Skocz do zawartości

SMS "Baden"-1:100 by Pawlik


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smutna wiadomość Nie znałem człowieka ale jak zobaczyłem zdjęcie na głównej i szczęście w Jego oczach jak trzyma model pomimo choroby, to aż mi łzy stanęły w oczach, serio. Dorosły chłop ze mnie a ruszyło mnie to masakrycznie.

 

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Spoczywaj w spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądałem do działu "pływającego" i nie miałem okazji poznać kolegi Pawlika.

Jednak nawet pobieżne przejżenie jego wpisów wzbudziło we mnie sympatię, sympatię do człowieka pełnego pozytywnej energii i nieprzeciętnej pasji.

Wzbudziło także żal, że... nie bedę miał już okazji czytać kolejnych nietuzinkowych wpisów pozytywnie zakręconego pasjonata

Spoczywaj w pokoju druchu, ... a przygotuj tam jakiś kącik w niebiańskiej modelarni gdy na nas przyjdzie kolej.

[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto znał go osobiście poprosił by rodzinę o wydanie jego niedokończonych projektów i je dokończył a potem zwrócił rodzinie lub oddał do jakiegoś muzeum aby uczcić jego pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto znał go osobiście poprosił by rodzinę o wydanie jego niedokończonych projektów i je dokończył a potem zwrócił rodzinie lub oddał do jakiegoś muzeum aby uczcić jego pamięć?

 

Kiedyś poprosił mnie bym skończył Badena

 

Jego Schnell jest na wykończeniu u mnie, miał być gotowy na wiosnę by wspólnie popływać

 

ale uważam że to nie czas na takie prośby !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym myślałem , przede wszystkim o Badenie. Najlepiej ,żeby wziął się za to ktoś kto potrafi i zna się na okrętach(lub kilka poważnych ,żeby nie obciążać jednego), szkoda ,żeby jego dokonania zostały zapomniane. Warto o tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel juz za zycia przekazal modele do ukonczenia osobom, ktorym ufal. Uszanujcie zatem Jego wole. Poza tym to wdowa po Nim bedzie decydowac, kiedy i z kim zechce rozmawiac na ten temat, i czy w ogole rozstac sie z pracami Pawla. Zostawcie Go w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel juz za zycia przekazal modele do ukonczenia osobom, ktorym ufal. Uszanujcie zatem Jego wole. Poza tym to wdowa po Nim bedzie decydowac, kiedy i z kim zechce rozmawiac na ten temat, i czy w ogole rozstac sie z pracami Pawla. Zostawcie Go w spokoju.

 

 

Bardzo dobry post !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panią Basią, żoną Pawlika

 

Schnellboot S-38 zostanie przezemnie skończony, potem opływany tak jak chciał Pawlik tylko w obecności żony.

Następnie wstawiony w gablotę i dostarczony Pani Basi gdzie stanie na półce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca pisał, Pawlik wiedział że nie skończy wszystkiego i komu uznał, przekazał modele do zrobienia. Schnellboot, Jagdtiger... Mam nadzieję że żaden "sęp-modelarz" nie będzie tu nic pisał i wstrzyma się ze względu na sytuację :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.