Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego !!!


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam z kolegami plan aby zrobić dioramke z 3 armiami i ma to być atak każdej z nich. Dioramka pokaże jak wyglądają czołgi z każdej armii w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

A może by tak spróbować go zreanimowć, tylko na okres po konkursowy?

Przecież tyle było pomysłów. Ziwrzęco ZOO, do 50 cm. Trochę tego było. Może się sprężymy? A chętnych nie było mało.

Pzdr Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie mój drogi nie polega na rezygnowaniu z wszystiego co się nie udaje, tylko na naprawianiu wad projektu i próbowaniu coraz to mocniej, aż się nie uda

Właśnie o to chodzi, a jeżeli komuś nie pasuje alternatywa projektu to przecież nie jest zmuszany. I kiedyś ktoś wspomniał o dyskryminacji pancerniaków współczesnych, robiąc projekt z maszyn II WŚ. Właśnie projekt ZOO może być rozwiązamniem. To we współczesnych maszynach (w nazwach) nie występują nazwy zwieżaków?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Nie wiem jak z dostęnością modeli w tym temacie, ale oprócz pancernego ZOO (pomysł świetny) mam pomysl - Daleki Wschód i Pacyfik - przegląd wojsk. Wyłączamy armię USA i mamy mnóstwo fajnego sprzętu do wyboru.

 

Albo równie fajny temat - Afryka z wyłączeniem wojsk niemiec, anglii i usa z 2 WŚ. wspaniałe pojazdy z RPA (współczesne), wiele wojen z użyciem sprzętu radzieckiego i zachodniego. Druga wojna światowa - włosi, koalicjanci ( Australia, Nowa Zelandia, hindusi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Jestem tu nowy, tak sobie poczytałem temat i doszedłem do dwóch wniosków:

1)Zróbcie sobie ankietę, bo tak to każdy rzuca pomysł i nic z tego nie wynika.

2) nie da się wszystkich zadowolić , jak nie możecie się zdecydować to lepiej zrobić dwa różne projekty jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloce z drugiej wojny to prawie całe forum. Jak ma być jakiś ciekawy projekt to niech poszerzy wachlarz tematów na forum.

 

Najlepiej to zróbcie projekt o tematyce dowolnej, a ograniczeniem niech będzie technika - scratchbuild

 

ciekawe kto sie podejmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można zrobić projekt, do którego kwalifikowały by się rosyjskie współcześniaki, ale również sowieckie maszyny z IIWŚ. Wtedy będzie wilk syty i owca cała.

Do tego mogłyby dojść jeszcze rosyjskie pojazdy zdobyczne:D

 

Ciekawy mógłby też być: pojazdy kołowe IIWŚ i współczesne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pojazdy zdobyczne? TKS-y, T-34 w niemieckim malowaniu itp. Do tego pojazdy z Lend-Lease w sowieckim malowaniu. Takie "pod obcą banderą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.