Skocz do zawartości

Pz.kpfw.I Ausf A - 1/35 Tristar


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładny, mały "szkrab" ciekaw jestem jak wyjdzie całość zapowiadająca się bardzo obiecująco. W razie problemów z figurkami służę pomocą albo jakimiś fantami (rączki, główki itp.) ze złomowiska figurkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odwiedziny i oferowaną pomoc.

 

Widzę że, nie rezygnujesz z figurek.

Marcin - Ja? Tak przynajmniej macie mnie za co jechac w galerii i modelowi dajecie spokój, he, he. A na powaznie to jak już kiedyś pisałem - one (mimo iż wiele im brakuje) dodają jakoś życia modelowi.

 

W razie problemów z figurkami służę pomocą albo jakimiś fantami (rączki, główki itp.) ze złomowiska figurkowego

Jak już coś kupię i wstępnie zmontuję to wtedy jak byś mógł to looknij i ewentualnie pomyślimy co da się z tego wyciągnąć. Oczywiście do warsztatu zaglądaj.

 

Podglądam ,robię pojazd na tym samym podwoziu ale mój to T-1A transporter amunicji z MB ale to inna bajka.

A można go gdzieś podpatrzeć?

 

A teraz żeby nie było tak ładnie i cacy że wszystko z górki itd. dwie foty tyłu. Zdjęcia na szybko bo komórką. Właśnie składam meble do salonu i jeszcze jutro mi się rundka zapowiada (za komuny to jakoś tyle roboty z meblami nie było co teraz). Tylna płyta wanny jest chyba za mała, albo ja coś źle zrobiłem ale wygląda to tak:

 

20130829_203857.jpg

 

Urwałem ją więc i chyba przykleję tak, a szparę zaszpachluję.

 

20130829_204123.jpg

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Robercie, wiem, ale na bezrybiu i rak ryba. Co zrobić jak nic innego znaleźć nie można? Właśnie z nimi można by poszaleć i kilka części wybebeszyć. Jak dam standardowych załogantów to najwyżej klapy można otworzyć i tyle. Ale na razie jest jeszcze trochę czasu, bo najpierw środek trzeba pomalować.

A przy okazji, czy widział ktoś może malowanie szzre w brązowe plamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania to jeszcze nie zdecydowałem. Pomysł z kamo w brązowe plamy wydał mi się ciekawy. Nie zależy mi na konkretnym egzemplarzu, a jak widać po planach co do figurek to i mały Si-Fi się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję z uwagą.

Czeka u mnie na warsztacie ten sam model tyle, że chyba z wcześniejszego wypustu Tristara.

DSC03411.JPG

No i mały wypadek mi się przytrafił przy rozstawianiu oświetlenia. Nowe lampy już kupione.
Miałem to samo. Żarówka rozsypała mi się po całym salonie. Trochę sprzątania było potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz Krzysiek na podpis, 4 warsztaty rozgrzebane. I niech tak zostanie.

Jak skończę KW-1 to może coś pomyślę. Jednak niemieckie konstrukcje nie znajdują się w czołówce moich priorytetów, a w między czasie powstał ciekawy projekt grupowy "Pojazdy Powstania Warszawskiego" do którego się pomału przymierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to maleństwo Krzysiek Ja chwilowo odstawiłem modele(nie forum) i mam sporo do zrobienia - dwa tanki są na wykonczeniu (PZ. III po kamo i PZ. IV po podkładzie) więc na pewno wrócę Planuję w przyszłym tygodniu przysiąść do Trójki, ale przyznam że ten Tristar robi na mnie wrażenie z tymi wnętrzami I to duże wrażenie...

Zaglądam i kibicuję

 

Pozdrawiam. Marcin.

 

Krzysiek, po co Ci Friule do tej Jedynki, w pudełku masz Modelkasteny ! Tez go mam na półce. Tristar, to najlepsze modele tego czołgu ( jak i wczesne czwórki krótkolufowe ), Dragon wysiada z niekształtną wieżą. Marcinie czekam na dalszy ciąg relacji z budowy Twoich Panzerów III I IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.