Skocz do zawartości

TK-S + Ursus A30 Part 1/72


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robercie ja uzywam podkladu samochodowego on z niczego nie schodzi :P

 

Ostatnio bylem w modelarskim i widzialem podklad modelarski tylko do blaszek i wlasnie dlatego sie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad gdzie kupiłeś Vallejo w litrowych butelkach ?

 

dsc09693nz.jpg

Ja bym musiał chyba elektronowego mikroskopu użyć i coś zajarać żeby rączki mi się nie trzęsły

 

Hehe.

 

Będziesz robił fakturę desek ?

 

Nie. Za to pobawię się lakierem do włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ci mam napisać? Nawet nie ma czym z tobą konkurować. Respekt i tyle.

 

Dzięki ale się mylisz. Powiem szczerze, że lepienie takiej blachy nie jest trudne jak się to wydaje, przykładowo nie mam żadnej zaginarki do blach - wszystko robię w palcach i pincetą. Wystarczy odrobina wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaka mi narobiłeś, nie ma co... przyklej dobrze model do jakiejś prowizorycznej podstawki na czas malowania i będzie dobrze. może seria farb podkładowych vallejo też byłaby dobra ale jeszcze nie wypróbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może seria farb podkładowych vallejo też byłaby dobra ale jeszcze nie wypróbowałem.

 

podkład akrylowy który bardzo słabo trzyma się plastiku do blachy tym bardziej się nie nadaje.

 

Trzymajcie się od tego z dala. Te podkłady to zuo w pierwotnej postaci! Mam nie używam, nigdy nie usatysfakcjonował mnie.

Gunze robi podkład do blaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

chodzisz sobie po forum tam zajrzysz tu przeczytasz a potem trafiasz na taki wątek i odpadasz

duże gratulacje precyzji

 

co do ursusa to fakt wpada ale na tym poziomie jest szansa na konwersje burt ? etc ?

powodzenia i podziw pełen

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
I farby nie doszły a obserwuję bo sam czaję się na taki zestawik ursusa z karaluszkiem.

 

 

Doszły, doszły już dawno ale nie miałem jakoś chęci na ten zestaw, nawet nie wiecie jak męczące jest takie lepienie blach, oczywiście fajnie się to robi i frajda jest ale po paru elementach wysiadam i wole coś polepić w plastiku.

Do tego TK-s pomalowałem podkładem dopiero dziś bo się wspaniale prezentował bez farby jako sama blacha. Nie ma co pokazywać, czołg jest biały. Jak pomaluje w podstawowe kolory to wstawię zdjęcia, z maskowania tez bo klient sobie życzy standardowy kamuflaż trójbarwny więc będę miał zabawę z maskowaniem . Teraz przepraszam oglądaczy tego tematu za takie odstępy pomiędzy apdejtami ale jak na razie jeszcze zbieram siły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej to wygląda.

Jesteś pewien, że osłony silnika tak się podnoszą? A nie przypadkiem składają się w połowie?

 

Dzięki.

Powiem CI szczerze, że nie wiem. Tej dokumentacji na temat tej ciężarówki jest bardzo mało, prawie nic. Nawet jeżeli są łamane w połowie to podeprę je jakimś patykiem i będzie dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.