Skocz do zawartości

M3A1 Stuart [Italeri 1/35]


Panzer Machine

Rekomendowane odpowiedzi

m3a1_stuart_0001.jpg

 

Model skończyłem z końcem listopada 2015. Dopiero teraz znalazłem czas na fotograficzną prezentację. Niektórym udało się w ostatni weekend oglądać model na żywo na Festiwalu Modelarskim w Bytomiu. Do stworzenia dioramy posłużył model firmy Italeri, nr kat 6498

Był to bardzo przyjemny zestaw. Bardzo dobrze spasowane części oraz możliwość złożenia pełnego wnętrza pojazdu. Mnie sie udało kupić model za około 50 zł, tak więc za tę cenę to nie lada gratka.

 

m3a1_stuart_0002.jpg

 

m3a1_stuart_0003.jpg

 

m3a1_stuart_0004.jpg

 

m3a1_stuart_0005.jpg

 

m3a1_stuart_0006.jpg

 

m3a1_stuart_0007.jpg

 

m3a1_stuart_0008.jpg

 

m3a1_stuart_0010.jpg

 

m3a1_stuart_0011.jpg

 

m3a1_stuart_0012.jpg

 

m3a1_stuart_0013.jpg

 

m3a1_stuart_0014.jpg

 

m3a1_stuart_0015.jpg

 

m3a1_stuart_0016.jpg

 

m3a1_stuart_0017.jpg

 

m3a1_stuart_0018.jpg

 

m3a1_stuart_0019.jpg

 

m3a1_stuart_0020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poprzednie twoje prace były ciekawsze w odbiorze.

 

Czy mógłbyś rozwinąc myśl?

 

 

 

Caro Amato było najbardziej klimatyczne.

Temu graficiarzowi też niewiele brakuje do WOW.

 

Zastanawiam się dlaczego. Co było takiego w tym Carro Armato, że jest lepszy od tego, hmm?

 

 

 

 

Brakuje jeszcze Humbrola i Pactry.

 

ModelMastera, Gunze i... paru innych. W kolejnych nie zawiodę Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żesz w mordę....świetna praca i nietuzinkowe podejście do tematu. Wyrwanie się spod kanonu typowego wojennego okresu....zaś tu mamy pracę typu "co było potem"....

Naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak poprzednie twoje prace były ciekawsze w odbiorze.

 

Czy mógłbyś rozwinąc myśl?

 

 

Oczywiście:

np. samolot uderzający w wodę. Coś niesamowitego. Nie dość ,że świetny modelarz to i również grafik komputerowy.

Kolejny : " Pz. Kpfw. 35(t) [Revel, 1:35]" świetne dobrane tło. Liście ,mech całość się wtapia w czołg w winietkę. Czuć klimat. Jeden z lepszych wraków jakie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pozytywne i motywujące do dalszej pracy komentarze.

Figurki takie sobie - owszem. Ale nie zegnę się, będę dalej próbował doścignąć mistrzów. A praktyka mistrzem czyni.

 

Przyznam, ze to śnieg był na winietce największym wyzwaniem. Miejscami w mojej opinii wyszedł lepiej, miejscami gorzej. Przynajmniej teraz wiem od czego zacząć następnym razem.

 

@pedzelek: Całkiem możliwe że wszystkie wraki wezmę na Wrocławski Model Show w przyszłym miesiącu. O ile pojadę. To będziesz miał okazję zobaczyć na żywo ;)

Trochę żałuję, że nie wziąłem wszystkich do Bytomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pedzelek: Całkiem możliwe że wszystkie wraki wezmę na Wrocławski Model Show w przyszłym miesiącu. O ile pojadę. To będziesz miał okazję zobaczyć na żywo ;)

Trochę żałuję, że nie wziąłem wszystkich do Bytomia.

 

Dzięki. Ale nie jeżdżę na konkursy dalej niż kilkadziesiąt kilometrów. Może kiedyś jak podniosę swoje umiejętności na kilka poprzeczek w górę to możliwe ,że nie będzie stanowić to problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca, masz swój styl, mnóstwo detali, smaczków, gratulacje .

Piękny tryptyk stworzyłeś ( Pz. Kpfw. 35(t), Carro Armato L6/40 i M3A1 Stuart ).

Może udałoby się to rozszerzyć, przykładowo o jakiegoś japońca gnijącego w dżungli, zamrożonego ruska, na angola brak mi pomysłu, ale z Twoją wyobraźnią i umiejętnościami to żaden problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.