Jump to content

[Galeria] Mounted Polish Lancer Charging - Krojanty 01. IX 1

Recommended Posts

Hej!

Bardzo mi się Twoja diorama podoba Dynamika sceny przykuwa uwagę. Bardzo podobają mi się konie oraz oporządzenie żołnierzy Chociaż nie ustrzegłeś się błędu, który możesz łatwo poprawić. Chodzi o tzw. przednie bączki w polskich mauserach. Pomalowałeś je na kolor drewna, podczas gdy powinny być w kolorze metalu (oksydy).

Czy możesz powiedzieć dlaczego jeden z ułanów uzbrojony jest tylko w szablę? Nie znam się na naszej kawalerii ale czy nie miałby chociaż VISa na smyczy? Nie jest to czepialstwo z mojej strony tylko chęć dowiedzenia się czegoś interesującego:D

Gratuluję niezwykle interesującej sceny. Nie często można spotkać tego typu dioramy wykonane na tak wysokim poziomie

Pozdrawiam Ipknss

Twoja praca przykuła mi uwagę z powodu lekkiego zamiłowania końmi, bardzo mi się podobają różne momenty galopu, jedynie nie podoba mi się ustawienie "białego" konia, nie wydaję mi się naturalne, ale to tylko moje odczucie . Co do minusu jeszcze mogę dodać ogony, są zbyt sztuczne, można było pokusić się o włosie. Oczywiście wybrzydzam jak się da, ale dioramka zrobiła nam nie spore wrażenie, kolorystyka, roślinność . Gratuluje i pozdrawiam.

• 1 month later...

Dziękuję za uznanie i miłe słowa. Szkoda że tak mało figurek przedstawia wojaków II RP, a zwłaszcza kawalerzystów.

Ale da się o i owo poprzerabiać.

Niebawem zaprosze Was do kolejnej galerii w dziale dioram.

• 2 weeks later...
  • 7 years later...
  • 1 year later...

Witaj, niech Kolega "wejdzie" linkiem z pierwszego postu i tam znajdzie że to figurki żywiczne Warriors :czytaj:

• 3 weeks later...