Skocz do zawartości

[RS] ISU-152 [Tamiya, RBmodel, Friulmodel][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Ostatni projekt, myślę że nawet udany, oczywiście popełniłem gafę, o której będę pamiętać przy następnym isiaku.

 

Model to tamiya + lufa RBmodel + gąsienice Friulmodel

Malowany vallejo air, oleje abteilunga, ladoga. Pigmenty mig, ak.

 

P1040043.jpg

 

P1040044.jpg

 

P1040045.jpg

 

P1040046.jpg

 

P1040048.jpg

 

P1040049.jpg

 

P1040050.jpg

 

P1040052.jpg

 

P1040053.jpg

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądałem warsztat dla mnie bombowo ten człowieczek to od kogo ?

Rafale dla mnie ostatnie fotki w warsztacie były lepsze od tych w galerii te jakby prześwietlone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, styrany dokładnie tak jak lubię Tylko ta figurka- rzeźba twarzy jest z jednej strony okropna, a z drugiej śmieszna, bo odr azu kojarzy mi się z zombiakami ze Stalkera xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny i bardzo mi się podoba . Może ta deseczka ciut za jasna ale takie tylko moje odczucia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model miodzio gratulacje

Ale ten tankista jakiś niemrawy jak by pijany i nie wiem Rafał czy taki kolor jego fraka jest odpowiedni ja bym bardziej tu widział jakiś czarny lub ciemny zielony- ale możliwe że się myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądałem warsztat dla mnie bombowo ten człowieczek to od kogo ?

Rafale dla mnie ostatnie fotki w warsztacie były lepsze od tych w galerii te jakby prześwietlone .

 

Figurka malowana przez Przemka Szymczyka, a co to zdjęć Mirku się nie zgodzę bo warsztatowe zdjęcia robiłem swoim aparatem a galeria porządną lustrzanką nawet nie musiałem na fotoszopie rozjaśniać.

 

 

model miodzio gratulacje

Ale ten tankista jakiś niemrawy jak by pijany i nie wiem Rafał czy taki kolor jego fraka jest odpowiedni ja bym bardziej tu widział jakiś czarny lub ciemny zielony- ale możliwe że się myle

 

Toszto Polak czyli pijany

No ja jestem zadowolony z wykonania figurki

 

 

Fajnie wyszedł Rafał.

Jedynie bym się przyczepił do obić,Jak zwykle u Ciebie za okrągłe.

Nie możesz ich robić bardziej ostrych i poszarpanych?

 

Następnym razem zrobię swoje narzędzia do robienia obić, tutaj robiłem pędzelkiem 000 czyli najmniejszym a obicia i tak wychodziły za duże.

 

Aaaalbo wrócę do gąbeczkowania uważnego

 

 

Model mi isę podoba, jak większość twoich prac zresztą. Może jeszcze kiedyś dołożysz mu jakąś poprawną podstawkę z glebą.

 

Tak podstawka jeszcze dostanie ziemię i trawkę

 

Dziękuję za wypowiedzi i miłe słowa w kierunku mojego modelu, cieszę sie że wpadł w gusta bo kosztował troche pracy i nerwów. Pozdrawiam Dumo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć co to za narzędzie do obić ?

 

Zrobię kilka pędzelków z pojedynczym włosiem a raczej sierścią, i ruszę także skalpelem. Uważne nacinanie i wypełnianie dziur waszem. Miałem to zrobić tutaj aale jednaj postanowiłem zrobić standardowo... mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku ta figurka to plastik czy żywica ? kto malował to wiem bo podglądałem warsztat a co do fotek to właśnie jak dla mnie za mocno jasne co skutkuje zanikiem przebarwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku ta figurka to plastik czy żywica ? kto malował to wiem bo podglądałem warsztat a co do fotek to właśnie jak dla mnie za mocno jasne co skutkuje zanikiem przebarwień

 

Figurka to plastik zestawowa. Muszę pokombinować z ustawieniem aparatu. Z compaktami bywa różnie co zdjęcie to inne.

 

 

Model fajny, figurka be

 

Ooo witam Rafała, dawnom Ciem tu nie było

 

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.