Skocz do zawartości

SMS "Baden"-1:100 by Pawlik


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smutna to wiadomość. Kibicowaliśmy wszyscy Pawłowi w jego walce z chorobą.

W imieniu modelarzy z Osowy, ale i całego środowiska gdańskiego składamy Żonie Basi oraz całej Rodzinie wyrazy współczucia.

 

Piotr Kubiak / Piterpanzer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie mogę w to uwierzyć...............................................................................................................................................................................................................................................................................................

będzie mi go brakować, nie tylko jako modelarza a przede wszystkim jako człowieka.......będzie mi brakować jego poczucia humoru, a na pewno już przez cały czas będę kojarzył Badenka tyko z nim. Paweł- do zobaczenia [*]

Kondolencje dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczywaj w pokoju Pawle.

Niemialem okazji poznać Ciebie osobiście ale Twoje wpisy na forum zawsze budziły u mnie uśmiech.

Mam nadzieję, że TAM też będziesz miał możliwość zajmowania się modelarstwem.

 

Rodzinie składam kondolencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczywaj w pokoju drogi przyjacielu [*]

Bez Ciebie dział okrętowy jak i cale forum już nigdy nie będzie takie samo jak kiedyś. Na zawsze pozostaniesz jego użytkownikiem i moderatorem. Będzie mi Ciebie brakowało. Kto teraz na powitanie powie mi przez telefon ALO ALO ? a jeszcze w ostatnią sobotę to słyszałem. Poznaliśmy się mając po 20 lat. Na forum spotkaliśmy się po latach na nowo. Przyrzekliśmy sobie, że się spotkamy latem, gdy będę w Polsce. Dotrzymam obietnicy i przyjadę .... tak bardzo mi smutno ...... do zobaczenia.

Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niedokończony projekt :( Smutna to wiadomość - spoczywaj w pokoju - może tam w lepszym świecie znajdziesz material na ów projekt ,który bedzie gotowy na nasze przybycie ....

 

 

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nikt nie pogoni mnie tak jak Pawlik, nie nazwie mnie karaluszkinem ani nie wypije piwka na jarmarku... Mieliśmy na wiosnę popływać wspólnie we trójkę schnellbootami, ale nie było nam to dane. Teraz kiedy tylko będziemy ruszać na stawy to on będzie nam załatwiać dobrą pogodę, i nie przegapi żadnego konkursu ani wystawy. Dziś powiedzieliśmy mu na tym mrozie do zobaczenia, w końcu i tak wszyscy się spotkamy, kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.