Skocz do zawartości

Mig-29


marcinw49

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w temacie Mig-29 ale rosyjskiego.

Mam rakiety S-25OFM-PU i bomby BETAB-500ShP. Chciałbym je podwiesić do rosyjskiego Fulcruma ale potrzebował bym informacji na których zaczepach mógłbym to zrobić i czy potrzebuję do nich jakich dodatkowych prowadnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

+ Jak dla mnie lepsze barwy niż poprzednie (ale i tak najlepsze było malowanie fabryczne)

- Gdzie jest syrenka? Nie mogli namalować jej w odcieniach szarości jak godło kościuszkowskie pod kabiną? Kończymy już z syrenką, czy walną kolorowego kleksa, który popsuje całość?

- Czarny przed kabiną (do "szczęścia" brakuje tylko czarnej plamy wokół działka jak w Su-22). Może na F-16 też zaczną malować (to akurat ironia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest. I teraz wyobraź sobie jak to na tle nieba wygląda. Szary obiekt z czarną plamą, wcale nie psuje efektu? Tak samo jak te przy działkach na Su-22. Malują to miejsce na czarno "bo się brudzi". I co z tego? Fakt, brudu na czarnym aż tak nie widać, ale tego czarnego koloru nie widać na tle nieba? Czemu na F-16 przed kabiną i działkiem nikt normalny nie maluje czarnych plam? Czemu na MiG-29 u wylotu działka nie namalowali czarnej plamy? Jeśli to takie super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak patrzysz na lecacy samolot z ziemi to nie widac tego czarnego koloru, zwlaszcza na MiGu-29... Nawet na tle nieba... A jak tak bardzo bulwersuja Cie te czarne plamy napisz do WZL-u protest i zapytaj sie czemu tak to namalowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gdzie jest syrenka? Nie mogli namalować jej w odcieniach szarości jak godło kościuszkowskie pod kabiną? Kończymy już z syrenką, czy walną kolorowego kleksa, który popsuje całość?

 

A od kiedy w Bydgoszczy malują godła eskadrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kosy pod kabiną już są - może to w związku z zastosowaniem nowych farb Bydgoszcz je namalowała? (bo Syrenki i kosy do tej pory w Mińsku były malowane) A Syrenka jako niepoprawna politycznie zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można, bo ustawa.

to tylko ustawa. Można ją zmienić (wiele zmieniono, m.in. tą gdzie było normalnie).

Teraz to jedna nocka i ustawa zmieniona

Na zamianę barw biało-czerwonych na szare to bym nie liczył.

Prędzej przeszłaby zmiana szachownicy na wzór poprawny historycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, na każdym MiGu i każdej Suce remontowanej w WZL malowanie było inne więc ciężko podejrzewać, żeby teraz nagle na lakierni zaczęli się zastanawiać jak konkretny samolot był pomalowany przed zdjęciem powłoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazman79, czy nie możesz wejść na dowolną galerię i obejrzeć zdjęcia kilku naszych migów? Każdy miał inny rozkład plam. Wygląda na to, że przemalowane Su-22 (przynajmniej bojówki, bo szparka jest obecnie jedna przemalowana) mają powtarzalne schematy (ale nie idealnie takie same, tak samo jak w F-16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak tepy nie jestem i wiem jak wygladaly malowania MiGow-29, chodzilo mi o to ze skoro mimo ze kazdy mial inny uklad plam to jakies schematy poszczegolnych maszyn sie zachowaly i ze nowe barwy beda mialy ten sam uklad plam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.