Skocz do zawartości

SMS "Baden"-1:100 by Pawlik


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia okrętowcy! Wesołych świąt dla wszystkich ! i szczęśliwego nowego roku! Dużo trafiony i wymarzonych prezentów. Dla doświadczonych weteranów i początkujących młodzieńców! Ja jutro cumuję w trybie nagłym w szpitalu. Kiedy wyjdę czort wie , czy o własnych siłach czy nogami do przodu . Każda opcja jest możliwa . Co dalej z relacja? , czas pokaże. Święta i zapewne nowy rok w szpitalnym łóżeczku. Pozdrawiam podglądaczy i piszących coś w mojej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i udało się o własnych siłach wyjść akurat 24 grudnia około 15.30. Zapowiedziano mi że około końca stycznia mogą mnie wziąć na "przecinkę w organiźmie" i stracę kawałek płuca lub wątroby. Zależnie od wyników badań jakie mi zrobili przy okazji . Zgubiłem 4 kg ,no to sobie teraz odbijam .Stara gwardia się nie poddaje walczy do końca! Dzieki wszystkim za życzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde balans! Łapy swędzą (nie od świerzbu) tylko do roboty , sił mało ale powoli kilogramy odbudowuję , tylko jak gdy znowu listę tego co mogę szamać mi skrócili! Za około kilogram do półtora dojdę do swojej starej normy.Puki co wystrugałem sobie coś w 350-ątce, ech ten zapaszek plastiku, farby,kleju i ta radocha na koniec. Wiem perwers i zboczeniec-maniakalny.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelka można by rzec prosto z pudła. Ot takie wypociny człowieka osłabionego. Nie chcę zacnego grona przyprawić o boleści brzucha ze śmiechu ,nawet malowanko trochę kiepsko poszło,łapy się lekko jeszcze telepią od dłuższego trzymania aerka .... No chyba że powstanie dział " jak nie należy robić i malować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ryzykowne kula5nw ! Wielbiciele floty japońskiej nie obsypią mnie kwiatami kwitnącej wiśni , mogą ganiać z mieczykami i okrzykiem "banzaj!" i wielką chęcią zrobienia mi harakiri czy seppuku lub czegoś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miał być relaksacyjny przerywnik, więc samuraje dadzą Ci spokój jeśli nie to i tak damy im radę, torped ci u nas dostatek , najwyżej pójdę z godnością na dno, a zważywszy że uwielbiam ponorki to można by rzec że już tam byłem i zawsze mogę wyjść na powierzchnię Fajnie że nie opuszcza Cie dobry humor, spokojnie czekamy na updejty Zdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula5nw,no to stało się !Dzisiaj okopuję się na Corriegidorze lub Baatanie , a wieczorkiem przechodzę do partyzantki w filipińskiej dżungli .Pewnie nie te kolory lub coś... Mam blaszki ale uzupełnię jak ręka będzie pewniejsza. Żebym ja tak naprawdę przeżywał krytykę....

 

4c3190b3dbdcf66cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak..jak ktoś lepi op z II WŚ i chce aby projekt był relaksacyjno-szybko-zadwawalający to zawsze mam "zaciesz" na gębie . Bo w większości przypadków ilość dodatków, blaszek, pokładów, samych otworów przelewowych jest na tyle duża iż "potencjalna ofiara" takiego podejścia musi poświecić na ten okręcik sporo więcej czasu niż zamierzała, co mnie cieszy, bo lubię oglądać warsztaty tego typu . Jeśli chodzi o linię przejścia kolorów to kurcze nie powiedziałbym, że to źle wygląda, ba to wygląda b.dobrze. Co do odcieni kolorów to nie będę pisał nic z uwagi na "przekłamywanie kolorów" przez monitory, choć ten szary wygląda na malowanie o wiele bardziej gęstą farbą (przynajmniej takie odnosi się wrażenie)- jedno zdjęcie to trochę za mało, by napisać coś więcej. Reasumując: baza jest, można ją w zależności od "zdrowotności" i nastroju powoli "wyciągać" ....no i było się bać... Zdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałem uzupełnić małe szczelinki w kadłubie , dotaszczyłem kadłubek do kuchni jak żonki nie było. Zgroza! jestem tak słaby że nie udało mi się go wciągnąć na stół , niewiele brakło a miałbym pełne galoty z wysiłku! Czyli zostało mi rozrysowywać drobne elementy , nadbudówki itp. i w ten sposób jechać powoli do przodu. Dlatego robię coś w 350-ątce w wolniejszych chwilach ,mniej wyczerpuje siły ,gotowe elementy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół Pawła.

 

Pierwszy raz w życiu w taki sposób dowiedziałem się o czyjejś śmierci.

 

Przykro...

 

Bartłomiej Lippa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Pawlik, osobiście co prawda nie miałem okazji go poznać osobiście, ale jego dokonania modelarskie budziły zachwyt i z dużą przyjemnością czytałem jego posty...

Spoczywaj w pokoju Bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.