach trudno sie dopatrzec czy to juz szkieletorek czy jeszcze nie

 

Tyle mojego. Model mi sie podoba - trudno powiedziec czemu, ale fajny jest. Skoro to zima i sopelki juz sa to mozna dodac na antence mala czerwona bombke (najlepiej zbita). Takie swiateczno-wojenne poczucie humoru...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niefajny ... jakieś kompletne dziwadło, ludzie z Trumpetera jakieś chyba nocne schizy i zmazy mają bo zaczynają jakieś kasztany tworzyć ! Ale to moja opinia

 

Problem tylko w tym, że projekt takiego czołgu istniał w rzeczywistości, więc to nie są jakieś tam nocne schizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba..

pomysł ciekawy, a wykonanie tragiczne :]

Nie dość że każdy sopel w inną stronę (to, że w ogóle tam są już dziwi) to zacieki od każdego z nitów są równie mocno powyginane :]

A sople na antenie rozetowej to już mistrzostwo obciachu :] widziałeś kiedyś w którym miejscu tworzą się sople? jaki przybierają kształt?

Tak jak jeden z kolegów podpowiedział może dać tam bombkę albo dwie.. Parę sopli dać w poziomie albo skierować do góry.. i taki drapak chyba lepiej by wyglądał :P

 

Pomysł ze szkieletem też przekombinowany - nawet jeżeli raczyło go coś skonsumować do białych kości to dlaczego wdzianko pozostało nienaruszone?

A śnieg rzeczywiście wygląda jak wylany gips..

 

Sam kamuflaż ciekawy.. ale czy plamki nie powinny być w kolorze tego zielonego i znajdować się na jaśniejszych częściach kamuflażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niefajny ... jakieś kompletne dziwadło, ludzie z Trumpetera jakieś chyba nocne schizy i zmazy mają bo zaczynają jakieś kasztany tworzyć ! Ale to moja opinia

 

Problem tylko w tym, że projekt takiego czołgu istniał w rzeczywistości, więc to nie są jakieś tam nocne schizy.

- trzeba sobie postawic pytanie czy to czolg ? Szczerze watpie

 

Wczesniej zapomnialem dopisac - pancerniacy maja fiola - wkrotce bedziecie na dioramach wytykac ktore roslinki w konkretnym ekosystemie nie mogly sie pojawic...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Entwicklung - no tam byly i Jagdpanzer'y (E-10 i E-25) i Standardpanzer'y (E-50 i E-75). Co do nazwy calej rodziny to sie nie wypowiadam.

Zreszta zabrniemy w nomenkalturowo-klasyfikacyjne bagno. Znam czlowieka ktory twierdzi ze KW-2 tez nie byl czolgiem. Patrzac na jego podstawowe uzbrojenie (stromotorowosc) i inne takie - to troche racji moze miec...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tank mi się podoba tylko te kamo jak na mój gust takie dziwne, z dioramą trochę gorzej- nie widać za bardzo zmarzliny na truposzu. Sam czekam aż trumpek wyda E 90, znajdziecie E 90 w tym temacie Hitlerowskie wynalazki

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pojazd. Świetne sople, a w każdym razie super pomysł !!!!! Trup też fajny, tylko wygląda jakby był jeszcze z pierwszej wojny światowej.

Model super zrobiony. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.