Skocz do zawartości

Mig-29


marcinw49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie i mam tez nadziej ze pisze w dobrym dziale , a mianowicie posiadam droga zakupu model MIG-29 Academy i chciałbym zrobić go w polski malowaniu.

czy te rzeczy do waloryzacja będą dobre :

 

 

 

http://www.mojehobby.pl/products/MiG-29-seat-late-ACA.html

http://www.mojehobby.pl/products/Mig-29A-G-UB.html

http://www.mojehobby.pl/products/MiG-29-exhaust-nozzles-ACA-EDU.html

 

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą. Zostaje jeszcze kwestia tego, czy chcesz wykonać model w "starym" standardzie, czy po doposażeniu do standardów NATO. Jeśli to drugie to zostaje Ci dorobienie kilku anten i lamp samodzielnie. W zestawie Eduarda nr 1157 były dodatki żywiczne do polskich maszyn, ale samodzielnie Eduard chyba ich nie sprzedaje, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą. Zostaje jeszcze kwestia tego, czy chcesz wykonać model w "starym" standardzie, czy po doposażeniu do standardów NATO. Jeśli to drugie to zostaje Ci dorobienie kilku anten i lamp samodzielnie. W zestawie Eduarda nr 1157 były dodatki żywiczne do polskich maszyn, ale samodzielnie Eduard chyba ich nie sprzedaje, a szkoda.

 

To będzie mój drugi model w tej skali i chciałbym uniknąć samodzielnych przeróbek , dziękuje za odpowiedz i zapytam od razu o jakiś info o kolory kokpitu bo za pewne są onne inne niż kolorów niemieckiej maszynie...

 

btw. wiem opcja szukaj nie boli ale nikt nie broni iść na łatwiznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wrzucę tu, bo się często w warsztatach pytania pojawiają, co można wieszać a czego nie pod modelami.

 

mig29bm04.jpg

 

Co prawda schemat do białoruskiej wersji BM, ale różnica jedynie w tym, że tu można stosować kierowane uzbrojenie P-Z, reszta taka sama, z wyjątkiem RWW-AE (R-77, РВВ-АЕ) się nadaje.

 

Nazwy w cyrylicy - nie ma lekko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Pytanie nie o samym 29tym, ale związane.

 

Czy w siłach niebiańskich jako holowniki lotniskowe są wykorzystywane skrzyniowe Urale 375D? Jeśli tak i znalazło by się jeszcze foto na potwierdzenie (i wzór do kalkomanii ;) ) to by w ogóle było luksusowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w siłach niebiańskich jako holowniki lotniskowe są wykorzystywane skrzyniowe Urale 375D?
Niet

 

Tu jako holowniki będą odpowiednie Stary-266 i z Mińska Kamazy (o ile pamiętam 4350)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bylo wolnego holownika w postaci Stara 266 to i APA holowala samoloty... Mam zdjecia tylko najpierw musze je zeskanowac... Na koniec lotow zeby jak najszybciej sciagnac samoloty ze stojanki holowalo sie tym co bylo wolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjecia tylko najpierw musze je zeskanowac...
No to niecierpliwie czekamy

 

Na koniec lotow zeby jak najszybciej sciagnac samoloty ze stojanki holowalo sie tym co bylo wolne...
Z treści widzę duże doświadczenie w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec lotow zeby jak najszybciej sciagnac samoloty ze stojanki holowalo sie tym co bylo wolne...
Z treści widzę duże doświadczenie w temacie?

Pewne "doswiadczenie" mozna powiedziec ze mam bo za dzieciaka jezdzilem dosc czesto z ojcem na loty a ojciec 26 lat sluzyl w 1PLM jako technik-mechanik... Co odwazniejsi holowali "swoje" samoloty skrzyniowym Krazem ale moglo to sie skonczyc polamaniem wodzidla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0029.JPG DSC_0028.JPG DSC_0027.JPG

Dowod na to ze APA takze byla uzywana do holowania samolotow... Na drugim zdjecu widac jak MiGa holuje skrzyniowy Kraz. Przepraszam za jakosc zdjec ale skaner dal ciala i musialem zrobic zdjecia zdjec... Drugie i trzecie zdjecie pochodzi z publikacji Polish Wings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.