Skocz do zawartości

M4A1 Grizzly 1:35


gorlock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Model gotowy. Dawca organów to Dragon 6048. Oblaszkowany tu i ówdzie produktem Parta i własnym, lufy RB, gąski i koła napędowe - Friul. Brudzenie delikatne produktami AK/Mig/Vallejo. Dorobiona część spawów, lecz nie wszystkie. Faktura na wieży wykonana specyfikiem True Earth. Zdjęcia dość słabe (mdłe) niestety, ale już nie miałem siły walczyć ze swoim pseudo aparatem.

 

dsc01599bz.jpg

 

dsc01694c.jpg

 

dsc01697b.jpg

 

dsc01705ca.jpg

 

dsc01645x.jpg

 

dsc01699bd.jpg

 

dsc01604i.jpg

 

dsc01689nd.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super praca, rzeczywiście jak prawdziwy. jedyne co mi się nie widzi to te srebrne rolki ale to już było omawiane w warsztacie.

Napisz mi proszę co to za typ gąsienic bo nie mogę skojarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to gąsienice produkcji kanadyjskiej, używane takze w Sextonach. Co do rolek faktycznie niepotrzebnie "starłem" całe ich boki do gołego metalu bo nie mogły się stykać całą powierzchnią z zębami gąsienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to gąsienice produkcji kanadyjskiej, używane takze w Sextonach. Co do rolek faktycznie niepotrzebnie "starłem" całe ich boki do gołego metalu bo nie mogły się stykać całą powierzchnią z zębami gąsienic.

dzięki swoją drogą fajne te gąski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model - faktura powierzchni i sposób jej malowania to coś absolutnie genialnego. Troszkę szkoda, że scenograficznie to taka zimna maszyna, z pozamykanymi wszystkimi włazami i wizjerami, jednak to kwestia oceny konwencji modelu, a nie jego wykonania. Gratulacje.

Pozdrawiam. Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany naprawde na wysokim poziomie ale sam nie wiem czego mu brak.

Wieza wymiata,wanna tez.Moze faktycznie oko przyzwyczajone do objuczonych Shermanow mowi ze warto by zadac cos na zad tejze maszyny.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Realistyczne brudzenie i wielka dbałość o szczegół...

Mam pytanie o reflektory na przednim pancerzu.... Czy to "srebrzanka"? Czy wstawiałeś "szkiełko"?

Bo zdjęcie nie daje jednoznacznej odpowiedzi...

Przepraszam... nie śledziłem ostatnich postów warsztatu...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać podoba mi się i to bardzo. Wrażenie robią świetnie dobrany i zróżnicowany kolor bazowy, delikatne ślady eksploatacji, sposób w jaki zrobiłeś gąsienice oraz ładnie wyeksponowana faktura stali. Do gustu przypadł mi także poligonowy wygląd pojazdu (brak oznaczeń i pakunków). Jedyny minus to światła, zupełnie nie pasują do reszty modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model, diorama i zdjęcia modelu jak dla mnie bez zarzutu. Dobra praca, trzonki narzędzi bardzo realistyczne, ładnie pobrudzony pancerz i gąski. Dla mnie wzór, merytorycznie się nie wypowiem, bo za mało literatury przetrawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.