Skocz do zawartości

[PG] Tankowiec Dniestr pr.1559V ( Okonek- 1/700 )


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzieki

 

Aby dotrzymac tempa moich ostatnich postow w tym temacie zabralem sie troche do roboty. Przez ostatnie dwa miesiace udalo mi sie wykonac takie sobie szalupy ratunkowe i podobne zurawiki Malo czasu i jeszcze mniej checi w ostatnim czasie sprawily, ze wlasnie tylko tyle udalo mi sie zrobic. Dodaje dwie fotki z obu stron oraz jedna fotke grozy, na ktorej widac wszystkie niedociagniecia, nierownosci, zacieki i kurz. Jak widac nie jest to mistrzostwo swiata, jak niektorzy tu pisali a zwykle modelarstwo dla przyjemnosci. Fakt, ze golym okiem tego nie widac wiec potraktujcie to jako ciekawostke. Do konca juz blisko a jednak nadal bardzo daleko

 

64588bace8430c5f.jpg

17862955c54cf40d.jpg

4eff4de65e59444f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Coś pięknego. Nawet nie sądziłem, że cywilne "siedemsetki" mogą być takie fajne
- a gdzie tu masz cywilne ?

No faktycznie, niefortunnie dobrałem słówko "cywilne" (zmyliło, mnie to, że tankowiec). Chodziło mi o to, że bez uzbrojenia. A, napisałem to co napisałem po obejrzeniu tylko trzech ostatnich zdjęć (wcześniej nawet nie wiedziałem, że ten temat istnieje ) i dopiero potem zacząłem przeglądać całość od początku. To tyle gwoli wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ciągle nie mogę się nadziwić że to:

19c716810f61c35e.jpg

 

Wygląda teraz jak to:

 

4eff4de65e59444f.jpg

 

Ale to w końcu najlepsza część modelarstwa.

 

Okonek przyznaj się musiałeś mieć jakieś kontakty w środowisku radzieckich konstruktorów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie mogę się nadziwić że to:

(...)

Wygląda teraz jak to:

(...)

...i żadne krzyki i płacze nie przekonają nas, że nie da się samodzielnie wyrzeźbić modelu w 700'tce

 

Pozdrowionka

ZzB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy nie mogą uwierzyć w zdolności rąk okonka mogę powiedzieć: "Witajcie po ciemnej stronie mocy"...

 

(oczywiście to żarcik, ale ja także od 20 lat buduję tylko modele od podstaw, szkoda, że nie z takim skutkiem jak okonek...:( )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam.

No i stało się - po roku i dwóch dniach mogę wreszcie oznajmić, ze prace ruszyły na nowo a wszystko to za spawa moich krasnali, które wróciły z pewnej wyspy Tak naprawdę to aż mi głupio, ze tak długo to trwało Tylny maszt prawie gotowy. Pozostało dodanie dwóch reflektorów i olinowania. Fotek jako takich w czasie pracy nie robiłem wiec dam taką sobie całościowke, gdzie go widać już na nadbudówce. Jak go skończę to pokaże z bliska.

 

b39f2dcd99ffc335.jpg

 

Powiedziałem sobie, że skończę model do końca roku. Pozostało niewiele. To co już opisałem, pomost dziobowy, kotwice i napisy na burtach, nadbudówce i rufie. Może przybędzie tez załoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treevill, Okonka powinienieś raczej pytać co tam w Niemczech słychać...

 

Fajnie Jędruś że znowu nadajesz. Czegoś mi tu brakowało, mimo że dużo innych ciekawych spraw się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.